Aktuálne: Posledné novinky, komunisti „ochoreli na dúhu“, Dar z Neba, Hovorí Mons. Milan Chautur, Pochod za život, Pros za nás, Mária!

303

Národní demokracie  blahopřeje organizátorům referenda, smeká před jejich prací, která si zaslouží obdiv, vyjadřuje jim plnou podporu, alespoň symbolicky se připojuje k tomuto významnému slovenskému všelidovému hlasování a spolu se všemi konzervativci a lidmi zdravého selského rozumu hlasuje třikrát „ano“.

Stovka pracovníkov Slovenskej akadémie vied sa dištancovala od jej štyroch zamestnancov – ideológov rodovej rovnosti. Pár dní pred referendom však vystúpili na tlačovej konferencii štyria zamestnanci SAV – Gabriel Bianchi, Ivan Lukšík, Mariana Szapuová a Zuzana Kiczková, ktorí napadli odbornosť a kompetentnosť vyše 300 špecialistov v oblasti psychiatrie, medicíny, vývinovej psychológie, biológie, pedagogiky, sociálnej práce a ďalších vied a snažili sa spochybniť ako výzvu tak aj odbornosť špecialistov. Štyria zamestnancii označili stanovisko troch stoviek svojich kolegov za nevedecké, neetické a manipulatívne a žiadali ich, aby sa od výzvy dištancovali.  Na internetovej stránke SAV sa objavila tlačová správa, v ktorej sa pracovníci ohradili voči agitácii týchto štyroch zamestnancov.

kss2Ministerstvo vyšetruje Alianciu za rodinu kvôli verejnej zbierke.  Ministerstvo vnútra začalo správne konanie voči organizácii Aliancia za rodinu, ktorá je iniciátorom blížiaceho sa Referenda o rodine.„Dobrovoľní prispievatelia prispievajú na účet Aliancie za rodinu,“ vysvetlil Chromík.  

Ministerstvo vnútra začalo správne konanie voči organizácii Aliancia za rodinu, ktorá je iniciátorom blížiaceho sa Referenda o rodine. Podnet na začiatok správneho konania pre porušenie zákona o verejných zbierkach podala nemenovaná právnička. Dôvodom mala byť výzva verejnej zbierky

Komunistická strana Slovenska sa vyjadrila k referendu:  Odmietame účasť na referende!  Referendum rieši neexistujúce problémy. Ide o umelý problém, ktorý sa zveličil. Všetky tri otázky sú politických manévrom určitých ideologických a politických kruhov. Je to divadlo a hranie na city  občanov Slovenskej republiky.  Dokonca je to traumatizovanie a polarizovanie celej Slovenskej spoločnosti.  Ďalej ide o nezmyselné plytvanie verejnými financiami.  Konštatujem a volám. Referendum je výsmechom pre rodinu, ignorujme ho!  Referendum je nezmyselnou hrou!     https://www.youtube.com/watch?v=6WOmuLae-7k

Nemýľte sa, toto nie je z roku 1950, ale z januára 2015 (!)


Vyššie uvedené „blahoželanie“  odvysielalo Rádio Regina (RTVS), ktoré odmietlo odvysielať kázeň gréckokatolíckeho kňaza Františka Baku, v ktorej sa zmienil o Referende o rodine.

*********************************************************************************************

Deti vedia, o čo ide…

********************************************************************************************

Dar z Neba

*********************************************************************************************

Slovensko za referendum – Mons. Milan Chautur

Hlásajte zo striech… (Mt 10, 27) 

*********************************************************************************************

Pochod Košice 2013

Milí priatelia, ešte sa vraciame ku košickému Pochodu za život svojím zostrihom. Pravdu povediac, Slováci prekvapili, takže aj liberáli zostali stáť s otvorenými ústami, kým sa opäť dostali do ”normálu” svojej protirodinnej agendy. Nefandime si – Pochod za život v Košiciach nevzal vietor z plachát bruselskému tlaku kultúry smrti a antimorálky.

Veď v samotnom Francúzsku štát odignoroval miliónový pochod demonštrantov proti homosexuálnym zväzkom. Dôležité bude, aby Pochod za život v Košiciach sa nestal akousi jednorazovou “sviečkovou manifestáciou”. Pretože dnes nie sme v roku 1988, ale v úplne inom nebezpečenstve ako za komunizmu.
Je potrebné, aby sa v tomto trende pokračovalo a aby sa tlak na štát v tomto smere stupňoval. Presne tak, ako to povedal Marek Michalčík z Fóra života na záver Manifestu, prečítanom na Pochode za život v Košiciach:
Naše úsilie nie je jednorazovým počinom, ale pevným rozhodnutím vytrvať v úsilí, aby sme spoločne dosiahli tieto ciele. Nech nám v tom Pán Boh pomáha! Anton Selecký

*********************************************************************************************

Pros za nás, Mária

sedembolestná-so-synom-v-náručí1

 

Sedembolestná

Panna Mária,

Patrónka

Slovenska,

oroduj za nás!

REFERENDUM-lístok