Aktualizované,Komentujeme: Miškov a jeho SKOK do tmy, Referendum – diskusia na TA3, KINO: Geronimo

319

Miškov zo SKOKu podal trestné oznámenie: VIDEO za referendum je útokom na sexuálne menšiny!

Juraj Miškov a jeho skok do tmy

10731150_1527875800785681_7238972780394880406_nBRATISLAVA – Poslanec Národnej rady SR Juraj Miškov (SKOK) podáva dnes na Generálnu prokuratúru SR trestné oznámenie na neznámeho páchateľa. Má totiž podozrenie, že odvysielaním reklamných spotov propagujúcich referendum bol spáchaný trestný čin spočívajúci vo verejnom podnecovaní nenávisti voči skupine osôb alebo jednotlivcom pre ich sexuálnu orientáciu, a to z osobitného motívu.miskov

Podľa Miškova je obsah videa „nenávistne zameraný voči osobám pre ich sexuálnu orientáciu a vyzýva na porušovanie a obmedzovanie ich práv“. Poslanec súčasne navrhuje, aby bolo začaté trestné stíhanie voči neznámemu páchateľovi vo veci spáchania trestného činu podnecovania, hanobenia a vyhrážania sa osobám pre ich príslušnosť k niektorej rase, národu, národnosti, farbe pleti, etnickej skupine alebo pôvodu rodu, z osobitného motívu.

http://www.topky.sk/cl/10/1452217/Miskov-zo-SKOKu-podal-trestne-oznamenie–VIDEO-za-referendum-je-utokom-na-sexualne-mensiny-skok3998

Poznámka:  Na dvoch „pride“ pochodoch, na ktorých som sa raz zúčastnil ako asistent poslanca NRSR a raz ako novinár, som bol atakovaný. Prvý krát políciou a druhý krát účastníkmi pochodu.  Podal som trestné oznámenie za porušovanie osobnej slobody a bránenie výkonu môjho povolania.  Verdikt z vyšetrovania prokuratúry znel, že tento útok bol   „malej spoločenskej nebezpečnosti“, a teda laicky povedané „zanedbateľný“.  Tým to skončilo. 

Presuňme sa do iných oblastí.  Keď olúpim jedného človeka o 10 eur, pustia ma, pretože tento čin je oproti vylúpeniu banky, alebo ešte lepšie oproti miliónovému nelegálnemu „tendru“  zanedbateľný?  Nie, práve naopak.  Mňa zavrú za 10 eur a pán „tendrista“ si bude chodiť po slobode.  Ak niekto zabije jedného človeka, pustia ho, pretože to nie je genocída?  Nie, dostane možno doživotie a strojca genocídy bude proste „bojovníkom proti terorizmu“, alebo osloboditeľ spod útlaku. 

Ale k veci:  Pán poslanec Juraj Miškov podal trestné oznámenie vo veci „podnecovania nenávisti voči skupine osôb alebo jednotlivcom“ – pre ich sexuálnu orientáciu. To, že Bratislava je už 5 rokov  „masírovaná“  verejným pohoršovaním  prostredníctvom tzv. „PRIDE“ pochodov, je v pohode, ešte sú k tomu usporiadané policajné manévre a na čele pochodujú páni veľvyslanci, alebo to  podporujú.  

skok2Takže tu máme akési „obrátené garde“.  Strana SKOK v týchto dňoch stavila v podstate na hurá útok proti výsostne demokratickému právnemu aktu, akým je referendum občanov. Naopak,  Daniel Krajcer z tej istej strany tvrdí, že je to referendum, ktoré útočí  na  „menšinu“, napáda ju a radikalizuje spoločnosť.  

Zdravý rozum nepustí.  A tak všetci tí, ktorí veci stavajú na hlavu a prevracajú pojmy,  prosto skáču do tmy. Kam a do čoho  v nej dopadnú, na to je v dejinách množstvo príkladov.  A tento skok do tmy je aj prípad politika Juraja Miškova, aj keď do tejto tmy skáče s dúhou v pozadí.

Apropo, čo keby Cirkev dala trestné oznámenie na pána Juraja Miškova „za zneužívanie a profanovanie Biblie“  na politických bilboardoch strany SKOK?  To by už bol útok na demokraciu a slobodu prejavu, všakže…       Anton Selecký

hacker_pocitacPíšete nám: Pripadám si ako terorista

v piatok vecer som iba pridala 2-3 linky z internetu    / z www.stopautogenocide.sk a podobne/ BEZ svojho komentara, ja nikdy nic urazlive, vulgarne na internete…
  pridala som to do diskusie na stranku www.aktualne  ku vsetkym clankom o referende a fac. rusko-slov. priatelstvo.  -do diskusie
 Dnes mam zablokovany faceb. “ z bezpecnostnych dovodov“  – jak terorista.
 Rozmyslam, cim museli zastrasit Zembovu. O stratu prace sa ona nikdy nebala – v starsich clankoch o nej ona hovori, ze na praci jej nezalezi, moze robit aj inu, a na faceb. jej je „komunita cenakolo“.  Hana

Sudca suspendovaný za odporúčanie adopcií detí heterosexuálnymi pármi

Pokiaľ sa vo Veľkej Británii verejne hlásite k presvedčeniu, že pre dieťa je lepšie žiť v heterosexuálnej rodine, ako v homosexuálnej, dopadne na vás ruka zákona – a to aj v prípade, ak ste sudca. Britský zmierovací sudca Richard Page bol suspendovaný a musel sa zúčastniť jednodňového prevýchovného školenia, aby myslel “korektnejšie”.

Pageove problémy začali počas minulého leta, keď sa zúčastnil jednania ako člen rodinného súdneho tribunálu. Sociálny pracovník, ktorý mal na starosti dieťa na adopciu, navrhoval adopciu homosexuálnym párom. Page proti tomu namietal a pre LifeSiteNews povedal: “Nadniesol som niekoľko otázok a názorov pri súkromnej debate s ostatnými sudcami. Medzi iným aj myšlienku, že pokiaľ dieťa pochádza od muža aj ženy, tak si myslím, že dieťaťu by bolo lepšie s otcom a matkou, ako s rodičmi rovnakého pohlavia. Ani jeden z ostatných sudcov nesúhlasil.”  Viac na: 

http://www.protiprudu.org/sudca-suspendovany-za-odporucanie-adopcii-deti-heterosexualnymi-parmi/

Michal Tučný: Pane můj

TA3: V politike (Referendum),  25. januára 2015

KINO: Geronimo

Náčelník Apačov Geronimo sa so zbytkom svojho kmeňa vzbúri proti otroctvu v rezervácii, a vyhlási Spojeným štátom vojnu.