Aktualizované: Bruselský valec postupuje, katolícka Malta vo farbách „dúhy“! Prečo Panna Mária plakala?

376

Jedna z najkatolíckejších krajín EÚ – Malta  „schválila“ homosexuálne partnerstvá. Navyše vydá do rúk zhýralcov aj svoje deti. Vlani bola Malta hodnotená ako POSLEDNÁ v „napĺňaní práv homosexuálov“ na poslednom mieste, dnes sú homosexuáli schválení!!!  Zdá sa, že bruselský valec nepotrebuje referendá, ignoruje pochody, výzvy a petície.  Vlk v ovčom rúchu postupuje, ako vidíme –  nezadržateľne. Pozrime sa na Slovensko!  Maximálne, ak sa zobudí verejná mienka, a ľudia prirodzene vzdorujú, potom sa chvíľu čaká, kým vlna odporu opadne, a potom  pokračujú ďalej.   História ľudskej spoločnosti nepozná takýto postup.  Takto úporne, lživo  a za každú cenu môže postupovať len peklo. Uvedomme si to konečne! Ak ešte je šanca, je v ich samotnom postupe – v „zdaní demokracie“, v „zdaní slobody“.  Ak nevyužijeme aspoň to, zostane nám  modlitba a ľudia buď zradia alebo sa stanú mučeníkmi.  Anton Selecký

Malta uzákonila homosexuálne partnerstvá a adopciu detí

15.4.2014 06:37   TASR

VALLETTA – Maltský parlament schválil v pondelok neskoro večer zákon o občianskych zväzkoch, ktorý dáva partnerstvám homosexuálov rovnaké práva ako heterosexuálnym dvojiciam, vrátane práva adoptovať si deti. Malta je pritom krajina s prevažne katolíckym obyvateľstvom, informovali tlačové agentúry DPA a Reuters.

apparitions_in_malta_part_1Schválením zákona, ktorý vyvolal v posledných týždňoch na Malte ostré polemiky, splnila tamojšia labouristická vláda svoj hlavný predvolebný sľub.

Za zákon hlasovalo 37 vládnych poslancov, pričom všetkých 30 opozičných zákonodarcov z Národnej strany sa zdržalo hlasovania – predovšetkým preto, že zákon umožňuje homosexuálnym párom adoptovať si deti.

Krátko pred hlasovaním maltský premiér Joseph Muscat vyhlásil: „Robíme to pre menšinu aj väčšinu. Pomáhame pri zrode rovnoprávnejšej, liberálnejšej a európskejšej krajiny.“

appaOpozičný líder Simon Busuttil uviedol, že jeho strana podporuje občianskej zväzky, ale má výhrady k adopciám detí homosexuálmi. Líder citoval prieskum verejnej mienky, podľa ktorého 80 percent ľudí je proti adopciám detí homosexuálnymi dvojicami. „Malta nie je pripravená na takýto krok,“ vyhlásil Busuttil.

Pred parlamentom v metropole Valletta sa zišli stovky ľudí, vrátane niekoľkých homosexuálov oblečených do svadobných šiat, aby oslávili výsledok hlasovania. Parlamentná budova bola osvetlená dúhovými farbami, pretože toto hlasovanie sa pokladalo v ostrovnej krajine so 420-tisíc obyvateľmi za historické.

Nový zákon však rozhneval katolícku cirkev. Pomocný biskup Charles Scicluna vyhlásil, že dať zväzky homosexuálov na rovnakú úroveň s manželstvom je „nelogické“ a „falošné“.

Vyše 90 percent maltského obyvateľstva sa hlási ku katolíckej viere. Táto konzervatívna ostrovná krajina v Stredozemnom mori prijala zákon umožňujúci rozvod až v roku 2011.

Organizácia na obranu práv homosexuálov ILGA-Europe umiestnila vlani Maltu na posledné miesto rebríčka krajín z hľadiska ich prístupu k právam homosexuálov.

http://aktualne.atlas.sk/malta-uzakonila-homosexualne-partnerstva-a-adopciu-deti/zahranicie/europa/

Nedopusťme to!

Panna Mária na Malte: Modlite sa za Irán, Rusko, USA, Čínu a Austráliu!

Je celkom obyčajný deň. V meste Birzebbugia na ostrove Malta (december 2005), plače socha Nepoškvrneného Počatia krvavé slzy. Jav popísal miestny obyvateľ Angelik Caruano. O niekoľko mesiacov, dňa 21. apríla 2006 sa Angelikovi Caruanovi doma zjavuje Panna Mária.

Prvé zjavenie na mieste – hore – Borg in – Nadur v Birzebbugii má 1.decembra 2006. Zjavenia stále trvajú.
Z posolstiev a rôznych úkazov sa dozvedáme, že Boh posiela Pannu Máriu na Maltu, lebo jej Nepoškvrnené srdce a srdce Pána Ježiša sú neustále zráňané  hriechmi.

http://www.magnificat.sk/2012/03/zjavenie-na-malte-modlite-sa-za-iran-rusko-usa-cinu-a-australiu/

Zatímco jsou všechny oči upřené na Ukrajinu, Západ zosnoval plán pro Jemen
Wayne Madsen( více o autorovi > )
15.4.2014
Zatímco oči světa byly přikovány k událostem na Ukrajině, kde američtí vládní představitelé a zákonodárci konali poutě do Kyjeva, aby tam popichovali pestrou tlupu neofašistů a globalistů Světové banky, kteří, prostřednictvím občanského rozkolu, zastrašování a násilí, svrhli vládu prezidenta Viktora Janukoviče, Spojené státy pilně utvářely novou identitu pro Jemen. Neustále pod útokem bezpilotních letounů CIA a střel s plochou dráhou letu se Jemen, kde byl sesazen dlouhodobý diktátor Ali Abdullah Saleh, během „arabského jara“, nyní dočkal Západem ustavené a vnucené federace…

Václav Klaus o udalostiach na Ukrajine