Aktuálne: Takže hraničné prechody u nás fungujú, ako majú, Rusko dneška, Juvenilná justícia,

253

Polícia obvinila muža z prevádzačstva, utečencov vrátia späť do Maďarska (postup ako sa patrí – pozn.)

Bratislava 17. júna 2015 (TASR/HSP/Foto:TASR-Riaditeľstvo hraničnej a cudzineckej polície v Sobranciach)

Za prevoz mužov, pochádzajúcich zo Sýrie, mal zinkasovať 400 eur

Vyšetrovateľ obvinil z prevádzačstva 48–ročného Valeriu R. z Rumunska. Podľa polície sa muž snažil vozidlom previezť štyroch nelegálnych migrantov cez diaľničný hraničný priechod Čuňovo z Maďarska na Slovensko. Podľa zistení strážcov zákona mal za prevoz mužov vo veku od 26 do 43 rokov pochádzajúcich zo Sýrie zinkasovať 400 eur. TASR informovala Denisa Baloghová, hovorkyňa Prezídia PZ.

Ilustračné fotoIlustračné foto

„Po preukázaní viny hrozí mužovi trest odňatia slobody na tri až osem rokov. Nakoľko migranti nepožiadali o azyl, v najbližších dňoch budú vrátení do Maďarska,“ informovala Baloghová.

Slovensko však podľa Baloghovej nebolo cieľovou krajinou migrantov, ktorí chceli ísť ešte ďalej na západ. „Trasa týchto migrantov z ich domovskej krajiny až na územie Slovenskej republiky trvala niekoľko týždňov. Z Libanonu sa loďou dostali až do Turecka, odkiaľ sa člnom preplavili do Grécka, kde ich však chytili policajti. Po tom, ako sa im odtiaľ podarilo ujsť, dostali sa až do Maďarska. Odtiaľ sa cez Slovensko plánovali dostať do Nemecka za lepším životom,“ vysvetlila Baloghová.

Aj tento prípad podľa nej potvrdzuje, že Slovenská republika je pre ilegálnych migrantov naďalej tranzitnou krajinou, pričom cieľovými krajinami sú napríklad Nemecko, Taliansko, Francúzsko a iné štáty v západnej časti Európy.

http://www.hlavnespravy.sk/policia-obvinila-muza-z-prevadzacstva-utecencov-vratia-spat-do-madarska/633703

Na čí straně je Bůh?

Počas obhajoby ruskej anexie Krymu Vladimír Putin v čase, keď sa na krymskej pôde prelievala ruská krv, hovoril o staršom a hlbšom pute.
„Krym je miestom, kde bol v starobylom Chersone pokrstený princ Vladimír. Prijatím ortodoxie predurčil základ kultúry, civilizácie a ľudských hodnôt, ktoré zjednocujú národy Ruska, Ukrajiny a Bieloruska. Rusko je kresťanskou krajinou,“ povedal Putin.
Táto reč pripomína prejav z minulého decembra, kedy bývalý šéf KGB hovoril o Rusku, ako stojí oproti dekadentnému Západu:
„Mnohé euroatlantické krajiny sa vzdialili od svojich koreňov, vrátane kresťanských hodnôt. Zastávajú politiku, ktorá dáva na rovnakú úroveň mnohodetnú rodinu a partnerstvo osôb rovnakého pohlavia, vieru v Boha a vieru v Satana. To je cesta k úpadku.“
 
Počuli ste nejakého západného lídra, povedzme, Baracka Obamu, hovoriť takto v poslednej dobe?
 
Obviňujúc „boľševikov“, ktorí odovzdali Krym Ukrajine, Putin vyhlásil: „Nech ich súdi Boh.“

                                                

Čo sa to tu deje?
 
Po smrti viery v marxizmus-leninizmus Putin tvrdí, že sme svedkami nového ideologického zápasu medzi zhýralým Západom vedeným Spojenými štátmi a tradicionalistickým svetom, ktorý by chcelo s hrdosťou viesť Rusko.
 
V novej vojne, ktorú rozpútala viera, je Rusko na strane Boha. Západ je Gomora.
 
Západní lídri, ktorí prirovnávajú Putinovu anexiu Krymu k Hitlerovmu anšlusu Rakúska, ho odmietajú ako „gangstra z KGB“ a „údajného zlodeja, klamára a vraha, ktorý panuje v Rusku“. Sú presvedčení, že Putinovo odvolávanie sa na morálny zákon je viac než rúhaním.
 
Ale Vladimír Putin presne vie, čo robí, a jeho nová požiadavka má starobylý pôvod. Exkomunista Whittaker Chambers, ktorý odhalil Algera Hissa ako sovietskeho špióna, písal v čase svojej smrti v roku 1964 knihu o „Treťom Ríme“.
 
Prvý Rím bolo Sväté mesto a sídlo kresťanstva, ktoré dobil Odoakar so svojimi barbarmi v roku 476 n.l. Druhým Rímom bol Konštantínopol, Byzantion (dnešný Istanbul), ktorý bol dobitý Turkami v roku 1453. Tretím Rímom, posledným Rímom starých veriacich je Moskva.

                                                  

 
Putin verí, že Moskva je Božím mestom dneška a veliteľským postom protireformácie proti novému pohanstvu. Zapája sa do jedného z najmocnejších prúdov moderného sveta, a to nielen odmietaním toho, čo väčšina sveta považuje za arogantnú americkú snahu o globálnu hegemóniu, a svojou kmeňovou obhajobou stratených Rusov, opustených po rozpade ZSSR. Putin tiež využíva celosvetové dištancovanie sa a odpor voči odpadu prichádzajúcemu z hedonistickej sekulárnej a sociálnej revolúcie Západu.
 
V kultúrnej vojne o budúcnosť ľudstva kladie Putin ruskú vlajku pevne na stranu tradičného kresťanstva. Jeho nedávne prejavy odkazujú na Jána Pavla II., ktorého Evangelium Vitae v roku 1995 skritizovalo Západ za jeho podporu kultúry smrti“.
 
Čo považoval pápež za morálne zločiny?
 
Západnú kapituláciu pred sexuálnou revolúciou a rozvodmi, divokou promiskuitou, pornografiou, homosexualitou, feminizmom, potratmi, homosexuálnymi zväzkami, eutanáziou a asistovanými samovraždami. Kresťanské hodnoty nahradili tie z Hollywoodu.
 
Redaktorka Washington Post Anne Applebaumová bola ohromená, keď gruzínsky právnik v Tbilisi vyhlásil o bývalom prozápadnom režime Michaila Saakashviliho: „Boli to LGBT.“
 
„Bolo to ohromujúce odhalenie,“ napísala Applebaumová. Strach a odpor voči pandémii homosexuálnych manželstiev sa stal globálnym faktom. V Paríži pochodovalo milión ľudí v nahnevanom proteste.
 
Spisovateľka Masha Gessenová, ktorá vydala o Putinovi knihu, hovorí o jeho posledných dvoch rokoch: „Rusko sa znovuutvára ako líder protizápadného sveta.“
 
Ale vojna, ktorú je potrebné viesť so Západom, sa nebojuje za pomoci rakiet. Ide o kultúrnu, sociálnu a morálnu vojnu, v ktorej je úlohou Ruska podľa Putinových slov „nepadnúť späť do chaotickej temnoty a primitívneho stavu“.
 
Išlo by o „chaotickú temnotu“ a „primitívny stav“ ľudstva, ktorý existoval pred tým, ako prišlo Svetlo na svet?
 
Autor článku si s úžasom prečítal v letáku sociálno-konzervatívnej Svetovej rady rodín v Rockforde, v štáte Illinois, že na prvom mieste z „desiatich najlepších trendov“ vo svete v roku 2013 sa umiestnil nasledujúci: „Rusko sa stáva prorodinným lídrom.“
 
V roku 2013 Kremeľ zakázal homosexuálnu propagandu, potratové reklamy, potraty po 12. týždni tehotenstva a znesväcujúce urážanie veriacich.
 
„Zatiaľ čo iné super-veľmoci pochodujú k pohanským svetonázorom,“ píše Allan Carlson z WCF, „Rusko háji židovsko-kresťanské hodnoty. Počas sovietskej éry sa západní komunisti zhromažďovali v Moskve. Tento rok sa tam bude 10.-12. septembra konať 7. Svetový kongres rodín.“
 
Prednesie na ňom Vladimír Putin hlavný prejav?
 Na koho strane je teraz Boh v tejto našej ideologickej Studenej vojne?
Juvenilná justícia:
Opäť hovorí Irina Bergsetová

Je vymalováno! Česko bude přijímat uprchlíky, něco přes 1,000 ročně a časem mnohem víc. Notičky z USA a Bruselu zafungovaly, Bělobrádek se odkopal a řekl, co neměl. Oheň na střeše? Ne, hoří už i ve sklepě!

Uprchlíci se v Itálii myjí přímo na ulici před jedním z místních domů, protože nikdo je nechce ubytovat…

Je vymalováno! Česko bude přijímat uprchlíky, něco přes 1,000 ročně a časem mnohem víc. Notičky z USA a Bruselu zafungovaly, Bělobrádek se odkopal a řekl, co neměl. Oheň na střeše? Ne, hoří už i ve sklepě!

Jak jsme už dříve informovali na AE News, vláda ČR začne přijímat uprchlíky, i přes silácká slova o tom, že je vláda proti. Ne, vláda není proti. Vláda je pro přijímání uprchlíků, o tom nikdo nepochybuje, pouze se jí nelíbí mandatorní kvóty. Nedávno zaznělo, že Evropská komise oznámila rozpis kvót pro jednotlivé země a Česko by mělo ročně přijmout cca. 1300 uprchlíků. Pavel Bělobrádek, předseda Lidovců, dnes uvedl [1], že Česko bude přijímat uprchlíky, ale prý se nemáme bát, bude to prý jenom něco přes tisíc lidí ročně a jenom ti, co se budou chtít integrovat…

142255-refugees.jpg
Běženci v Itálii demonstrují za svá práva. Dejte nám práci, ale ta není ani pro místní, takže dejte nám bydlení, dejte nám dávky…

Nevím, jestli pan Bělobrádek na svém školení v USA dostal nějaké konkrétní specifické notičky o tom, jak torpédovat výroky a postoje české vlády v přímém přenosu, ale i kdyby šlo jenom o úlet, občané zde mohou vidět, že je tzv. už dávno vymalováno a hlavně rozhodnuto. Jakmile arabové k nám přijdou, už je nikdo odtud nedostane, kecy o tom, že se budou muset integrovat, si může pan Bělobrádek vykládat leda tak svým naivním voličům.

Jakmile k nám přijdou, není cesta, jak je dostat pryč!

http://aeronet.cz/news/je-vymalovano-cesko-bude-prijimat-uprchliky-neco-pres-1000-rocne-a-casem-mnohem-vic-noticky-z-usa-a-bruselu-zafungovaly-belobradek-se-odkopal-a-rekl-co-nemel-ohen-na-strese-ne-hori-uz-i-ve-sk/