Kráľovná pomoci, 6. septembra 2015: Úplne sa otvorte Ježišovi, KINO: Vyhostenie, Podporte nás

332

Rose-meaning-color Milé Márie, Marienky,  Majky, Miriamky…  Nech vám vaša Nebeská Patrónka vyprosí hojnosť Božích milostí, zdravia, radosti  a pohody vo vašich domovoch, vzťahoch i v srdiečkach!  

Za celý náš team vám všetko najlepšie želá Anton Selecký 

Zjavenie Kráľovnej pomoci

Dnes Panna Mária prišla medzi nás a všetkých nás s veľkou láskou pozdravila. Na začiatku som  sa s ňou modlil Otče náš a Sláva Dechtice2Otcu za dar živej viery a potom som Panne Márii zveroval všetkých nás, všetkých chorých, rodinu Kráľovnej pomoci a potom som sa s Pannou Máriou modlil.

Panna Mária sa modlila nad nami všetkými a keď sa Panna Mária modlila ukazovala mi  to čo prežívame každý vo svojom srdci, a som prežíval počas tej modlitby veľkú lásku Mamy, ktorá sa prihovára za nás a pocítil som veľkú jej starostlivosť a starosť o nás a toľko nás naša Matka ľúbi.

Ja som všetko spolu s ňou dával Ježišovi uzdravujúcej láske. Panna Mária nám vyprosovala v tejto modlitbe, aby sme sa úplne otvorili Ježišovi, aby sme prijali Ježiša do svojho života, ktorý je pravý život. Potom nás Panna Mária požehnala.  (Martin Gavenda)

st9balazovaDaniela Balážová (53), Kanada

Do Dechtíc ma pozvali rodáci zo Šenkvíc, oni mi povedali, že je tu zjavenie Panny Márie, mňa to zaujalo a hneď po prvej púti som to v mojom srdci precítila a tento rok, keď som bola na pohreb svojej mamičky, tak som znovu dostala pozvanie ísť do Dechtíc, veľmi ma to potešilo. Aj v Kanade máme takéto pútnické miesto v Marmore, kde tiež chodím k Panne Márii, pretože mi to pripomína toto pútnické miesto. Úmyslom je prosiť o pokoj vo svete.

st9BisakOtto Bisák , (65) Ľudanice

Základ viery a lásku k Panne Márii som dostal od svojej matky a teraz , keď mám možnosť chodíme často do Dechtíc spolu s manželkou. Čo sa týka odovzdanie viery mojim deťom je to zvláštne podarilo sa nám vychovať kňaza, ale máme aj problémy, lebo druhý syn je ešte vzdialený od Božej lásky a to musíme prosiť Pána Boha a Pannu Máriu, aby nám pomohli, aby si otvoril svoje srdce pre vieru.

st9MarcekovaDôverujeme a vieme, že Pán ma pre každého svoj plán spásy a svoj čas. Preto nech otcovia a matky neustávajú v modlitbách za svoje deti, Pán určite vypočuje úprimnú modlitbu rodičov.

Mária Marčeková, (57) Omšenie

Vieru v Boha a lásku k Panne Márii so dostala od starej mamy, aj ona nosila Slovensky kroj, ktorý reprezentoval našu dedinu a vždy som ju videla s ružencom v ruke ako sa modlí a aj mňa to naučila a táto láska mi zostala v srdci.

Môj úmysel je obeta za vieru v našej rodine, za vieru pre Slovensko, lebo je veľmi zlé obdobie, ten zlý vyvádza a možno príde čas, keď nás zasiahne rana života a donúti to mnohých s ružencom na kolena a modliť sa k Panne Márii Sedembolestnej o ochranu Slovenska.   (zaznamenala:  Mária Víziková)

 


*******************************************************************************

KINO: Vyhostenie

Alex odjede s manželkou Verou a dvěma malými dětmi z města na venkov, aby prožili několik dní v jeho rodném domě, stojícím na samotě v rozlehlé krajině. Během pobytu Vera oznámí Alexovi, že je těhotná a že dítě není jeho.

Rozlícený Alex trvá na potratu. Děti pošle na několik dní ke známým a s pomocí svého bratra Marka zařídí zákrok. Celá událost však nezůstane bez následků, jež Alexe přimějí k zamyšlení nad oprávněností jeho jednání. Očekávaný film Andreje Zvjaginceva, který v roce 2003 vyhrál benátský festival se svým debutem Návrat, byl inspirován krátkou prózou Williama Saroyana Směšná záležitost (1953). Režisér zde podává obraz rodiny, která se ocitla v krizi.

Milí naši návštevníci!

peniaze-euro-zobrak-bezdomovec-minceAk chcete, môžete nás podporiť!

Kým ešte nám „dovolia“  fungovať,
poskytnite pomoc pre  magnificat.sk!  

Možno tak urobiť prevodom ľubovoľnej čiastky  na náš účet

ZUNO 1129555503/8410.  ĎAKUJEME!
 
**************************************************************************************
Ďakujeme za vaše “lajky”, ale našu stránku udrží a rozšíri len vaša finančná pomoc. Robíme ju s vami a pre vás.