Aktualizované!!: Prispejme na propagáciu referenda o rodine! Príďte na živú reťaz v Bratislave! Čo je genderizmus, CK Avema, Neočkujme! KINO

261

CBR Aktuality

Milí priatelia života a manželstva,

 Celoštátna stratégia na ochranu ľudských práv má byť v najbližších týždňoch schválená Vládou SR a jej súčasťou je celá kapitola o „právach LGBTI osôb“, ktorým chce vláda schváliť registrované partnerstvá.

 Príďte vyjadriť svoj nesúhlas na protestné zhromaždenie nazvané Živá reťaz proti Stratégii „ne-ľudských práv“, ktoré sa uskutoční dňa 16.12.2014 o 17. hod pred Úradom vlády SR v Bratislave.

CBR sa tiež podpísalo pod protestný list prolife organizácií a osobností nazvaný Vianočná výzva členom Vlády SR, aby sme tento ideologický dokument zastavili ešte na poslednú chvíľu po takmer 2-ročnom úsilí.

3..Už nemáme žiadne predreferendové letáky na rozposlanie a ešte väčšina diecéz ich nedostala. Preto som dnes zadala ďalšiu objednávku na tlač predreferendových letákov:

Prosím, pomôžte nám zafinancovať tlač týchto letákov štedrým príspevkom 10,- Eur, 25,- Eur, 50,- Eur alebo i viac, ak si to môžete dovoliť, aby sme ich mohli ešte do Vianoc rozdistribuovať farnostiam, kresťanským spoločenstvám a zborom.

K nedávnemu dňu ľudských práv som napísala článok pre Hlavné správy Rezolúcia proti Rusku: Kongres bubnuje do veľkej vojny, ktorý Vám odporúčam prečítať si, lebo je i o práve na život.

Nech nám Panna Mária Guadalupskej, patrónka pro-life hnutia, v jej dnešný sviatok vyprosí veľa múdrosti a síl.

S úctou,  Ing. Jana Tutková, M.A. riaditeľka

Podporte nás na č. ú. 2000613869/8330 Swift/Bic: FIOZSKBAXXX  IBAN: SK2083300000002000613869

Milí priatelia, podporte letákovú akciu Jany Tutkovej!  Referendum 7. februára 2014 je možno naša posledná oficiálna príležitosť zvrátiť vývoj proti rodine a morálke na Slovensku!

Genderizmus – svetonázor New world order

Milí priatelia, túto prednášku venujeme ako svoj vklad ku príprave referenda o rodine na Slovensku 7. februára 2015. Prosíme vás, šírte túto linku všetkými možnými spôsobmi, či už vkladaním, emailami, sťahovaním resp napálením na DVD-čka (pokiaľ prednáška je ešte tu.) Vďaka.  http://gloria.tv/media/vGL5yWjjjLA

 ************************************************************************
Rozmer 04-14
Nové číslo časopisu Rozmer
Vazeni priatelia,kedze v tychto dnoch vychadza nove cislo nasho casopisu Rozmer, dovolujem si Vas poziadat o jeho bezplatnu (najlepsie neskratenu) prezentaciu vo Vasich printovych a elektronickych mediach, televiznych ci rozhlasovych relaciach, na Vasich webstrankach, respektive vo Vasom okruhu priatelov a znamych.
Velmi nam svojim nezistnym konanim pomozete, pretoze sirenie pravdivych a objektivnych informacii je dnes v podstate jedina a najucinnejsia zbran voci poveram, fanatizmu a novodobemu ideovemu a sektarskemu otrokarstvu. V prilohe najdete naskenovanu obalku cisla a informaciu o jeho obsahu.  Vopred vsetkym uprimna vdaka.So srdecnym a bratskym pozdravomThDr. Boris Rakovsky
sefredaktor casopisu Rozmer
 rozmer@sekty.sk
 **********************************************************************************************

Správy Gloria TV, 15. decembra 2014

 Avema_logoVážení klienti CK Avema,

 s radosťou Vám oznamujeme, že sme rozšírili ponuku našich zájazdov a destinácii.

So zrodom rozšírenia našej ponuky sme upravili aj vzhľad našej stránky http://www.avema.sk/.  Veríme, že s Vám bude páčiť, osloví Vás a obľúbite si ju ešte viac. Nájdete tam množstvo zaujímavých fotografií, popisov miest a krajín, ako aj Vašich reakcií. Na stránke v nasledujúcich týždňoch budú naďalej prebiehať novinky. Budeme pridávať popisy a naše ponuky, preto nezabudnite našu stránku http://www.avema.sk/sledovať aj po novom roku.

V súvislosti so zahájením našich zmien, ako aj blížiacimi sa sviatkami sme sa rozhodli Vám nadeliť fantastickú zľavu na naše zájazdy do Turecka, a to  až – 30% z katalógovej ceny zájazdu.

Nakoľko sa blíži čas obdarovania a radosti ponúkame Vám nielen zľavy, ale aj možnosť zakúpenia vianočných darčekových poukážok na kúpu zájazdov. Vyberte sa aj vy na miesta, ktoré sú pre nás tak dôležité a krásne. Nebudete ľutovať !!! 

Táto vianočná akcia je limitovaná do 19.12.2014, preto neváhajte a nepremeškajte túto bezkonkurenčnú ponuku. 

Vital Tour ( kód 99 )

Pre milovníkov mora, pláži a wellness -ov!!!

Zájazd plný oddychu, vody, wellnessov, masáži, termálnych a bahenných kúpeľov. Uvidíte turecké krásy ako antické mesto Demre - s veľkým rímskym amfiteátrom, s hrobkami tesanými do skál, mestečko Myra- odkiaľ pochádza biskup Mikuláš, kde je aj jeho kostol. Absolvujete plavbu loďou cez rázcestie na známu pláž Iztuzu do oblasti s veľkými korytnačkami caretta - caretta. Uvidíte vápencové jazierka - Pamukkale, napustené liečivou vodou, dobou na pohybové ústrojenstvo i na kožu. Navštívime perlu tureckej riviéry - Antályu, krásne vodopády, tradičný turecký bazár. Vychutnáte si atmosféru pravého tureckého hamamu a masáží. Poznávací zájazd kombinovaný s oddychom – 4 dni poznávania a 3 dni oddychu v hoteli pri mori.  Ideálna kombinácia. Bližšie info na http://www.avema.sk/vital-tour/.
Termín: 29.04. - 06.05.2014
CENA:  699 € už so všetkými poplatkami. Vďaka tejto zľave táto oddychová ponuka plná relaxu bude Vaša za 489 € už vrátane všetkých poplatkov. 

antalya--735347-1 (2)Z Istanbulu po Antalyu ( kód 111 )

*Istanbul, Trója, Efez, Pamukkale a mesto Hierapolis, Antalya, more, wellness. Čo na Vás čaká:  Zájazd začína v nádhernom Istanbule prehliadkou – Hagia Sofia, kedysi najväčšieho kresťanského chrámu na svete, Hipodromu, miesta bývalého zhromažďovania ľudu,  Modrej mešity, jednej z mála mešít so šiestimi minaretmi a Vaše kroky povedú aj na egyptský bazár. Ďalej Vás čaká prehliadka bájnej Trójecentrum mesta, ako i symbol trójsky kôň, kde si zaspomíname na krásnu Helenu a silného Parisa. Navštívime a prehliadneme si aj Efez, jedno z najväčších zachovalých antických miest, kde apoštol Pavol hlásal evanjelium, kde apoštol Ján priviedol Pannu Máriu po ukrižovaní Pána Ježiša. Pôjdeme sa pozrieť aj do domu Panny Márie. Zavítame aj na prírodný unikát Pamukkale, kde si môžete aj v hoteli vychutnať kúpeľ v tejto liečivej vode. A nakoniec prehliadneme si aj centrum tureckej riviéry, Antályu so symbolom mesta Yivli Minaret a návštevou vodopádov, teraz od nás zdarma ako darček. Nenecháme si ujsť ani bazár a centrum mesta. Popritom spoznáte Turecko jeho tradície a zvyky. V apríli je v Turecku už príjemné a teplé počasie a preto si môžete vychutnať more, bazény, ale aj wellness v hoteloch.

Viac sa dočítate na http://www.avema.sk/z-istanbulu-po-antalyu/.

Termín: 20.04. – 27.04.2015

CENA:  699 € už so všetkými poplatkami. Vďaka tejto zľave táto oddychová ponuka plná relaxu bude Vaša za 489 € už vrátane všetkých poplatkov. 

cross-in-the-sky_929_1024x768 (1)Zájazd Po stopách apoštola Pavla  ( kód 44 )

Počas tohto zájazdu navštívime a prehliadneme si Efez, jedno z najväčších antických miest na svete, kde sa kedysi šírilo ranné kresťanstvo. Kde apoštol Pavol hlásal evanjelium, kde apoštol Ján priviedol Pannu Máriu po ukrižovaní Pána Ježiša. Pôjdeme sa pozrieť aj do domu Panny Márie, tieto miesta majú neopísateľnú duchovnú energiu, čo potvrdzuje každý náš turista. Tu budeme mať možnosť dokonca sláviť svätú omšu. Zavítame aj na prírodný unikát Pamukkale, čo sú vápencové terasy napustené termálnou liečivou vodu. V tejto oblasti budeme ubytovaní 1 noc, kde ešte aj v hoteli si môžete dať termálny kúpeľ o ktorého blahodarných účinkoch nepochybovali už ľudia v staroveku. V neposlednom rade si prehliadneme aj centrum tureckej riviéry, Antályu. A nevynecháme ani vodopády a bazár. A nakoniec navštívime aj miesto spomínané v knihe Nového zákona v písaní Pavla na jeho ceste z Cypru cez Perge do Atiochei. Zájazd je kombináciou púte a oddychu, nakoľko Turecko je známe svojou pohostinnosťou a krásnymi plážami, ktoré budte môcť vyskúšať aj Vy. Na jar býva v Turecku príjemné teplé počasie, okolo 20 °C.

Leták s programom zájazdu nájdete na http://www.avema.sk/po-stopach-apostola-pavla/.

Termíny z ktorých si môžete vybrať sú: 18.03. – 25.03.2015, 15.04. – 22.04.2015, 22.04. – 29.04.2014

Cena zájazdu na jar 2015 bude 699 € vrátane palivového príplatku. Cena po zľave, neuveriteľných 489 € už vrátane všetkých poplatkov. 

IST1_2_Blue_mosqueIstanbul (1)Kappadokia ( kód 77 )

Krajina plná tajuplných podzemných miest, kde pred prenasledovaním sa ukrývali kresťania po ukrižovaní Ježiša Krista. Nachádzajú sa tu stovky byzantských kostolov tesaných do skál. Oblasť je dnes zapísaná pod UNESCO, ako celosvetové dedičstvo. Milióny rokov tu vznikali tieto útvary, za pôsobenia prírodných a neskôr aj ľudských činiteľov. Budete môcť si vychutnať atmosféru pravého tureckého večera s tureckou hudbou a tancom, kde nebude chýbať ani brušná tanečnica. Môžete letieť balónom ponad celú Kappadokiu, počas východu slnka. Kappadokia je jednou z najviac navštevovaných oblastí v Turecku. Za jej krásami prichádzajú turisti z celého sveta. Na konci tohto zájazdu je voľný deň v hoteli pri mori s wellness programom. 

Program zájazdu nájdete na http://www.avema.sk/kappadokia/.

Termín: 08.04. – 15.04.2015

Tento zájazd stojí 699 € vrátane palivového príplatku, no pre Vás by bola cena zľavnená a to  489 €   vrátane všetkých poplatkov. 

Apokalypsa – Zjavenie sv. Jána – Po stopách 7 cirkví ( kód 88 )

Ako vieme, autorom knihy je apoštol Ján. Kniha je poslednou z 27 kníh Nového zákona a bola napísaná na ostrove Patmos. Jánova Apokalypsa dodáva nádej a útechu. Povzbudzuje kresťanov k vernosti a vytrvalosti vo viere. Posolstvo z tejto knihy je a bude aktuálne neustále. Je napísaná pre sedem zborov cirkví v Ázii  – efezskejsmyrnianskejpergamskejtyatirskejsardskejfiladelfskejlaodicejskej. Jej druhou časťou je videnie o konci sveta. Zaujímavé je, že všetkých sedem cirkví, ktorým sú listy adresované, sa nachádzajú v dnešnom Turecku. My počas tohto zájazdu navštívime všetky tieto historické miesta, uvidíme taktiež baziliku sv. Jána a nevynecháme ani prehliadku divadla, kde sa odohrala vzbura proti Pavlovi počas jednej z jeho misijných ciest. Navštívime aj unikát Pamukkale, čo sú vápencové terasy s termálnou liečivou vodou, ktorej liečivé účinky budete môcť vyskúšať. Dozviete sa o tureckej kultúre, zvykoch a umení. 

Viac info na http://www.avema.sk/apokalypsa-zjavenie-svateho-jana/.

Termín: 20.04. – 27.04.2015

Tento zájazd stojí 699 € vrátane palivového príplatku. No vďaka 35 % zľave pocestujete do 7 zborov cirkvi za 489 € a to už vrátane letiskových a palivových príplatkov.  

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte a kedykoľvek nás kontaktujte. Sme tu pre Vás.

CK Avema
so sídlom 4. apríla 95, 031 01 Liptovský Mikuláš
Pobočka: Kukučínova 32, 831 03 Bratislava

www.avema.sk   ck@avema.sk  0907 147 71  0903 356 533

"Očkovanie nie je protiústavné"  (Ústavný súd SR)

Neočkujeme! (Wir impfen nicht!)

Ukázka z nového dokumentárního filmu z německé produkce s českými titulky. Očkování je všeobecně považováno za to nejlepší, co nám může moderní medicína nabídnout. Přesto se však vynořují další a další důkazy, že ochranný účinek vakcín je pochybný a nebezpečí nemocí, proti kterým se očkuje, je ve srovnání s nežádoucími účinky vakcín téměř zanedbatelné.

Nejdramatičtější situace je právě u dětí. V Německu vzrostl počet dávek vakcín aplikovaných v prvním roce života z jedné v roce 1972 na 34 dávek v současnosti. S nárústem očkování explodovalo množství chronických onemocnění u dětí: revma, rakovina, ale především alergie, náchylnost k infekcím (častá nemocnost) a poruchy chování typu AD(H)D. Příčinou jsou přídatné látky ve vakcínách, především hliník, který nabuzuje imunitní reakce v těle.

V poměru k průměrné váze kojence obsahují vakcíny pro ně určené 23-násobné množství hliníku než vakcíny pro dospělé! 

Psychické preorientovanie výchovy

KINO: Jesenné dieťa
ň