Ako sa môžete dostať k našim knihám

5748

Vybavujeme objednávky na knihy Antona Seleckého Kanál a Keď hovorí Matka

Milí priatelia, dnes sme odoslali na adresy vás, ktorí ste si ich objednali – knihy Antona Seleckého KANÁL a KEĎ HOVORÍ MATKA. Dúfame, že sa nám to bude dariť aj naďalej, aj keď pošty fungujú v sprísnenom režime.
Ak sa vám knihy zapáčili, prosím, odporúčajte ich aj svojim známym. Zrejme toto je v tomto čase zatiaľ jediný spôsob, ako sa ku našim knihám záujemcovia dostanú.
Nakoľko platby šekom znamenajú pre mnohých problematickú návštevu pošty, odporúčame vám, ktorí ste na to zariadení, uhradiť zásielku interbankingom na náš účet: Prima banka Bratislava, MAGNIFICAT-M ROSA, IBAN SK81 3100 0000 0040 3001 9018. Knihy posielame naďalej za dobrovoľný príspevok na našu činnosť.
Ak vám to takto nejde, uveďte to v objednávke a môžete poslať príspevok na priloženom šeku, ktorí dostanete v balíčku.
Záujemcovia, prosíme vás, ozvite sa s vašou objednávkou na našom e-maile magnificatslovakia@gmail.com, alebo o to požiadajte niekoho blízkeho. V e-maili prosíme uviesť vašu presnú adresu, predmet objednávky a spôsob platby. Naša zásielková služba zatiaľ funguje.
Ako bonus dostávate knihy aj s osobným venovaním a podpisom autora, v rámci takejto mimoriadnej internetovej autogramiády.
S vďakou a s prianím požehnaných a milostiplných sviatkov Veľkej Noci
vaše Vydavateľstvo o.z. Magnificat Slovakia
ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokDomovina