Aktuálne: Všetkým matkám a rodinám Slovenska, ktoré si chránia svoje deti!

1650

Milí priatelia, ako sme už oznámili, prípad manželov Spáčilových (na obr. )z Viesky pri Radošovciach, ktorým sociálny úrad v Skalici odobral dve adoptované deti (na obr.), sa blíži k rozhodnutiu Krajského súdu v Trnave.

Vzhľadom na to, že Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny zaujalo k prípadu taktiku mlčania, oznamujeme:

Iniciatíva kresťanských rodín Slovenska

na podporu rodiny Spáčilových organizuje:

spacilovci3v pondelok 15. júla 2013 o 10.00 hod. na Vajanského 2 v Trnave pred budovou Krajského súdu

protestné zhromaždenie

proti postupu Sociálneho úradu v Skalici, za vrátenie maloletej Anetky  jej adoptívnym rodičom, a za ochranu slovenských rodín.

Sociálka v Skalici sa totiž proti rozsudku Krajského súdu v Trnave o navrátení Anetky manželom Spáčilovým odvolala.  

spačilovci2Upozorňujeme ešte, že na Ministerstve práce, sociálnych vecí a rodiny sa pripravuje znenie zákona, takmer odkopírovaná verzia, ktorá platí vo Veľkej Británii.

Na základe tohto zákona budú mať pracovníci sociálnych úradov už aj na Slovensku voľný vstup do vašich bytov a budú na základe udania, podozrenia, alebo iných subjektívnych a účelových dôvodov kontrolovať vaše rodiny, vašu výchovu detí, vaše pomery v domácnosti a všetko, čo si len zmyslia.

A ak to prepadové komando uzná za vhodné, môžete prísť o svoje deti, resp. vašu rodinu môže postihnúť trvalá trauma.

Preto príďte v pondelok 15. júla 2013 do Trnavy  vyjadriť svoj nesúhlas a protest s hroziacimi praktikami kradnutia detí a rozbíjania  slovenských rodín!  

Prosíme zároveň všetkých našich aktivistov, aby sa podľa svojich možností (najmä Bratislava, Trnava a okolie) zúčastnili na rozšírení tejto informácie a na samotnom protestnom zhromaždení.                         Anton Selecký

Ukradnuté Vianoce (trailer) 

Celý dokument: 

http://www.orol.tv/videos/orol-tv-ukradnute-vianoce/

Napísali ste nám:  

Nie som katolíčka, ale mám potrebu zastávať sa  kresťanov a ich práv.

Dobrý večer,

spacilovci9v prvom rade sa Vám chcem poďakovať, resp. hlboko sa pokloniť za to, že ako jedni z mála sa aktívne zaoberáte ochranou rodiny a detí. V posledných troch mesiacoch som prečítala veľké množstvo článkov o tzv. juvenilnej justícii, ktorá nadobudla obludné rozmery v škandinávskych krajinách, Anglicku, Nemecku, Francúzsku, a ako vidím, začína to aj u nás. Mám 50 rokov a neviem si predstaviť, že by niekto prišiel do mojej rodiny a zobral nám môjho trojročného vnúčika. Vystihli ste to veľmi správne – v tom zmysle, že nikto nevie, koho rodina to môže byť nabudúce. Je toto tá prorokovaná apokalypsa? Veď čo už môže byť hroznejšie, ako štátom/!/ organizovaná genocída proti tým nejbezbrannejším a najnevinnejším?

 Je to ako zlý sen, je to výsmech, čo Vám odpísali z MPSVaR ohľadne rodiny Spáčilových, vraj nemôžu zasahovať do súkromia detí a rodiny. Tí, ktorí prídu ako zlodeji, zoberú z rodiny plačúce a bezmocné deti a natrvalo poznačia ich psychiku, a ešte kontrolujú ich darčeky. Je to hroznejšie ako hrozné. Svet sa zbláznil. Neviem vôbec, čo sú to za ľudia, čo toto môžu robiť, veď aj oni musia mať svoje rodiny, svoje deti a vnúčatá. Nevedia si to predstaviť sami na sebe, alebo je človek už tak zdegenerovaný, že nedokáže ani cítiť?

 S týmto sú úzko späté ďalšie veci. Keď sledujem tú obrovskú homo „agendu“, propagandu antikoncepcie, presadzovanie tzv. sexuálnej výchovy na školách a škôlkach, tak mám pocit, akoby jediným a najdôležitejším problémom sveta bola technika pohlavného styku. Ako je možné, že EÚ, OSN, UNICEF sú pod takým vplyvom úchylov? Mám svoju teóriu, nechcem ju tu rozoberať, ale viem, že tu ide o totálnu likvidáciu rodiny s cieľom vychovať generáciu bez citu, bez morálky a bez zodpovednosti. Stačí si pozrieť dohovor o právach dieťaťa, kde sa všetko prezentuje ako najvyšší záujem dieťaťa, ale v podstate ide o zničenie jeho duše.

Je pravda, že donedávna ja sama som bola veľkým kritikom katolíckej cirkvi, hlavne kvôli jej vlažnému postoju k pedofilom vo svojich radoch.

spacilovci6Nie som katolíčka, dokonca som sa zaraďovala medzi liberálov v zmysle nech si každý vyznáva svoje presvedčenie, len nech neubližuje druhému, verila som vo svedomie a zodpovednosť jednotlivca, a neverila som ani neverím ničomu, čo predstavuje štátnu moc. Zastávala som sa práv homosexuálov, pokiaľ išlo o registrované partnerstvá. Pripadalo mi to správne, vzhľadom na to, že sa jedná o dospelých ľudí, ktorí tým nikomu neubližujú. V poslednom čase sa na to už pozerám trochu inak. Dokonca mám potrebu zastávať sa kresťanov a ich práv. Vidím, že sloboda slova je ohrozená. Každý, kto sa nejakým spôsobom vyjadrí alebo aj nevyjadrí na adresu homosexuálov, je homofób. Písala som na Amnesty international, ktorá sa zaoberá ľudskými právami, či vedia alebo niečo robia s fenoménom legálneho kradnutia detí v Európe, neodpísali mi. Zato na ich stránke veľkými písmenami stojí: Zastavme homofóbiu! Vyzývajú na pride pochody /vraj!/ hrdosti. Keď vidím tie foto z týchto akcií, verím tomu, že keby som sa ja takto „vyobliekala“ a vyšla na ulicu, tak ma zoberú za výtržníctvo.

TrnavaNo a poslednou kvapkou bolo to, keď som čítala, že sudca v UK vyhlásil, že sexuálna orientácia je nadradená náboženstvu, vo Francúzsku zatkli muža so symbolom rodiny na bunde, rodičia sú trestaní, keď nechcú dať svoje deti na zvrátenú sexuálnu výchovu, atď.  Čo je už moc, to je príliš. Homosexualita je v súčasnosti skrátka „in“. Komu môže záležať na tom, aby sa homosexualita propagovala medzi deťmi? Komu záleží na tom, aby sa v sexuálnej výchove brala homosexualita ako niečo úplne prirodzené? Prečo na tom tak vehementne všetkým záleží? Človek so zdravým rozumom musí vidieť, čo sa deje. Dookola sa omieľajú frázy o ľudských právach, o ľudskom pokroku, atď. Pravda je ale tá, že ľudské práva sa postupne a veľmi tvrdo potláčajú a ľudským pokrokom sa nazýva totálny duševný a duchovný úpadok.

Ešte nedávno som si kládla otázku, či náhodou nie sú tieto toľko presadzované a neustále riešené práva LGBT/P/ nejakým zastieracím manévrom reálnych problémov, ako je kríza, nezamestnanosť, ap., čo by bol ten lepší prípad. Teraz už viem, že nie. Preto je tak potrebné nemlčať a nezavierať pred tým oči. Preto Vám aj patrí veľká vďaka, som trochu sklamaná, že ostatné cirkvi na Slovensku, dokonca kresťanskí politici akoby to nechceli vidieť ani nič o tom vedieť.

 S úctou Zlata Revayová, Lubina.   

Toto už konkuruje aj fašizmu