Monitoring: „Ľudské práva“? – socha satana v Oklahoma City v pohode, kríž nad San Diegom je protiústavný! (a i.)

502

Rozdelené mesto Oklahoma City: Ježiš alebo satan?

Americké mesto Oklahoma City sa najnovšie zmenilo na „bojové pole“. Rieši sa v ňom vskutku nevídaný spor – kresťania a satanisti sa doťahujú o rovnosť práv. Po tom, čo sa kresťanským aktivistom podarilo zavesiť tabuľu Desatora pred štátny parlament v meste, ozvali sa aj prívrženci satana, ktorí chcú pred inštitúciu vlastnú satanskú sochu Bafometa.

Boj o Desatoro trval 5 rokov

SatantKresťania sa snažili o umiestnenie tabule od roku 2009; po piatich rokoch slávia úspech. Ako uvádza portál news.com.au, roky narážali na odporcov, ktorí tvrdili, že tabuľa je porušením federálnej ústavy, kde je zmienka o rovnosti náboženstiev.

Mike Ritz, ktorý stál na čele kresťanských aktivistov, však napokon pred súdmi dosiahol svoje – argumentoval zasa slobodou vierovyznania a bolo mu vyhovené.

Zbierka na satana

Americkí satanisti z organizácie Satanský chrám chcú to isté – vyhlásili zbierku, ktorej cieľová suma 20-tisíc dolárov pokryje náklady na vyhotovenie sochy démona Bafometa (modla s kozou hlavou, parohami a ľudským telom s krídlami – na iobr.)). Návrh znie, aby socha mala 2 metre, bola umiestnená na kamennom podstavci a po oboch stranách boli ďalšie dve sochy malých detí. Chýbať by nemal ani pentagram. Satanský monument by mal byť hneď vedľa tabule Desatora.

„Toto je národ a štát, ktoré boli založené na pilieri viery, je urážlivé, viesť tento druh konverzácie,“ uviedol republikán Earl Sears. V podobnom duchu sa vyjadril aj hlavný architekt mesta, Duane Mass, ktorý sa nechal počuť, že „budova patrí mestu Oklahoma a nie satanskému klubu“.

http://www.aktuality.sk/clanok/243245/rozdelene-mesto-oklahoma-city-jezis-alebo-satan/

Kríž nad americkým San Diegom musí preč. Je protiústavný

Šesťdesiat rokov a deväťdesiat dní. Oba časové údaje najnovšie rezonujú americkým San Diegom, kde sa rozpútala verejná diskusia o latinskom kríži, ktorý sa týči nad mestom. Šesťdesiat rokov stál na svojom mieste – teraz musí do deväťdesiatich dní zmiznúť. Súd rozhodol, že je postavený protiústavne.   17.12.2013, 10:20 San Diego

Kríž nad San Diegom už roky vyvoláva kontroverzieKríž nad San Diegom už roky vyvoláva kontroverzie

Od roku 1954

Na hore Mt. Soledad nad kalifornským mestom stojí 13-metrový kríž od roku 1954. Federálny súd však minulý týždeň rozhodol, že jeho stavba je protiústavná. Súd argumentuje, že „kríž je porušením Ústavy v zmysle nadradenosti jedného náboženstva nad inými“.

http://www.aktuality.sk/clanok/242198/kriz-nad-americkym-san-diegom-musi-prec-je-protiustavny/

Kresťanským menšinám vo svete hrozí zánik! Avizuje to britská ministerka Warsiová

pakistanKresťanstvu v niektorých častiach sveta hrozí zánik, varovala dnes britská ministerka Sayeeda Hussain Warsiová, ktorá je vo vláde zodpovedná za cirkvi a cirkevné spoločenstvá.

Ministerka uviedla príklady Sýrie a Iraku

Podľa jej slov hrozba zániku súvisí s nárastom perzekúcií kresťanskej menšiny v niektorých krajinách. Ako príklady uviedla Sýriu či Irak, kde sú síce korene kresťanstva, avšak mnoho kresťanov ich opustilo vzhľadom na nestabilnú bezpečnostnú situáciu.

Ako informovala spravodajská spoločnosť BBC, barónka Warsiová v príhovore na Georgetownskej univerzite vo Washingtone vyhlásila, že povinnosťou politikov je upozorňovať na prípady prenasledovania kresťanov a vyzývať na náboženskú tolerantnosť.

http://www.aktuality.sk/clanok/240224/krestanskym-mensinam-vo-svete-hrozi-zanik-avizuje-to-britska-ministerka-warsiova/

 Odkud fouká Chemtrails

Týdně nad českou (aj slovenskou) republikou přeletí desítky až stovky letadel NATO o kterých nemáme žádné informace my, ani vláda. Nemožné ? Taky si myslím, to by naši politici přece nedopustili.
Po redukci velikosti počítačů, přišel pan Gates s nápadem na redukci populace. Doufejme, že nebude úspěšný jako s Microsoftem.
Chemtrails, New world order, ilumináti, NWO, Nový světový řád, redukce populace, Bill Gates, General Electric, Globální oteplování, CO2 = PxSxExC, jedy, chemikálie, otrava, hliník, NASA, Pentagon, vesmír, asociálové, šílenci, nukleární války, radioaktivní zbraně, Ted L gunderson, Genocida, OSN, Fort Still, zločin, HAARP, Povinné očkování, www.nwoo.org

Podraz menom Obama