nedeľa, 3 decembra 2023
Viktor Orbán velí na útok, Britain first v akcii, Téma Imigranti,...

Viktor Orbán velí na útok, Britain first v akcii, Téma Imigranti, Benedikt XVI. – Muž, ktorý prekážal

400

*****************************************************

Orbán vyzýva na boj proti Bruselu a hľadá spojenca

Budapešť 8. apríla 2016 (HSP/Foto:TASR/AP-Francois Walschaerts

Maďarský premiér Viktor Orbán tak reaguje na kroky Bruselu v prijímaní utečencov a na kvóty

 “Ak budeme akceptovať povinné kvóty, potom sa bude určovať v Bruseli a nie v Maďarsku o tom, s kým budeme musieť spolunažívať a ako bude v budúcnosti vyzerať etnické zloženie krajiny,” povedal Orbán v piatok v maďarskom rádiu.

Dodal, že v nasledujúcich týždňoch navštívi čo najviac európskych krajín v úmysle získať spojencov pre jeho “boj proti Bruselu”. Verí, že nejedného presvedčí a získa na svoju stranu.

Nemecké médiá nielen kvôli tomuto vyhláseniu označujú Orbánovu politiku za “xenofóbnu kampaň prebúdzajúcu medzi obyvateľstvom odpor voči migrantom a utečencom”.

http://www.hlavnespravy.sk/orban-vyzyva-na-boj-proti-bruselu-a-hlada-spojenca/765483

Britain first v akcii

andrejbanVážení spoluobčania muslimského vierovyznania, ale aj muslimovia, ktorí ste na Slovensku na návšteve. V prvom rade, ste tu vítaní. Verím, že spoznávate Slovensko ako krajinu dobrých a pohostinných ľudí, že to nie je iba mýtus. Pochopiteľne, nepíšem vám práve teraz bezdôvodne. S hrôzou sledujem čoraz väčšiu radikalizáciu niektorých našich politikov, najmä predsedu vlády Roberta Fica.

Hanbím sa za to, že máme premiéra, ktorý má extrémistický jazyk a slovník. Nemôžem tvrdiť, že je extrémista, no hovorí tak a vyjadruje sa tak. A je mi úplne jedno, či to robí najmä alebo iba preto, že tým získa pred voľbami ďalšie hlasy voličov a v skutočnosti to tak nemyslí — predstaviteľ štátu EÚ tak nesmie hovoriť. O to viac, že pán Fico je vzdelaný a inteligentný človek, právnik, rešpektuje ho množstvo občanov Slovenska, pre ktorých je vzorom. A je si vedomý dôsledkov svojich činov.

„Nechcem čakať na to, že sa budú stupňovať útoky, verbálne aj fyzické, voči vám, muslimom na Slovensku“
Andrej Bán

Viac na:   http://www.islamonline.sk/2016/01/andrej-ban-pise-muslimskej-komunite-na-slovensku-som-s-vami/ 

Čo čaká Európanov

Európe hrozí zotročenie

„Naše terajšie utrpenie je len predohrou toho, čo čaká vás Európanov a západných kresťanov v najbližšej budúcnosti,“ povedal Amel Nona , chaldejský arcibiskup z Mosulu na severe Iraku. Čuduje sa nad ľahostajnosťou politických predstaviteľov ekonomického kolosu Európskej únie a ich klamstiev, ktoré neustále servírujú vyše pol miliarde jej obyvateľov. Aj vďaka falošným informáciám a zavádzaniu poplatných médií má veľa Európanov ešte stále  pocit, že sa ich vôbec netýka to, čo sa deje na Blízkom a Strednom východe. Sú až neuveriteľne ľahostajní nielen k prenasledovaniu kresťanov, ale aj jezidov a ďalších menšín. Vrcholní predstavitelia Európskej únie nechávajú naďalej otvorené dvere pre státisíce  migrantov zo spomínaných oblastí, ale aj z krajín severnej Afriky, ktorí celkom evidentne neutekajú pred zabíjaním, ale v ústrety pohodlnému životu. Podľa jeho presvedčenia takáto nepochopiteľná „migračná politika“ povedie ku krviprelievaniu aj na európskom kontinente.

František Ringo Čech: Obnovme armádu

Falošná hra politikov a médií

Dokedy budú európski politici z najvyspelejších krajín ľahostajní k prebiehajúcej krutej realite? Dokedy budú poplatné média zatajovať pred obyvateľmi Európskej únie masové prenasledovanie, mučenie a vraždenie kresťanov moslimami v Sýrii, v Iraku a vo viacerých afrických krajinách? Dokedy budú o tomto systematickom vyvražďovaní iba občas informovať ako o nejakej „zvláštnej udalosti“? Prečo tak vehementne zatajujú, že milióny obyvateľov spomínaných krajín považujú za isté, že je len otázkou času, keď sa islam ujme vlády aj v Európe? Dokedy budú najvýznamnejšie svetové i európske média hluché a slepé, že sa takéto myšlienky otvorene hlásajú nielen v mešitách, ale aj v moslimských rozhlasových vysielaniach a o „pravovernej expanzii“ na náš kontinent sa vedú pravidelné „debaty“ aj v islamských televíziách.

Prezident Miloš Zeman o imigrantoch

Amr Chalid (v anglickom prepise Khaled) je v arabskom svete veľmi populárny a vplyvný egyptský televízny islamský kazateľ. V roku 2008 v rozhovore pre egyptskú televíznu stanicu Dream 2 na otázku moderátora: „Ako vidíte budúcnosť islamu v Európe?“, odpovedal celkom jednoznačne: „Najdôležitejšou je skutočnosť, že v Európe žije takmer 30 miliónov moslimov. Som presvedčený, že o dve desaťročia budú na tomto kontinente tvoriť už väčšinu!“ A to sa ešte nezačala terajšia masová a iba minimálne kontrolovaná migrácia moslimov do Európy! Len v Nemecku ich zatiaľ v posledných dvoch rokoch „pribudlo“ asi 1,5 milióna a ďalšie státisíce sa udomácňujú v iných vyspelých západoeurópskych krajinách. „Nanešťastie, ľudia na Západe majú o moslimoch len sporadické informácie,“ dodáva Khaled. Otvorené hovorí o tom, že západná Európa je priam ideálnym priestorom pre ďalší rozmach islamu. Ateisti sú k tomuto agresívnemu náboženstvu zväčša nevšímaví, lebo ako neveriaci si myslia, že sa ich „tento problém netýka“. Mnohí Európania zámerne podporujú islam, aby na tomto kontinente oslabili  kresťanstvo, pričom vôbec netušia, že im zo strany islamu hrozí väčšie nebezpečenstvo a prenasledovanie ako kresťanom. Smutnú skutočnosť, že v Sýrii, v Iraku a afrických krajinách sú vyvražďovaní iba kresťania alebo veriaci iných náboženstiev, má svedomí jednoduchý fakt – nie sú tam žiadni ateisti!

Kedy bude prvá poprava podľa šaríje v Brne?

Podľa Koránu nemajú všetci ľudia rovnaké práva. Stopercentné práva majú iba  moslimskí muži, moslimské ženy majú 50-percentné práva, kresťania a židia 30-percentné práva, ale otroci a príslušníci iných náboženstiev či ateisti nemajú žiadne práva! Okrem vyznávačov islamu sú teda podľa koránu všetci ďalší ľudia len druhoradými občanmi krajiny, kde vládnu oni. To teda čaká aj Európu, keď bude aj naďalej pokračovať v terajšej politike „otvorených dverí“ voči čoraz väčšiemu prívalu islamistov. Podceňovať toto nebezpečenstvo je tým naivnejšie, že podľa oficiálnych štatistík vyše 70 percent tzv. utečencov z ilamských krajín sa dostalo do Európy vlastne inkognito, teda bez akejkoľvek evidencie!

Poľsko adresuje EÚ:  Nechceli ste Krista, nútia vám Allaha! 

Varovanie chaldejského arcibiskupa

K vážnemu zamysleniu sa nad svojou budúcnosťou vyzýva Európu aj Amel Nona, chaldejský arcibiskup z Mosulu, trojmiliónového mesta v Iraku, ktoré fanatickí moslimovia „vyčistili“ nielen od kresťanov, ale aj od príslušníkov všetkých náboženských menšín. „Teroru a vyvražďovaniu unikli len ateisti,“ povedal s istou dávkou irónie arcibiskup, „lebo v meste žiadni nežili.“ A v rozhovore pre talianske noviny Crriere della Sera sa vyjadril celkom jednoznačne: „Na rozdiel od kresťanstva, sa v islame nehovorí, že všetci ľudia sú si pred Bohom rovní. Vaše hodnoty (má na mysli Európanov), sú vyznávačom islamskej viery celkom cudzie! Pokiaľ to včas nepochopíte, stanete sa aj vy obeťami nepriateľa, ktorého ste s otvorenou náručou prijali do svojho domu.“ A zároveň Európu varuje: „Vaše princípy slobody a demokracie v tejto súvislosti nemajú žiadnu hodnotu. Vaša slepota k radikálnym moslimom, ktorí stále hlasnejšie na námestiach európskych veľkomiest demonštrujú svoje nároky na budúcu nadvládu na tomto kontinente, dodáva silu i odvahu aj tzv. umierneným moslimom. Ak sa vážne nezamyslíte najmä nad situáciu na Strednom a Blízkom východe a nezastavíte čoraz silnejšiu lavínu prichádzajúcich islamistov, ktorých stále prijímate vo svojich krajinách, bude váš osud zotročených obyvateľov vo vlastnej domovine definitívne spečatený!“                                                              Pavel Zahradníček OMI  

Muž, ktorý prekážal

Chvíľa pre pesničku: Les Brigandes