Monitoring: John Pilger o USA, ako sa záhadne zostreľujú lietadlá, Rusi objasňujú pád letu MH-17 nad Ukrajinou

277

Milí priatelia, už dávnejšie vám prinášame dokumenty investigatívnych reportérov, týkajúce  sa vývoja sveta- tak povediac – spoza tej oficiálnej opony. Či je to už Michael Moor,  Alex Jones,  John Pilger a ďaľší.  Dnes prinášame prednášku Johna Pilgera pod názvom  Obamove impéroium, alebo –  posledné tabu USA.  Ďaľší dokument prináša, ako sa „záhadne “ zostreľujú lietadlá a ako sa to „vyšetruje“. 

Obamove impérium

Ako sa záhadne zostreľujú lietadlá

Ruský generál vysvetľuje okolnosti pádu letu MH-17, malajzijskéjho liedadla – nad Ukrajinou

;

Čurkin: Kyjev môže zničiť usvedčujúce dôkazy katastrofy Boeing 777

Moskva sa obáva, že Kyjev sa snaží zničiť usvedčujúce dôkazy, odhaľujúce jeho rolu v katastrofe Boeing 777 Malaysia Airlines pod Doneckom, vyhlásil v stredu 30. júla predstaviteľ Ruska pri OSN Vitalij Čurkin.

Diplomat pripomenul, že prezident Ukrajiny Petro Porošenko sľúbil zastaviť boje v rádiuse 40 km od miesta pádu lietadla, no „sľuby boli v tom momente porušené a ukrajinskí oficiálni predstavitelia verejne vyhlasovali o novej úlohe – o vyčistení tohto územia od domobrancov“, – povedal Čurkin vo vystúpení na rokovaní BR OSN.

Takéto konanie je podľa neho „priamym porušení rezolúcie OSN č. 2166“, čo hrozí „najzničujúcejšími následkami na uskutočnenie objektívneho a nestranného medzinárodného vyšetrovania“ tragédie.Podľa vz.ru, 31. júl 2014

http://www.srspol.sk/clanek-curkin-kyjev-moze-znicit-usvedcujuce-dokazy-katastrofy-boeing-777-9666.html

KINO: Anna

Chvíľa pre pesničku: Olivia Newton John