Združenie na ochranu rodiny: Zachráňme národ! Stop homosexuálnej totalite!

532

Dnes (8. apríla 2011) nám prišla výzva Združenia na ochranu rodiny, ktorá poriada dňa 16. apríla v sobotu stretnutie na námestí SNP.  Kto môžete –  príďte!

Združenia na ochranu rodiny už usporiadalo protestný pochod dňa 15. mája 2010, týždeň pred naplánovaným pochodom zbierky homosexuálov z celej Európy, ktorá si trúfala prejsť Bratislavou.  Je zaujímavé, že na miesta pochodu Združenia na ochranu rodiny sa ani nedostali…

* * *

STOP DISKRIMINÁCII!

Zachráňme rodinu! Zachráňme národ!

Zastavme totalitu homosexuálnej ideológie, ktorá:

ruší všetky Božie aj prirodzené zákony; ničí jedinca, rodinu a národ a pre homosexuálov a osoby                           LGBT (lesby, gayov, bisexuálov, transsexuálov) stanovuje nadštandardné práva.

Homoideológia berie ostatným občanom:

–         právo na slobodu prejavu (tzv. nenávistná reč),

–         právo na vyznávanie svojho náboženského presvedčenia (tzv. homofóbia),

–         právo na výchovu vlastných detí (gay-aktivisti v školstve, rodičia vo väzení, pr. Nemecko).

Si aj Ty ochotný postaviť sa za záchranu rodiny a zastavenie totality antihodnôt?       Tak príď podporiť ochranu a budúcnosť Tvojej rodiny:

16. 4. 2011 od 15.00 do 16.00 na námestí SNP v Bratislave.

* * *

Združenie pre ochranu rodiny v spolupráci so združením Občania za kresťanské hodnoty a tradície upozorňujú spoločnosť na potrebu verejnoprávnej ochrany manželstva, rodiny a detí pred propagáciou homosexuality a iných foriem morálnej devastácie na úrovni ústavného zákona. Požadujeme zákonnú ochranu pred šírením homoideológie, ktorá smeruje k novej forme totality a ku genocíde národov.

Homoideológia je deštruktívny systém, ktorý zavádza celospoločenské bezprávie a privileguje výlučne kastu LGBT (lesby, gayovia, bisexuáli transsexuáli). „Gay-práva“ sú priamo a cielene nasmerované proti Dekalógu, ktorým sa formovala celá západná civilizácia.

Homoideológia má katastrofálne následky na:

1) Fyzické zdravie – skrze aktívnych homosexuálov a bisexuálov sa nesmierne rýchlo šíria infekčné choroby, predovšetkým AIDS.

2) Morálny stav spoločnosti – štatistiky kriminálnych činov homosexuálov prinášajú ďaleko vyššie čísla než u ostatného obyvateľstva.

3) Zmeny v legislatíve smerom k totalite – sú zavádzané nové kategórie trestných činov, ako napr. „nenávistná reč“, rôzne „fóbie“slovná diskriminácia. Na základe článkov 7 a 19 Lisabonskej zmluvy môže byť každý, kto nazve hriech hriechom, obvinený z diskriminácie.

Boh homosexualitu, čiže sodomiu, nazýva ohavnosťou a do neba volajúcim hriechom. Ale propagátori LGBT „práv“ majú pred Bohom aj pred ľudstvom ešte väčšiu vinu než sodomisti. (por. Rim 1,32)

Združenie pre ochranu rodiny už v máji 2010 usporiadalo pokojný pochod za ochranu rodiny Tento pokojný pochod sa bude opakovať: 28. 5. 2011

Združenie pre ochranu rodiny: www.zor.webnode.sk;  kontakt: zdruzenieor@centrum.sk;