Monitoring: Absolútna schizofrénia? Aktéri „rodovej rovnosti“ zrejme patria na psychiatriu (a i.)

424

Už aj na Slovensku vieme a boríme sa so zavádzaním tzv. „skorej sexuálnej výchovy“ na základných školách.   V západných krajinách EÚ je táto prax už dávno v chode a na dokumentoch, zaznamenávaných na túto tému môžeme jasne vidieť, ako „školiteľky“ vyslovene sexuálne dráždia pri vysvetľovaní“ sexuálnych dobier“ maloleté dievčatá a chlapcov.   Okrem toho sa rozmáha snaha legalizovať pedofíliu a iné zvrátenosti. Na druhej strane  je tu  zvláštny „boj“ proti aj náznakovému sexuálnemu obťažovaniu, tzv. „harašmentu“, a najnovšie aj proti stáročia zaužívanej mužskej galantnosti voči nežnému pohlaviu. Príkladov už máme dosť. Najnovší – žiaka vylúčili zo školy za to, že pobozkal spolužiačke ruku.  Vyplýva z tohto všetkého azda konštatovanie, že šíriteľov tzv. rodovej rovnosti“ a všetkých tých propagatátorov „skorej sexuality“ treba dať zatvoriť na psychiatriu. Apropo, čo tak „zrušiť“  maďarského premiéra Viktora Orbána za to, že pobozkal ruku Angele Merkelovej?

Chlapček dal spolužiačke bozk na ruku, vylúčili ho zo školy

Autor: Webnoviny.sk, 12. decembra 2013 13:43

Šesťročného chlapca v USA obvinili zo sexuálneho obťažovania. Po tom, ako pobozkal spolužiačku na ruku, ho na deň vylúčili zo školy.

Foto: Ilustračné foto, www.parentdish.com

bozkazvuŽiaka základnej školy v americkom meste Cañon City na jeden deň vylúčili zo školy po tom, ako pobozkal svoju spolužiačku na ruku. Prvák Hunter Yelton tak má vo veku šiestich rokov v školských výkazoch záznam o „sexuálnom obťažovaní“. Vedúca školy Lincoln School of Science and Technology v štáte Colorado rozhodnutie o dočasnom vylúčení oznámila jeho matke Jennifer Saunders na osobnom stretnutí.

Prvák Hunter Yelton (na obr.) priznal, že má rád prírodovedu aj svoju spolužiačkuFoto: www.krdo.com

„Bolo to počas hodiny. Práve sme čítali, nahol som sa k nej a dal jej pusu na ruku. Presne to sa stalo,“ vysvetlil Hunter, ktorého mama musela prísť následne vyzdvihnúť do školy a zvyšok vyučovania strávil doma.
Dvojica detí sa podľa matky práve hrá na to, že spolu „randia“. „Spolužiačke to neprekážalo, sú „frajeri“. Ostatné deti to však videli a išli za učiteľkou hudobnej výchovy. V ten deň, keď ma zavolali do riaditeľne, padlo prvýkrát aj slovné spojenie „sexuálne obťažovanie“. To však už považujem za extrém, ktorý u šesťročného dieťaťa nie je potrebný. Syn sa ma teraz pýta otázky ako: `Čo je to sex, mami?` To by nemalo byť vyslovené – nie z úst šesťročného chlapca,“ uviedla Jennifer Saunders.

http://www.webnoviny.sk/lifestyle/chlapcek-dal-spoluziacke-bozk-na-ruku/767511-clanok.html?from=panel_imgarticle

„Dlhá cesta k slobode“    Nelsona Mandelu
PRETÓRIA – Uložením rakvy do hrobu na rodinnom pozemku sa zavŕšil dnešný pohreb niekdajšieho juhoafrického prezidenta a legendárneho bojovníka proti apartheidu Nelsona Mandelu vo východokapskej dedine Qunu, kde Mandela vyrastal, prežil väčšinu svojho detstva a želal si v nej byť aj pochovaný.

„V tej dedine som prežil zopár najšťastnejších rokov svojho chlapčenského veku a odtiaľ pochádzajú moje najranejšie spomienky,“ napísal Mandela vo svojom životopise s názvom Long Walk to Freedom (Dlhá cesta k slobode).

Pohreb celebroval metodistický biskup Don Dabula, rodinný kaplan Mandelovcov, informovala agentúra DPA. „Svojou nekonečnou láskou ku každej rase, kmeňu a národu si dal vznik novému svetu,“ povedal Dabula vo svojej chváloreči na zosnulého juhoafrického štátnika.

http://www.topky.sk/cl/11/1371885/Zacal-sa-pohreb-Nelsona-Mandelu–Prisla-aj-Oprah-ci-princ-Charles

Niečo o „nekonečnej láske“ papá Mandelu

https://www.youtube.com/watch?v=fvdMXcJM3zw

Vladimír Putin – o pozadí tzv. „tretieho sektora“ – nielen v Rusku – a ďaľšie informácie