Posolstvo Kráľovnej pokoja, 25. júna 2017, správy

4638

Drahé děti!

Dnes vám chci poděkovat za vaší vytrvalost a pozvat vás, abyste se otevřeli hluboké modlitbě. Modlitba je, děti moje, srdcem víry a nadějí ve věčný život. Proto, modlete se srdcem, dokud vaše srdce nezpívá s vděčností Bohu Stvořiteli, který vám dal život. Já jsem s vámi, děti moje a přináším vám  své mateřské požehnání míru.

Děkuji vám, že jste přijali mou výzvu!“

Prostredníctvom Marije Pavlovičovej – Lunettiovej, 25. júna 2017

Do pěti let mohou celé pražské čtvrti mluvit arabsky nebo somálsky, Pokud Evropská unie protlačí systém, který by migrantům zajistil ve všech členských zemích stejně vysoké sociální dávky, může být Praha podle matematika Mariana Kechlibara během pěti let zmultikulturněna v pařížském stylu, kdy celé čtvrti budou mluvit arabsky nebo somálsky. Publicista, který se tématu migrace věnuje na svém blogu Kechlibar.net, přiznává, že kdykoli vidí skupinku vousatých salafistů, jak na německé ulici rozdávají pamflety, má z nich husí kůži. K zastánci přijímání uprchlíků Tomáši Halíkovi přidává, že by se určitě nešel v bouřce postavit na vrchol Sněžky v dobře navlhčeném měděném brnění.

Rakouský ministr zahraničí chce uzavřít školky pro muslimy!, V odpovědi na otázku moderátora v diskusním klubu organizováném publikací Kurier, zda se domnívá, že je nutné uzavřít muslimské školky, řekl Kurz: „Samozřejmě. Nejsou zapotřebí. Muslimské školky by neměly existovat.“

Tak toto je čo, milí Američania?

Vraj vyrábame borovičku z borovíc(!)

Slováci –  „odlesňujeme“  Slovensko kvôli alkoholu! Pritom borovička sa vyrába z borievok.
Drahí Američania tak toto ste vymákli. Už sa môžete vyhovárať – že WTC zhodilo (neexistujúce) liedtadlo, že Husajn mal chemické zbrane, že Assad je krvilačný netvor, že ste oslobodili Líbyu (od jej blahobytu), a že sa hrniete na ruské hranice, pretože vás Rusko za veľkou mlákou „ohrozuje“. To sú také isté „pravdy“ ako vaša výroba borovičky na Slovensku

A títo nás idú naháňať a zatvárať prre „dezinformácie“, „hoaxy“  a konšpirácie…

Moslimské skupiny vedú kampaň na premenu katolíckej katedrály v Španielsku na „priestor spoločného uctievania“,14.6.2017, Heatst, Moslimské skupiny v Španielsku vedú kampaň, aby sa katolícka katedrála, ktorá funguje viac ako 800 rokov, zmenila na „priestor spoločného uctievania“. Aktivisti z Córdoby, južného Španielska, tvrdia, že posvätné miesto by malo byť rozdelené medzi islam a kresťanstvo – a boli podporení miestnymi úradmi. Ich nároky vyplývajú zo skutočnosti, že budova bola mešitou od 8. do 13. storočia, v období, kedy Umajský kalifát dobyl a ovládal značnú časť Španielska. Raný kresťanský kostol bol zbúraný, aby uvoľnil cestu pre mešitu. Tá bola znovu získaná v 13. storočí a premenená na rímskokatolícku katedrálu, čo zahŕňalo štrukturálne i kozmetické zmeny.  Od roku 2000 predkladá moslimská populácia v Córdobe miestnej vláde petície žiadajúc, aby sa toto miesto stalo „priestorom spoločného uctievania“. V roku 2010 došlo k potýčke medzi bezpečnostnou hliadkou a moslimskými turistami, keď návštevníci začali sériu islamských modlitieb, ktoré sú zakázané podľa pravidiel katedrály.  V roku 2013 odovzdala skupina „Platforma pre mešitu-katedrálu v Córdobe“ vláde petíciu s 35000 podpismi, vyzývajúc na opätovné prevzatie budovy. V roku 2014 začalo UNESCO kontroverzne nazývať stavbu „Veľkou mešitou v Córdobe“. Podľa správ o poslednom vývoji, radnica mesta pozostávajúca z ľavicových členov vydala vyhlásenie, kde tvrdí, že Cirkev vlastne budovu nevlastní – dláždiac tým cestu k zmene vlastníctva (v prospech moslimov).
Biskup mesta Crodona, Demetrio Fernandez Gonzalez, povedal pre Wall Street Journal že myšlianka na zmenu vlastníctva „je nepredstaviteľná”, a že si už zaistil podporu pápeža v prípade, že sa z témy stane vojna medzi právnikmi.

Európsky súd pre ľudské práva označil ruský zákon zakazujúci propagáciu homosexuality u neplnoletých a detí za diskriminačný a vystavil pokutu, Ide o sťažnosť občanov Ruska  … Európsky súd pre ľudské práva nariadil, aby ruský štát vyplatil trom vyššie spomínaným občanom „bolestné“ vo výške 49 tisíc eur v rámci, ako uvádza, kompenzácie za morálne a materiálne poškodenie a ako náhradu za finančnú škodu… Porota sa rozhodla takmer jednohlasne: 6:1. Zákon bol prijatý v Rusku ešte v r. 2013 a vyvolal obrovskú kritiku LGBT komunity po celom svete, niektorých ľudskoprávnych organizácií a politikov v EÚ a USA. Naopak, v Rusku sa tento zákon teší obrovskej podpore obyvateľstva, pretože chráni tradičnú rodinu a klasickú výchovu detí.

 

Tréner amerického futbalu na strednej škole vo Washingtone bojuje na súde, aby sa v tichosti mohol na ihrisku pomodliť. Podporuje ho aj Trump, Joe Kennedy, tréner futbalu, si zvykol po každom zápase pokľaknúť na jedno koleno a v tichosti sa pomodliť – poďakovať za bezpečnosť hráčov a férovú hru. Škola sa vraj chcela vyhnúť konfliktom uprednostňovania špecifického náboženstva a zaslala Kennedymu oficiálny list s upozornením, že jeho „skutok“ porušuje Prvý Dodatok Ústavy Spojených Štátov.  … Študenti stoja za trénerom a uviedli, že ich nikdy nenútil, aby sa s nim modlili. … Kennedyho podporili členovia Kongresu, keď sa takmer 50 z nich podpísalo na list podporujúci tohto trénera … Ďalším podporovateľom Kennedyho je aj Prezident Trump. … Kennedy, ktorý pôsobil v námorníctve viac ako 20 rokov, sa vyjadril, že jediné čo chcel je 30 sekúnd na tichú osobnú modlitbu po zápase. Na súde uviedol: „Bojoval som s námorníkmi za našu slobodu. Nikdy som si nepomyslel, že budem musieť bojovať na obranu tej svojej.“ Viktória Dandárová

 

Američtí občané budou muset registrovat u vlády hotovost včetně kryptoměn, jinak půjdou až na 10 let do vězení, zní nový senátní návrh

Kiska vybral novodobých politrukov na šírenie jediného správneho názoruNázory ľudí v diskusiách nie sú správne. Vznikla teda iniciatíva #Somtu, ktorá ich má vyvrátiť, Ich aktivitu označil Kiska za najlepší projekt v súťaži Výzva proti extrémizmu. … Medzi dominantné témy patrí NATO, imigranti, rómovia, LGBTI, holokaust, židia a mimovládky. Co je a co nie je pravda, budeme urcovat my. Kto ma iny nazor a operuje s faktami, ktore sa nam nehodia, ten bude oznaceny za konspiratora a extremistu. Clenom iniciativy #somtu ostava uz len zorganizovat brigadu na vystavbu gulagov pre nepohodlnych a bude to dokonale. Máme rok 1950 alebo 2017 ?


Wall Street Journal: Izrael tajně podporuje militanty v Sýrii, Izrael dodává teroristům v syrských Golanských výšinách nepřetržité toky finančních prostředků a zdravotnických potřeb v rámci zapojení Tel Avivu v tomto krvavém konfliktu, informuje Wall Street Journal.  Deník, který cituje půl tuctu militantních velitelů a tři osoby, které jsou obeznámeny s myšlenkami Izraele, tvrdí, že „tajná angažovanost“ Izraele v této válce má za cíl zřídit ochrannou zónu na syrské hranici s prvky přátelskými k Tel Avivu. Deník citoval prominentního izraelského novináře a analytika Ehuda Ya’ariho, který tvrdí, že izraelská operace na okupovaných Golanských výšinách byla zahájena bývalým minstrem pro vojenské záležitosti Moshem Ya’alonem. Izrael, píše deník, založil v roce 2016 zvláštní vojenskou jednotku, která má dohlížet a koordinovat převoz pomoci pro militanty. Podle deníku, pomoc slouží na platy teroristů a k nákupu zbraní s střeliva.
„Izrael se za nás postavil hrdinným způsobem,“ řekl mluvčí militantní skupiny Fursan al-Joulan, Moatasem al-Golani a dodal: „Bez pomoci Izraele bychom nepřežili.“

 

Ruské lode zaútočili na Islamský štát v Sýrii strelami Kaliber, Strely podľa vyhlásenia zasiahli a zničili veliteľstvo IS a tiež muničné sklady radikálov v provincii Hamá. Ruské velenie doplnilo, že o útoku vopred informovalo Turecko a Izrael. Spojené štáty priamo informované neboli potom, čo Moskva tento týždeň vypovedala spoluprácu kvôli zostreleniu lietadla sýrskeho vojenského letectva Američanmi.

 

Výzkumníci implantují falešné zážitky. Zážitky podstrčené do lidského mozku jako ve filmu Počátek, Pamatujete na film ‚Počátek‘, kde Leonardo Dicaprio ztvárnil postavu, která implantovala falešné myšlenky do myslí nic netušících subjektů? Skupina výzkumníků se pokusila provést něco podobného, pouze to nebylo ze zřejmých důvodů tak působivé jako na plátně. Moderní věda už ušla drahný kus cesty k tomu, aby se věci, které vidíme v populárních sci-fi filmech staly realitou. V každém případě toto je jeden z dalších pokroků v oblasti ‚hackování mozků‘, který přichází hned po systému čtení myšlenek, který promítá něčí myšlenky na obrazovku.

Vědcům z Brown University se spolu s kolegy z Japonska podařilo do mozků nic netušících subjektů testu implantovat vizuální zážitky, čímž je obalamutili, že vidí věci, které tam ve skutečnosti nebyly. Tento experiment byl založen na technice zvané neurofeedback, do kterého patří neustálé monitorování mozků subjektů v reálném čase. Ale kromě pouhého sledování neurální aktivity účastníků ji výzkumníci rovněž ovlivňovali. Na tomto nápadu ve skutečnosti není nic nového – je převzat z výzkumů vedený už v 60. letech,které předváděly schopnost člověka regulovat si svou těl

Pripravil Patrik MIKULA