Aktuálne: Útok na naše deti sa zintenzívňuje, video: Prečo by som sa mal spovedať

280

CBR Aktuality

Milí priatelia,

tutkováedk dnešnému dňu sme rozposlali 25 tisíc letákov pre farnosti, ktoré si objednali letáky Katolíci bránia manželstvo. Náš emailový zoznam farností však nie je úplný a tiež veľkú väčšinu farností sa nám emailom nepodarilo skontaktovať. Preto sme sa rozhodli zvyšným cca. 2000 farnostiam poslať ponuku našich letákov poštou.

Pre vidiecke farnosti plánujeme pribaliť 10 letákov a pre tie v mestách 50ks. Rátame, že celkovo poštovné výjde na 1400 Eur. Prosím, podporte CBR štedrým príspevkom 10,- EUR, 25,- EUR, 50,- EUR alebo i viac, ak si to môžete dovoliť, na účet 2000613869/8330 aby sme mohli predreferendový leták rozposlať všetkým farnostiam.

Ak budete vo štvrtok 27.11. v Košiciach, príďte na moju prednášku na tému Kultúra smrti pod rúškom ľudských práv, ktorá sa uskutoční po tohtomesačnej pro-life omši v Uršulínskom kostole. Toto podujatie, ktoré začína o 17. hod organizuje Aliancia za život a Deti sv. Alžbety.

Pre inšpiráciu pripájam aj link na môj najnovší článok na portáli Postoy: Rozširovanie štátnych lacných škôlok nie je prorodinné riešenie.

Vaša v zápase za kultúru života a rodiny,   Ing. Jana Tutková, M.A. riaditeľka

Nový minister školstva: 

draxlerPochod za život, juvenilná justícia a iné hystérie  (!!!)

21.9.2013 o 22:18 (upravené 22.9.2013 o 0:44) | Karma článku: 12.12 | Prečítané  6033-krát

Hnutie Prolife. Nechápem, načo sa s nimi vôbec niekto zdĺhavo baví, špeciálne, keď spustia tie svoje zmätené kvázi vedecké nezmysly.

Čo sa biológie týka, je vec pomerne jasná. Žena zvyčajne tvorí pomerne veľa zárodkov, no len niektoré sa ujmú a prerastú do štádia, keď začne byť tehotenstvo znateľné. Telo matky jednoducho veľmi rýchlo tie menej životaschopné zárodky samo zničí*. Vieme to pomerne jednoducho, napríklad z pokusov na zvieratách.

http://draxler.blog.sme.sk/c/338010/Pochod-za-zivot-juvenilna-justicia-a-ine-hysterie.html

draxler-Draxler do konca roka predstaví nové učebné osnovy…

 Pravda |

Najskôr sa majú meniť štátne vzdelávacie programy, potom má prísť na rad aj prípadná zmena financovania škôl. Nový minister školstva Juraj Draxler, ktorý v utorok prevzal vedenie rezortu po Petrovi Pellegrinim, zmeny v nastavenom kurze neohlasuje.

Minister školstva Juraj Draxler.
Autor: Ľuboš Pilc, Pravda

Bude pokračovať v tom, čo začal pred pár mesiacmi najskôr ako Pellegriniho poradca a neskôr štátny tajomník. Ráta tiež s tým, že „v rozbehnutom vlaku“ bude potrebovať aj nového štátneho tajomníka, jeho meno a čas nástupu však neprezradil.

http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/337538-draxler-do-konca-roka-predstavi-nove-ucebne-osnovy/

Čo majú spoločné Hodina deťom a presadzovanie homoagendy? Nadáciu

homodSlovensko 27. novembra 2014 (HSP/Foto:TASR)

Nadácia, ktorá pomáha deťom a mládeži, investovala 26.000 eur do ich homoscitlivovania

Nadácia pre deti Slovenska, ktorá je známa projektom Hodina deťom, je jednou z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom, ktorí sa ocitnú v najrôznejších životných situáciách.

Na snímke symbolický sobáš homosexuálneho páru počas Dúhového Pridu v Bratislave

Nadácia, ktorej posielajú finančné prostriedky aj ľudia z celého Slovenska, poskytla cez grantový program EEA Grants Iceland, Liechtenstein, Norway – Finančný mechanizmu EHP a Nórsky finančný mechanizmus – Iniciatíve Inakosť sumu vo výška 26 262 eur z pôvodne žiadaných 28 602 eur.

Nové, moderné náboženstvo pre deti vo Francúzsku – satanizmus

Francúzsko 26. novembra 2014 (HSP/Foto:HSP)

satganizV rubrike pre deti mohli klienti obchodného reťazca nájsť omaľovanku so satanistickým symbolom a textom

Nechajte svoje deti objaviť „nové a moderné“ náboženstvo, a to satanizmus… Zdá sa Vám nezmyselné, aby bol satanizmus verejne propagovaný deťom? Opačný názor má však obchodný reťazec Carrefour a jeho časopis Carrefour savoir, ktorý je zdarma distribuovaný vo francúzskych supermarketoch tejto značky a je možné si ho takisto stiahnuť na webe.

 

a snímke omaľovanka so satanistickým symbolom

V rubrike pre deti mohli tentokrát klienti reťazca nájsť omaľovanku so satanistickým symbolom a textom, v ktorom si Satanova cirkev vyhradzuje právo na distribúciu svojich materiálov deťom, ako reakciu na kresťanské materiály na niektorých floridských školách. V texte sú deti vyzývané, aby „objavili alternatívne a moderné náboženstvo, ktorého doktrína zdôrazňuje hlavne zhovievavosť a úctu k druhým.“

Viac o prípade na Floride si môžete prečítať tu.

Katarína Hanzlíková

http://www.hlavnespravy.sk/nove-moderne-nabozenstvo-pre-deti-vo-francuzsku-satanizmus/451651

;

Školenie farmaceutov, ako klamať pacientov…

Pred prvou adventnou nedeľou: 

Prečo by som sa mal spovedať

Dievčatá prosili Pannu Máriu o požehnanie pre kňazov. Ona sa iba usmiala a akoby prikývla na znak toho, že ich bude ochraňovať. Potom im povedala:
„Na narodenie môjho Syna nech majú ľudia čisté srdcia, aby v nich mohol Ježiško prebývať, a aby Ho mohli počas týchto sviatkov prijímať do čistých sŕdc.“ (Panna Mária  – Nepošvkrnená Čistota na Hore Zvir, 24. december 1990)     litmanova.info

*********************************************************************************************