Zjavenie Panny Márie a rev satana, Ch. Schonborn: Za islamizáciu si môžeme sami, Pravda o Sýrii, Výchova podľa „genderu“, Kto pretláča LGBTI, „Vlastenec“ podľa USA, „Pizzagate“ KINO: Príbeh života

7408

Ruženec – dielo lásky

Dňa 2. januára 2017 sa v Medžugorí uskutočnilo pravidené zjavenie Panny Márie vizionárke Mirjane Dragičevičovej – Soldovej.  Počas tohto zjavenia jedna prítomná posadnutá osoba (žena – podľa očitých svedkov) vydávala zo seba chrapľavý mužský hlas, ktorý opakoval slovo „satan“  (video).  Na začiatku tohto Roka Fatimy 2017 veľmi príznačný úkaz…

Posolstvo Panny Márie: 

„Drahé deti, môj Syn bol zdrojom svetla a lásky, keď na zemi hovoril svetu všetkých svetov. Apoštoli moji, nasledovať Jeho svetlo nie je ľahké, musíte sa stať deťmi. Musíte sa učiť byť menší ako druhí, s vierou plniť Jeho lásku. Žiadny človek na zemi nemôže bez viery zažiť tú nádhernú skúsenosť, že ja som s vami. Cez tieto zjavenia, príchody, týmito posolstvami chcem, aby ste boli svedkami mojej lásky a materskej starostlivosti.

Deti moje, nestrácajte čas kladením otázok, na ktoré nikdy nedostanete odpoveď. Na konci pozemských časov vám ich Nebeský; Otec dá. Vždy vedzte, že Boh všetko vie, Boh vidí, Boh miluje. Môj najdrahší Syn osvecuje život, rozptyľuje temnotu a moja materinská láska, ktorá ma k vám privádza, je nevysloviteľná, tajomná, ale skutočná. Ukazujem svoje city voči vám: lásku, porozumenie a materinskú náklonnosť. Od vás, moji apoštoli, žiadam modlitbu ruženca, ktorá je dielom lásky. Je to môjmu materinskému srdcu najdrahšia modlitba. Odovzdávam vás svojmu Synovi, ktorí sa z lásky k vám narodil. Pozerá sa na vás a počúva vás. Sme stále s vami, je to láska, ktorá volá, spája, obracia, ochraňuje a napĺňa.

Preto, moji apoštoli, vždy sa navzájom milujte a predovšetkým milujte môjho Syna. To je jediná cesta k spáse a k večnému životu. Ruženec je moja obľúbená modlitba, ktorá napĺňa moje srdce krásnou vôňou ruží. Modlite sa, stále sa modlite za svojich pastierov, aby mali túžbu stať sa svetlom môjho Syna. Ďakujem.“     Prostredníctvom  Mirjany Dragičevičovej – Soldovej,  Medžugorie, 2. januára 2017

Rakúsky kardinál: Za islamizáciu Európy si môžu Európania sami

Viedeň 3. januára 2017 (HSP/Foto:TASR/AP-Andrew Medichini)

Rakúsky kardinál a český rodák, Christoph Schönborn tvrdí  že za islamizáciu Európy si môžu Európania sami. Podľa tohto nádejného adepta na post pápeža totiž nemôžeme viniť moslimov za to, že chcú premeniť Európu na islamskú. Európania im svojim slaboduchým vyznávaním kresťanstva a čoraz väčšou ateizáciou k tomu výrazne dopomáhajú.

Na snímke rakúsky kardinál Christoph Schönborn
Na snímke rakúsky kardinál Christoph Schönborn

Samozrejme že si želám, aby Stefánsky dóm zostal živým kresťanským kostolom a miestom modlitieb a nie len turistickou atrakciou pre päť miliónov turistov ročne. Ale vo Viedni už máme 200 islamských svätostánkov. Že si náboženstva navzájom konkurujú, je staré ako svet,” odpovedal 71-ročný Schönborn na otázku, či sa neobáva, že zo slávneho viedenského chrámu môže byť raz mešita. Informoval o tom portál Echo24.

Podľa Schönborna si za islamizáciu Európy môžu Európania sami, keďže vôbec k tomu neprispievajú, aby Európa ostala kresťanská:

“Keď sa v Holandsku odovzdáva jeden kostol za druhým, keď sú pre nás supermarkety dôležitejšie než európske kresťanské korene, nemali by sme sa čudovať, že sa kresťanstvo z Európy vytráca. Nemali by sme obviňovať moslimov, že chcú Európu islamizovať. Musíme viniť seba, že nerobíme dosť pre udržanie kresťanstva v Európe,” povedal rakúsky kardinál.

Nie je na to potrebné žiadne špeciálne bádanie, aby bolo zrejmé , že Európania sa odkláňajú od kresťanstva. Do kostolov chodí čím ďalej tým menej ľudí, čoraz viac ľudí sa hlási k ateizmu a to je živná pôda pre moslimov, ktorí vycítili príležitosť presadiť na starom kontinente svoje náboženstvo.

Samuel Gdovin

http://www.hlavnespravy.sk/rakusky-kardinal-za-islamizaciu-europy-si-mozu-europania-sami/879649

MIlí priatelia, výdaje na tvorbu a prevádzku webu magnificat.sk v pomere ku jeho príjmom sú mesačne v pomere asi 500:30. A to je obrovský nepomer, až luxus, ktorý pre nás predstavuje prevádzka tohto webu.

Finančnou podporou  webu magnificat.sk  

nám pomôžete a rozšírite naše spravodajstvo, aj videový obsah. Môžete tak urobiť prevodom ľubovoľnej čiastky na náš účet

ZUNO 1129555503/8410.  Ďakujeme!

Náš monitoring:

RUSKÁ TV – Prvý kanál
 

Pravda o Sýrii (Eva Bartlett)
***

Výchova podľa „genderu“

Kto pretláča LGBTI a prečo?

Ako byť dobrým vlastencom podľa vzoru USA

Čo sa to vlastne dialo okolo „pizzagate“?

Chvíľa pre pesničku

Trinásta krajina

KINO: Príbeh života