Deň matiek, nedeľa 12. mája 2013, Bratislava: Pochod za nedeľu a za rodinu

335

 nedelaAliancia za nedeľu pozýva všetkých ľudí dobrej vôle na druhý ročník Pochodu za voľnú nedeľu bez práce a tradičnú rodinu, ktorý sa uskutoční v nedeľu dňa 12. 05. 2013. Pochod sa začne 0 15.00 na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave modlitbou Korunky Božieho Milosrdenstva za Slovenský národ a za prijatie zákona na ochranu voľnej nedele pod vedením spoločenstva Kráľovnej rodiny.

Nedeľa je najstarší sociálny zákon ľudstva a za deň pracovného pokoja ho vyhlásil už v roku 321 od narodenia Ježiša Krista cisár Konštantín Veľký.

Začíname pod sochou P.O. Hviezdoslava. Trasa pochodu povedie z Hviezdoslavovho námestia na Námestie  SNP.

Tu odznejú príhovory hostí v trvaní cca 45 minút. Po nich sa prípadne presunieme na Hodžovo námestie k prezidentskému palácu. Pochod ukončíme pred úradom vlády SR.

Vašu podporu tejto myšlienke  môžete vyjadriť na našu emailovú adresu:

uskutocnujte.slovo@gmail.com

AZN pozvala na pochod aj bratislavského arcibiskupa, metropolitu a predsedu KBS Mons. S. Zvolenského a Mons. Petra Rusnáka, bratislavského eparchu, ktorého na žiadosť AZN KBS ustanovila na koordináciu akcií na ochranu voľnej nedele. Viac TU:

*************************************************************************************
Spoznajte moj hlas 1

Kniha o zjavení Kráľovnej pomoci 

V knihe sú opísané mimoriadné udalosti počas 18 rokov denných zjavení Panny Márie – Kráľovnej pomoci v dedinke Dechtice, vzdialenej l8 km od Trnavy.

Okrem toho aj  70 svedectiev od ľudí, ktorí zažili uzdravenie, obrátenie, pomoc v rôzných ťažkostiach, jednotlivci i rodiny. Osoby boli uzdravené nielen z rakoviny, ale boli oslobodení z alkoholu, fajčenia a závislostí na drogách.

Zjavenia pokračujú denne a to i na miestach, kde sa vizionári práve  nachádzajú, kdekoľvek vo svete.

Autorka knihy: Mária Barnášová, (m.barnasova@centrum.sk) tel.: 051 77 451 02. Kniha má 215 strán, tri farebné obrazové prílohy. Cena 5 EUR. 

Nech sa  ľudia dozvedia, že Kráľovná pomoci prichádza, aby nás zachránila a pomohla! Možnosť kúpy v Dechticiach,  a nad 20 ks pošleme poštou.

 

Grignion

Sv. Ľudovít M. Grignion z Montfortu sa vracia

Milí priatelia, o. Juraj Augustín vydal vreckové vydanie novej knihy o sv. Ľudovítovi Mária Grigniona z Montfortu  

Cena 1 euro.  

 Knihu možno dostať kúpiť aj v katolíckych kníhkupectvách:

OBJEDNÁVKY: O. Juraj Augustín,  Rímskokatolícky úrad   900 67 LÁB,     

Tel/fax:  034 / 7790327

EW-mail: lab@fara.sk   augustin@frcth.uniba.sk  montfort@montfort.sk

 webová stránka: www.fara.sk/lab