Aktuálne: „Dobrý anjel“ odmaskovaný * Karneval sa končí * Studená sprcha spadla na referendum

488

Tretí „krok“  Andreja Kisku

andrej2n

Šokovaní predstavitelia Aliancie za rodinu: „Prezident svoj sľub nedodržal“

Bratislava 3. septembra (TASR/HSP/Foto:AZR)

kiska_billboard_14_tasr

Prezident pred voľbami sľúbil, že referendum bude

KiskaDnešné rozhodnutie  prezidenta SR Andreja Kisku ohľadom referenda o ochrane rodiny, ktoré malo garantovať zachovanie súčasného stavu, považuje Aliancia za rodinu za nedodržaný sľub, ktorý Kiska dal. Aliancia týmto spôsobom reaguje na Kiskove oznámenie, že návrh referenda o ochrane rodiny a otázky v ňom nechá preskúmať Ústavným súdom.

Na  hovorca Aliancie za rodinu Anton Chromík

„Keď sme sa s ním stretli pred voľbami, nevyjadril žiadne pochybnosti o referende ani o jeho otázkach, ktoré boli známe,“ povedal Anton Chromík, hovorca aliancie. „Naopak, prisľúbil nám, že referendum spojí s niektorými voľbami,“ dodal.

Ďalší hovorca aliancie, Peter Kremský, prirovnal prezidentovo rozhodnutie k rozhodovaniu politických elít, ktoré si chcú ponechať moc vo svojich rukách. „Je to obrovské sklamanie z postoja prvého občianskeho prezidenta, v tomto duchu dostávame aj  maily a telefonáty z celého Slovenska,“ dodala Eva Grey z aliancie.

Právnik Chromík (na obr.) zopakoval, že aliancia v prípade otázok v referende „nevidí nič, čo by zasahovalo do nejakého základného práva“. „Ani registrované partnerstvo, ani adopcie homosexuálnymi pármi nie sú základným právom, boli by Chromíksme veľmi neradi, ak by Ústavný súd konštatoval opak,“ dodal v tejto súvislosti hovorca AZR.

 Nátlaková organizácia za práva homosexuálov prezidentovo rozhodnutie víta

Prezidentovo rozhodnutie, naopak, víta a ako povinnosť v zmysle ústavy chápe Iniciatíva Inakosť a priznáva, že súčasný stav v právnych otázkach manželstva, rodiny a výchovy detí chcú zmeniť…. Viac na:

http://www.hlavnespravy.sk/sokovani-predstavitelia-aliancie-za-rodinu-prezident-svoj-slub-nedodrzal/350145

Vyhlásenie predsedu KBS

k rozhodnutiu prezidenta SR o referende

P:3, 03. 09. 2014 12:08, PRE

Bratislava 3. septembra (TK KBS) Predseda KBS Mons. Stanislav Zvolenský zareagoval na rozhodnutie prezidenta SR o referende. Prinášame ho v plnom znení.

Rozhodnutie pána prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku nás prekvapilo a berieme ho na vedomie.

KBS v mene veriacich Katolíckej cirkvi na Slovensku potvrdzuje, že na základe Svätého písma a Tradície bude pokračovať v maximálnej podpore základného a nenahraditeľného modelu rodiny, ako spoločenstva muža a ženy, ktoré je predpokladom na prirodzený ľudský rozvoj detí. 

Je zrejmé, že inštitucionalizácia iných spôsobov správania sa jednotlivcov na úroveň rodiny, predstavuje zásadné narušenie spoločnosti v jej základoch.

http://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20140903028

Ďaľšie možné „prekvapká“ od dobrého anjela

andresj

Pravda o lži

https://www.magnificat.sk/orol-tv-scientologia-pravda-o-lzi/