Nebezpečné manévre NATO, Vyhlásenie Ruskej federácie, Džihád v Damašku, Pravá tvár migrácie, Pravda o chemtrails

3495

Schyľuje sa k vojne?

Vážení přátelé, bratři a sestry, nevíme co má Bůh v plánu, ale naši kresťanskou povinností je modlit se za mír a pokoj ve světě. Modleme se s čistým srdcem zbožně svatý růženec a korunku Božího Milosrdenství. Do 20. ledna je 9 dnů. Modleme se také novénu k Bozimu Milosrdenství, případně k Duchu svatému a novénu odevzdanosti, aby Bůh osvitil ty, kteří vládnou světu. Obetujme na tento úmysl i mše svaté a tyto modlitby na úmysly Panny Marie. Ona nejlépe ví co je třeba. Všechno je možné tomu, kdo věří Bohu. Nepochybujme a pevně věřme. Silou víry zvítězíme. Amen. 

Nebeský Otče odpusť nám naše hříchy, upřímně jich litujeme z Lásky k Tobě a stan se Tvá svatá vůle. Amen. M.L.

Embassy RF press service <press@rusemb.sk>

Vážení riatelia, prosíme Vás aby ste venovali pozornosť tomuto materiálu.

s úctou
Veľvyslanectvo Ruskej federácie
v Slovenskej republike

  1. A. Riabkov komentoval nové sankcie USA proti Rusku

Štvrtý, ani nie za tri týždne, nepriateľský útok odchádzajúceho vedenia USA, ktoré deviateho januára znova rozšírilo sankcie proti Rusku, by nebolo treba komentovať – každému je jasná neadekvátnosť washingtonských činiteľov, ktorých postihla „sankčná mánia“. Povedať však niekoľko slov predsa len za to stojí. Za posledné roky Obamova administratíva vyskúšala množstvo spôsobov, ako by nám naškodila. V poslednom čase sa k jej neprístojným móresom a netajenému rusofóbstvu pridala zlosť, že ich kandidátka prehrala prezidentské voľby, a úsilie hľadať vinníka zodpovedného za svoju porážku kade-tade, len nie v sebe.

Biely dom prejavuje nedôstojnú pomstychtivosť, usiluje sa zaútočiť na nás, hoci veľmi dobre chápe márnosť a bezúčelnosť takéhoto počínania. Počas zostávajúcich desiatich dní svojej existencie môže Obamova administratíva, samozrejme, ešte veľa toho navyčíňať, už len preto, aby maximálne sťažila ďalšiu prácu tým, čo prídu po nej. Toto je jednoducho nedôstojné správanie.

https://www.facebook.com/MIDRussia/photos/a.265191980246917.43849.264205757012206/939907576108684/?type=3

Česká Nezávislá TV (10. januára 2017)

Džihádisté ohrožují civilní obyvatelstvo Damašku

7.1.2017, Sýrie. Džihádisté vyhrožují otrávením pramenů řeky Barada, která napájí vodovod pro 7 milionů obyvatel hlavního města a okolí. Od Štědrého dne je tak pět a půl milionu obyvatel Damašku bez pitné vody. Lidé ji proto musí čerpat z jiných, podzemních zdrojů anebo z dopravních cisteren.

Džihádisté, kteří obsadili území pramenů zmíněné řeky, zároveň zaslali syrské vládě ultimatum, tzv. baradskou deklaraci, v níž vyzývají syrskou vládu k zastavení bojů a k odstoupení. Mezi signatáři ultimáta jsou kromě jiných teroristických skupin zastoupeny tzv. Bílé helmy (White Helmets), tedy nevládní organizace, která je známá především z videí a fotografií zveřejňovaných západními sdělovacími prostředky jako tzv. ochrana civilistů ve městě Aleppo, ve skutečnosti se však věnuje propagandě (viz ZDE). Syrská vláda upozorňuje v dopise, který spolu s baradskou deklarací předložila Radě bezpečnosti OSN, že připravit o pitnou vodu civilní obyvatelstvo je podle mezinárodního práva válečný zločin.
http://www.radiovaticana.cz/clanek.php4?id=25019

Česká Nezávislá TV (11. januára 2017)

Nové správy zo Sýrie: masky dole, USA je von, Čína začína hru a z opozície sú definitívne teroristi

8.1.2017, Situácia v Sýrii ukazuje, že teroristi a ich vodiči bábok ešte ani zďaleka nepovedali posledné slov. Podľa agentúrnych správ „povstalci“ (resp. ich sponzori) po likvidácii ich opevnenia a oslobodení Aleppa si našli nový nátlakový prostriedok.
Údolie Barada je zdrojom pitnej vody pre sedem miliónov ľudí v Damašku a okolí. Teroristi obsadili pramene, ktoré sú zvádzané do metropoly a teraz vydierajú vládu, a vyhrážajú sa otrávením vody, ak neodstúpi. Deklaráciu o požiadavke odstúpenia podpísali aj zástupcovia „charitatívnej“ organizácie Biele Helmy založenej Anglickom, cez financovanie ktorej sa propagovali aktivity teroristov v Aleppe (a možno aj teroristi samotní).

Obnovili sa intenzívne boje o kontrolu prameňov, ale už samotný fakt uvedených vyhrážok pre sedem miliónov ľudí hovorí, že teroristi nikdy neboli ničím iným než sú dnes – obyčajní teroristiSýrska vláda sa následne listom obrátila na Bezpečnostnú radu OSN, ktorú upozornila, že pripraviť civilné obyvateľstvo o vodu je podľa medzinárodného práva vojnový zločin.

Medzitým sa so súčasnou vládou zmieril jej najväčší a najvýznamnejší nepriateľ, šejk kmeňa Baggara Nawaf al-Bashir. Podľa informácií zo Sýrie, al-Bashir sa vrátil z exilu a prisahal vernosť súčasnej vláde v jej boji za likvidáciu teroristov. Nawaf al-Bashir povedal: „Vraciam sa do Sýrie a verejne vyhlasujem, že stojíme s našimi ľuďmi, s našou vlasťou a jeho vedením proti tmárskemu terorizmu, ktorý je reprezentovaný ISIS, Nusrat, Moslimským bratstvom a ich priaznivcami, a stojíme s nimi pri obnovení bezpečnosti v krajine, jej bezpečnosti a jej územnej celistvosti.“ Kmeň Baggara je 1,2 miliónový kmeň, ktorého príslušníci žijú hlavne na severovýchode Sýrie v oblasti Islamského štátu v provincii Der Ezzor
Aby tých jóbovských zvestí nebolo dosť, Amerika zrejme nebude pri rokovaniach o urovnaní situácie v Sýrii v kazašskej Astane 23. januára. Pozvánku dostali OSN a podľa tureckej agentúry Anadolu Agency sa ich zúčastní aj Čína, ktorá týmto vstupuje do medzinárodnej arény na Blízkom východe ako jeden z kľúčových hráčov. Vzhľadom na enormný ekonomický vplyv Číny v krajinách Blízkeho východu vrátane Turecka, sa dá predpokladať, že čínske vedenie posúdilo situáciu za vhodnú aby Čína nadobudnutý vplyv zúročila.
http://www.konzervativnyvyber.sk/v2/nove-spravy-zo-syrie-masky-dole-usa-je-von-cina-zacina-hru-a-z-opozicie-su-definitivne-teroristi/15776/

Američania ušetrili ropné polia islamistov, ruské ministerstvo obrany obviňuje Američanov, že teroristom úmyselne nechávali veľké zisky z ropy, riaditeľ CIA John Brennan obvinil Rusko z používania taktiky spálenej zeme a tiež povedal, že ruská činnosť v Sýrii si vyžiadala mnoho obetí. Oficiálny hovorca ruského ministerstva obrany Igor Konašenkov však vrátil úder a obvinil USA z podpory terorizmu. „Ako zázrakom zostali ropné polia, ktoré vlastní ISIS nepoškodené. Radikálom tak bolo umožnené zarobiť desiatky miliónov dolárov každý mesiac na nelegálnom predaji ropy. Tak mohli verbovať ďalších žoldnierov. Zariadenia na ťažbu ropy neprešli bombardovaním,“ povedal Konašenkov.

Turecko vyhrožuje, že vyhostí koalici ze základny Incirlik!, Turecký ministr zahraničí Mevlut Çavuşoğlu uvedl, že země, které použivají leteckou základnu pod záminkou boje proti skupině Islámský stát, ale ve skutečnosti jsou neaktivní, nemají v Incirliku co pohledávat. Dodal, že podpora mezinárodní koalice Turecku je nedostatečná, což je zjevné varování Spojeným státům.

Omyl Meryl Streepovej

Americký raper a aktivista An0maly reaguje na dojemný prejav herečky Meryl Streep pri príležitosti odovzdávania filmových cien Zlatý Glóbus, v ktorom sa emotívne venovala aj charakteru Donalda Trumpa a tomu, akú hrozbu pre spoločnosť a krajinu predstavuje.
Ďalšia zaujímavá analýza: http://ronpaulinstitute.org/…/where-was-meryl-streep-when-…/
O prejave Meryl Streep: http://www.etrend.sk/…/herecka-meryl-streep-nedokazem-na-to…

***********************************************************

Pravá tvár migrácie

Zradí  aj slovenská vláda?

Milí priatelia, výdaje na tvorbu a prevádzku webu magnificat.sk v pomere ku jeho príjmom sú mesačne v pomere asi 500:30. A to je obrovský nepomer, až luxus, ktorý pre nás predstavuje prevádzka tohto webu.

Finančnou podporou  webu magnificat.sk  

nás pomôžete udržať a rozšírite naše spravodajstvo, aj videový obsah. Môžete tak urobiť prevodom ľubovoľnej čiastky na náš účet

ZUNO 1129555503/8410.  Ďakujeme!

Rakúsko chce posielať migrantov na Slovensko. Vlády už rokujú (!)

Bratislava 11. januára 2017 (HSP/Foto:TASR-Štefan Puškáš)

Predstavitelia Rakúska sa rozhodli znížiť kvóty na prijímanie utečencov. Minulý rok sa im kvótu naplniť nepodarilo, tak ju skresali o 1500 utečencov. Čo sa však stane, ak bude prílev migrantov väčší? Jednou z možností je ich presun na Slovensko. Oni sami však s touto možnosťou nesúhlasia.

Ilustračné foto

Rakúsko mohlo prijať v roku 2016 určitý počet utečencov, ktorý sa však nepodarilo naplniť. Preto bola kvóta na prijímanie migrantov pre rok 2017 znížená z pôvodných 37 500 osôb na 35 000.

Ale čo ak bude záujem o azyl v Rakúsku väčší ako kvóta pre rok 2017 povoľuje? Rakúsky minister vnútra Wolfgang Sobotka tvrdí, že migranti, ktorí sa nezmestia do tohto počtu, budú dočasne umiestnení v iných krajinách. K nim patrí aj Slovensko.

Medzi Slovenskom a Rakúskom už majú prebiehať rokovania o tejto téme. Informuje o tom portál hnonline.sk s odvolaním sa na rakúsky denník Die Kurier, pre ktorý minister Sobotka poskytol rozhovor.

http://www.hlavnespravy.sk/rakusko-chce-posielat-migrantov-na-slovensko-ti-vsak-na-slovensko-nechcu/882773

************************************
Chvíľa pre pesničku: „Právny štát“

Chemtrails – útok na ľudstvo

Trocha súčasnej histórie