Údajne sa chystá v Bratislave výstavba mešity, zahájenie stavby – máj 2014 (!)

579

Takmer neuveriteľná informácia

Občianske združenie Islam na Slovensko v spolupráci s priateľmi Islamu v Bratislave odkúpili pozemky na výstavbu prvej mešity na Slovensku. Prvá mešita vznikne na Kammenom námestí pri obchodnom dome. Výstavba projektu inžiniera Radoslava ‚Abdulmesíh bude zahájena v máji 2014.
V budove mešity vznikne taktiež prvá moslimská základná  škola. Jej otvorenie je plánované na školský rok 2015/16.
Názov projektu: Mešita na Kamennom námestí v Bratislave
Projektant: Ing. Radoslav ‚Abdulmesíh
Stavbyvedúci: Jozef Nagy
Zahájenie stavby: máj 2014Ašhadu anna Muhammadan rasúlu-l-láh! – v Kamenné námestie, Bratislava.
mešitaDobrý deň, chceli by sme vám odpovedať na najčastejšie otázky ktorá nám od vás prišli.
Výstavba bude slávnostne zahájená 3. Mája 2014. Plánovaná kolaudácia je 31. Júla 2014, keďže v školskom roku 2014/15 bude otvorená prvá trieda základnej školy v našej mešite. Tak ako sme už odpisovali záujemcom, zápis detí do prvého ročníka sa začne 1. Augusta 2014 a bude uzavretý 16. Augusta 2014. Vyučovanie bude prebiehať bilingválnou formou, slovenský jazyk, vlastiveda a prírodopis sa budú vyučovať v slovenskom jazyku, ostatné predmety v arabskom jazyku. Od tretieho ročníka pribudne podľa výberu ešte jeden cudzí jazyk, na ich ponuke ešte pracujeme.Bohoslužby budú, ako inak, každý piatok, no muezín si samozrejme svoje povinnosti plniť bude, a časy modlitby bude oznamovať.  V zadnej časti mešity bude malý obchodík s Koránom, modlitebnými koberčekmi a podobne.
To že niektorí z vás s výstavbou mešity nesúhlasia nás síce mrzí, ale keďže žijete v občianskej a demokratickej spoločnosti, mali by ste sa naučiť tolerovať aj iné ľudské potreby ako sú tie vaše.
V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

https://www.facebook.com/pages/Me%C5%A1ita-v-Bratislave/426655397462673

http://www.islamweb.sk/stranky/start.htm

islam_europaIslam chce na Slovensku pevne zapustiť korene

Islam islamizácia SlovenskoNajnovšie sme sa dozvedeli, že Slovensko je jedinou krajinou v Európe, ktorá ešte nemá mešitu. Oznámili nám to tí, ktorí proti islamu vystupujú celé roky.

No v rámci pripravovania zániku slovenského národa v beztvarej bezkultúrnej sivej mase euroobčianstva je potrebné, aby aj u nás vznikla oficiálne registrovaná moslimská náboženská obec.

Ako by to bolo, aby sme nemali niečo, čo majú „vyspelé západné demokracie“?

Zo Silvestrovského programu…

http://beo.sk/odinakial/em//ac24.cz/zpravy-ze-sveta/183-usa-zdokonaluji-neatomovou-bombu-mop

Bojovali sme s nimi