Čipovanie: Vec verejná!

734

Milí priatelia,  otázka čipov pod kožu, akcia, ktorá sa už viac menej skryto prevádza po celom svete, vzbudzuje diskusie,  ignorovanie i oprávnené obavy.  Preto prinášame ďaľšie videá na túto tému. 

Minule som napísal, že sa to deje „len“ vnucovaním kariet – zatiaľ.  Avšak aj preukazy, bez ktorých sa jednoducho nepohnete, už majú čipy – pasy, občianske preukazy,  električenky či jednoducho len vstup do knižnice.  Delfíny, psy, mačky dokonca kone sú už povinne čipované aj u nás. Uvažuje sa o deťoch „aby ich neunášali“ – vraj. Všetci akoby sa hrnuli len za týmto cieľom, ktorý má „Veľké beštia“ – superpočítač v Bruseli.  A všetci tomu slúžia, dokonca sa pretekajú v tom, ktorá vláda skôr a účinnejšie zavedie „čipový“ systém spoločnosti, vrátane slovenskej. Nestihol si sa informovať? Zmeškal si tie potrebné správy? Alebo radšej pozeráš Palenák alebo Sultána? Nezaškodí ti však trocha vedomostí o tom, čo sa chystá, ba vlastne už prevádza… Anton Selecký

http://www.topky.sk/cl/10/1299172/Definitivne-rozhodnutie–Uz-o-styri-mesiace-budu-Slovaci-povinne-ocipovani-

Diskusia:

http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=415945135102711&id=153269108036983

Celebrity ako lákadlo, česť výnimkám! 

Minule som písal, že zneužívajú „celebrity“  na popularizáciu globalistických technológií a a myšlienok.  Jednou z nich je vo Švédsku, ktoré podľa správ už ide zrušiť hotovosť, je aj člen populárnej skupiny ABBA,  Bjorn Ulvaeus... Prečo práve on?  Nuž kto by odolal skupine ABBA, všakže…   Bude čip predvádzať on, alebo azda to bude fenomenálny futbalista Lionel Messi?  Jedno je isté. Že to určite nebude Karel Gott, ktorý odvážne verejne pomenoval, čo sa chystá….

 

 

Karel Gott:  Riadia nás Ilumináti

http://www.magnificat.sk/2012/01/9042/

 

Švédsko bude prvou krajinou, ktorá zruší hotovosť

Švédsko bolo prvou krajinou, ktorá zaviedla bankovky. Teraz pokročila ešte ďalej, priblížila sa k tomu, aky úplne odstránila hotovosť.

“Nevidím príčinu, prečo by sme vôbec mali tlačiť bankovky” hovorí bývalý člen pop skupiny ABBA a stúpenec sveta bez meny v hotovosti, Bjorn Ulvaeus.

Obrysy takejto spoločnosti k väčšiemu zmätku stúpencov mincí a bankoviek sa čoraz viac začínajú ukazovať v tejto krajine s vysokou technickou úrovňou.

Vo väčšine švédskych miest mestské autobusy neprijímajú hotovosť: cestovné sa predpláca alebo sa získa zaslaním sms- ky  z mobilu.

Zatiaľ neveľký, no čoraz väčšimi rastúci počet obchodných podnikov, ktoré používajú kreditné karty, ako aj niektoré pobočky bánk, vôbec prestali prijímať hotovosť.

Väčšina odborníkov neočakáva, že hotovosť bude v najbližšej budúcnosti úplne odstránená, no očakávajú, že podiel hotovosti v hospodárstve sa bude znižovať.

http://www.magnificat.sk/?s=kreditn%C3%A9+karty&x=0&y=0

http://mixednews.ru/archives/15880/

 

 

Presne pred rokom na Slovensku prebehlo (v rámci celosvetového projektu) – čudné “ sčítanie ľudu“

http://www.magnificat.sk/2011/05/slovensky-scitaci-watergate/

Znak šelmy

http://www.magnificat.sk/2011/08/don-gobbi-identifikoval-znak-selmy/

http://www.magnificat.sk/2011/04/aby-ludia-spolu-hovorili/

REPRÍZA: ROZPÚTANÉ PEKLO