Oznamy: Púť do Medžugoria, Aktuality CBR, Nechceme hulákanie z minaretov!, Samovraždy v Indii a geneticky modifikované potraviny

244

Putujte za Matkou Božou do Medžugoria 

Zájazd je v sprievode kňaza, s oddychom a kúpaním v mori.

Termín zájazdu: 5.9. – 11.9.2015

Cena: 190 €

   

V cene zájazdu je zahrnuté:

  • Doprava pohodlným a klimatizovaným autobusom zn. Mercedes s možnosťou občerstvenia formou studených a teplých nápojov, DVD prehrávač, núdzová toaleta k dispozícii
  • Ubytovanie v blízkosti centra v 2 a 3 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením
  • Strava formou polpenzie počas ubytovania v Medžugorí
  • Kňaz a sprievodca
  • Poistenie CK podľa zákona proti insolventnosti

Cena zájazdu je teda konečná. V cene sa nenachádza len poplatok za Vaše cestovné poistenie, ktoré si môžete dokúpiť (1,65 € / 1 deň).

Celkový program zájazdu nájdete v priloženom letáku.

Neváhajte a prihláste sa ešte dnes, na základe akciovej ceny máme už len limitovaný počet voľných miest!

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte a kedykoľvek nás kontaktujte.

Sme tu pre Vás!  S úctou a pekný deň praje

CK Avema  Bc. Dominika Šefčíková,  Kukučínova 32, 831 03 Bratislava 

www.avema.sk  ck@avema.sk 0903 356 533  0907 147 718

CBR Aktuality

Milí priatelia CBR,

vďaka za otvorenie tohto emailu CBR, ktorý Vás informuje o pokračujúcej kampani na záchranu nenarodených detí a zmenu verejnej mienky o umelom potrate.

Aktualne vystavy CBR

CBR výstavy pokračujú napriek horúčavám i dažďu. Posledné dva víkendy bilboardy zobrazujúce realitu potratu videli účastníci púte v Gaboltove a hudobného festivalu Fest Dobré v Jaslovských Bohuniciach. Pridajte sa ako dobrovoľníci už od tohto piatka večer na Fresh Fest na Duchonke pri Topoľčanoch a ďalší víkend na niektorých festivaloch na Západnom Slovensku. Cestovné preplatíme, stravu a ubytovanie hradíme. Pomôžte nám šíriť pravdu o potrate a ohláste svoj záujem o dobrovoľníctvo na tel. čísle 0907 534 623.

Prosím, podporte naše pokračujúce výstavy Stop genocíde štedrým príspevkom 10,- Eur, 25,- Eur, 50,- Eur alebo i viac, ak si to môžete dovoliť, s uvedením v.s. 2015 a Vašej emailovej adresy v poznámke pri bankovom prevode na účet CBR 2000613869/8330. Zároveň Vás chcem poprosiť o finančnú pomoc, aby sme mohli uhradiť faktúru za 100 tisíc ks letákov, ktoré sme dali vytlačiť začiatkom leta a ktoré každý víkend rozdávame na najmasovejších podujatiach tohto leta. Celú sumu sa nám doteraz nepodarilo vyzbierať, hoci sa k nej pomaly ale iste blížime. Prosím, neváhajte prispieť na leták, ktorý najúdernejšie argumentuje proti legálnym potratom. Jeho tlač bola bezkonkurenčne najlacnejšia a pri tomto náklade najekonomickejšia. Príspevok na dotlač letákov označte v.s. 100 000.

Jana a Andrew Ray

Dovoľte mi dať do Vašej pozornosti nahrávku rozhovoru so mnou a mojim manželom pre Rádio Rodina portálu Pink Cross na tému „O manželstve“.

Rozhovor je nielen osobným svedectvom, ale aj inšpiráciou pre tých, ktorí váhajú zaviazať sa pre manželstvo. Link na Rádio Rodina ponúka ďalšie pozoruhodné intervia aj k téme pornografie, sexuality pred manželstvom a pod.

Džihádského prezidenta – zákaz vánočních stromků na školách – ranní hulákání z mešit – NECHCI!

Každičký den vylézá na povrch více pravdy o tom, co se na nás vlastně chystá a je to opravdu špína a hnus dámy a pánové!!! Naše zrádná zaprodanecká vláda uklidňuje lidi tím, že v příštích dvou letech přijme Česká republika necelé 2000 přistěhovalců, které si bude prý sama vybírat, jenže skoro nikde se nedočtete, kolik bude těch, co ČR „nepřijme“ a co s nimi budeme dělat!

Věc se má totiž tak, že takového nelegálního přistěhovalce naše policie, nebo armáda nemůže jenom tak otočit a vyhnat zpět tam, odkud tento nelegál přišel! Oni k nám totiž nelezou přímo ze své domoviny, ale z jiných evropských zemí, které již většinou také nelegálně přešli.  Je tudíž jasné, že ta země rozhodně nebude přijímat tyto po většinou problémově a agresivně se chovající (i sami mezi sebou se vraždící) imigranty od našich celníků s úsměvem a s otevřenou náručí!

http://www.nwoo.org/2015/07/28/dzihadskeho-prezidenta-zakaz-vanocnich-stromku-na-skolach-ranni-hulakani-z-mesit-nechci-nechci-nechci/

GMO, Monsanto a samovraždy v Indii

Středa v 23:23 | afinabul |  Ponerológia

Rekordná úroveň samovrážd indických poľnohospodárov
Indický Národný úrad pre sledovanie kriminality (NCRB) uviedol pre Sunday, že v roku 2014 spáchalo v Indii samovraždu 5650 poľnohospodárov. A toto číslo je do značnej miery podhodnotené, ako uvádzajú rôzne zdroje.
Táto informácia neprichádza vo vhodnej dobe pre premiéra Narendra Modiho, pretože indický Kongres sa chystá otvoriť nové parlamentné zasadnutie, na ktorom sa bude diskutovať o kontroverznom návrhu zákona reformujúceho akvizície pozemkov. Reforma sa zameriava na odstránenie viacerých záruk, brániacich násilnej akvizícii, z predchádzajúceho zákona, prijatého v roku 2013.
Odhad NCRB, aj keď sa zdá, že oproti predchádzajúcemu roku klesol o polovicu, nevychádzal z rovnakých metód výpočtu. Podľa The Times of India, vzala vláda do úvahy len statkárov, nie všetkých vidieckych pracovníkov. Ak by ich bola zahrnula, odhad by predstavoval asi 12 360 samovrážd v sektore za uplynulý rok – čo oproti predchádzajúcemu roku znamená nárast o takmer 600 prípadov.
V štáte Maharashtra, najagrárnejšom v krajine, vyletel vlani počet prípadov roľníckych samovrážd smerom hore – bolo ich zaregistrovaných viac ako 10 000. V tomto štáte samovrahovia nepochádzajú iba z poľnohospodárstva, ale zo všetkých odvetví, keďže v roku 2014 tu zaznamenali celkovo 16 300 prípadov – zo 131 000 v celej krajine.
Reforma zákona o nadobúdaní pôdy odstránila v decembri rôzne požiadavky, ako je štúdia hodnotiaca sociálne dopady a obmedzenia vrátenia pôdy dotknutým rodinám. Kongres ho bude „vzhľadom k obrovskej politickej a spoločenskej vôli“ znova prerokovávať.
Preložené z Axisoflogic.com