Demonštrácia proti „inakším“ (LGBTI) pred NR SR

456

 

Niekoľko občianskych združení organizuje dňa 11. septembra 2012 pred Národnou Radou SR demonštráciu proti návrhu plánovaného vládneho Výboru pre LGBTI osoby, ktorý má byť  ustanovený pod záštitou ministerstva zahraničných vecí SR (Miroslav Lajčák) a niektorých poslancov politickej strany SaS.  Príďte podporiť  aj vy protest proti amorálnemu Výboru pre LGBTI! 

Ohlas, ktorý sme dostali:

Považujem si za povinnosť ako otec i starý otec tam ísť, bez ohľadu na to, kto to organizuje. Kedy už, ak nie teraz! Ešte predsa žijeme a máme vieru z dedičstva našich otcov!!! Zachovajme si ju. Ó Pane, buď s nami! Požehnaj naše dielo.

S. Pavličko

P.S. Ospravedlnenie neúčasti takmer neexistuje!

CBR Aktuality

 

Milí priatelia života a manželstva,

 

11. septembra o 16 hod pred parlamentom v Bratislave sa uskutoční verejné zhromaždenie, štartujúce kampaň „NIEČO TU NEPASUJE“    na podporu výlučnosti manželstva ženy a muža. Zhromaždenie bude žiadať poslancov, aby neprijali návrh zákona na registrované partnerstvá homosexuálov, ktorý predložila strana SaS. Organizátormi zhromaždenia a kampane sú viaceré občianske združenia, vrátane Centra pre bioetickú reformu.

 

  • Potvrďte svoju účasť na facebooku a pozvite priateľov cez fb, aby sa o podujatí dozvedeli. A hlavne dojdite.
  • Plagát o zhromaždení šírte emailom, vytlačte a vylepte na vhodné miesta vo Vašom okolí (ideálne okolí Bratislavy).
  • Dali sme vytlačiť aj samolepky, ktoré dostanú účastníci zhromaždenia, bude však možné si ich aj objednať priamo od Cbr.
  • www.NiecoTuNepasuje.sk, ktorú práve doťahujeme, ponúkne argumenty do verejnej diskusie na túto tému.

Vďaka za Váš promptný podpis do online petície proti Výboru LGBTI a jeho nahradenie Výborom za práva počatých (od piatka do pondelka sa podpísalo len za jeden víkend vyše 1200 osôb). Centrum pre bioetickú reformu predložilo hromadnú pripomienku do medzirezortného pripomienkového konania a zajtra je pozvané na rozporové konanie na MZV. Tlačovú správu nájdete tu na portáli Hlavné správy ale aj v správach rádia Lumen v týchto dňoch.

Verejnosť, žiaľ, už nasiakla klamstvami homoaktivistov. Ako ukázal júlový prieskum verejnej mienky prijate zákona o registrovanom partnerstve (t.j. homosexuálnom) by určite alebo skôr áno podporilo 47% respondentov (určite alebo skôr nie 38% a nevie 15%) – Agentúra FOCUS.

Vy a ja môžeme formovať mienku verejnosti a poslancov NR SR o ľudskej sexualite, homosexualite a manželstve. Prispejte, prosím, 10,- Eur, 25,- Eur, 50,- Eur alebo i viac, ak si to možete dovoliť, na účet 8561196003/1111,  aby CBR mohlo mobilizovať odpor voči návrhu SaS.

S úctou,

Ing. Jana Tutková, M.A.

riaditeľka

PS: Čítajte o výstavách na konci augusta v článku „obrázky potratov na oslavách SNP a odpuste„.


Pre preposlanie tohto emailu ďalej, kliknite sem.
Pre aktualizáciu Vašich preferencií a pre odhlásenie odberu Aktualít CBR, kliknite sem.


Ak si neželáte dostávať naše newslettere, kliknite sem.