Aktualizované: Kráľovná pomoci, Dechtice, 15. januára 2015: Pozvite Ducha Svätého, Vlk ide vyjednávať, Verejní činitelia o rodine a Referende

437

Moje milované deti!
Z hĺbky svojho materinského srdca si želám, aby ste sa viac modlili k Duchu Svätému. Otvorte mu svoje srdcia, aby vás zapálil svojim ohňom, ktorý roznieti vo vašich rodinách a farnostiach spoločnú modlitbu. Pozvite ho a On vás prežiari svojou prítomnosťou, ktorá vás posilní v kráčaní po ceste svätého života. Ako vaša milujúca matka, ktorá je matkou modlitby, sa budem modliť s vami. Duch Svätý vás uzdraví a očistí od všetkého, čo nie je čisté a sväté. Posilní vás konať dobro z hĺbky srdca.
V ňom budete mať silu žehnať a modliť sa za tých, čo vám spôsobujú príkoria. V Jeho láske dokážete nielen odpustiť, ale sa aj zmieriť so svojim nepriateľom a žiť s ním v priateľstve. Deti, vykročte na novú cestu, cestu radosti v Duchu Svätom. Ponáram vás do lásky Ježišovho a môjho srdca.“
Prostredníctvom Martina Gavendu, Dechtice, 15. Januára 2015

 

 Vlk ide vyjednávať

kozliatkaTelevízie majú záujem o diskusie pred referendom!!!!

A kto?  Nuž TV Markíza a TV JOJ

Televízie, ktoré sa rozhodli neodvysielať spot Aliancie za rodiny,  zrazu veľkoryso ponúkajú Aliancii  „diskusie“. Zrejme pochopili, že strelili „capa“ a Referendu diskrimináciou vlastne len pomohli.  Vlk pochopil, že zavýjaním neprejde, tak si prekul hlas na „mamku kozu“.   Nič nového pod slnkom.  Potrebujú dostať Alianciu do „krížovej paľby“ – čo veľmi dobre ovládajú a tým zrejme chcú zneistiť ľudí, ktorí sa už pridali na stranu referenda aj z váhajúcich častí populácie.  Slovákom netreba vysvetľovať, že potrebujú normálne rodiny, Markíza a JOJ ale potrebujú cez „diskusie“  ľuďom nahovárať, že LGBTI má tiež „práva.“   Zásada je, nevyjednávaj s vlkom, ktorý ťa chce zožrať…. 

TS_AZR__televizie_a_diskusie (1)

 

Dr. Željka Markič – Hlasujte 3x áno!

(tlačová beseda v Bratislave dňa 16. januára 2015)

Verejní činitelia o rodine a referende 7. februára 2015

Pozvánka

Vazeni novinari,
podpredseda NRSR Jan Figel zajtra prijme na pode NRSR doktorku Zeljku Markic, liderku uspesneho 1. obcianskeho referenda v Chorvatsku zameraneho na ochranu manzelstva. Doktorka Markic prisla na Slovensko na pozvanie Aliancie za rodinu.

Tlacova konferencia sa uskutocni o 9:15 v miestnosti tlacovych konferencii NRSR (76)
TOMAS KOVACIK
Aliancia za rodinu

Dobry neskory vecer.
Vdaka za Vasu ucast na stretnuti s nasimi chorvatskymi priatelmi. Verim, ze vas obohatili a rozhodli ste sa tak ako my urobit pre uspech referenda vsetko.

Media nas cenzuruju, mame uz „LEN“ ludi, vas. Nic viac, nic „menej“.
Je na nas ako dopadne referendum, mame este cele 3 tyzdne.
Ak sedite na fb aspon nejaky cas pocas dna, pridte zajtra 19.1. na 11.00 na skolenie od chorvatskeho aktivistu Ivana Munjina. Potom uz budete moct pomahat aj z domu.

Stretnete sa o 11.00 v DOME QUO VADIS.

kontaktna osoba  – anton chromik 0908 764 366
Ak mate notebook, prineste si ho so sebou.
Tomas Kovacik
PS: ak mozete inokedy, ozvite sa nam. IVAN LUCANIC potrebuje pomoc kazdy den aj s komunikovanim s regionalnymi ludmi, ci s balenim letakov — 0908 500 981
PS2: ak nemozete pomahat dobrovolnicky a chcete brigadnicky, prijmeme aj takuto pomoc. pripadne ak viete o dalsich pomocnikoch, preposlite im tento email

Pirátsky útok juvenilnej justície vo Fínsku

KINO: Výchovný tábor

Psychologický thriller režiséra Christiana Duguaye vypráví o osudu skupiny teenagerů, s nimiž si rodiče nevědí rady, a proto je pošlou na Fidži do tábora s nápravným programem. Zdi, které by je oddělovaly od okolního světa, nejsou zapotřebí, protože z ostrova uprostřed Pacifiku se nedá utéct, a děti navíc musí stále nosit senzory. Dr. Hail (Peter Stormare), který je vedoucím tábora, i jeho pomocníci mají dokonale propracovaný systém šikany, v němž nechybí brutální násilí, vymývaní mozků ani sexuální zneužívání…(oficiální text distributora)