Referendum 2015 – Odkaz Jána Pavla II. Slovákom, Komentujeme: Vízia pohromy Magdy Vášáryovej, Kardinál Korec hovorí k národu, Video: „Sloboda“ vraždy, a i.

524

 „Slovensko má osobitnú úlohu pri budovaní Európy tretieho tisícročia. Dobre si to uvedomte! Katolíci nesmú ostať na pokraji sociálneho a politického života… Nestačí hlásiť sa za katolíkov. Je treba dať dôkaz tej skutkovej viery, o ktorej hovorí kniha Skutkov apoštolov. Je to viera, ktorá sa najvýraznejšie prejavuje v láske… Slovensko je povolané ponúknuť Európe predovšetkým dar svojej viery v Krista a svojej oddanosti Panne Márii. Nebojte sa!“                                                                                        (sv. Ján Pavol II.,  1995)

****************************************************************************************

Vízia pohromy Magdy Vášáryovej

Keďže už zrejme nepomáhajú nijaké pseudoargumenty, aby ľudia neprišli 7. Februára 2015 k urnám, stavia sa Magda Vášáryová  (SME, 31. Januára 2015, článok Snehová búrka strachu prechádza Slovenskom) k masám so zdvihnutým prstom  a s falošným „bôľom“ prorokuje spoločenskú a sociálnu katastrofu, ktorú referendum prináša:

magda„ Po 7. Februári budeme čeliť rozopoltenej a znepriatelenej  spoločnosti a na jej prekonanie budeme potrebovať roky, ak nie desaťročie…“ (!)   Ďalej Magda Vášáryová smúti nad „vymoženosťami „ genderideológie, o ktoré mizivá časť našej spoločnosti zrejme príde:

„Nenávisť voči niektorým z našich detí, voči nám, ktoré nebudeme tolerovať bitky, budeme sa usilovať o kariéry a sami sa budeme rozhodovať, koľkými deťmi sa obklopíme,  sa na roky prenesie  nielen medzi príbuzných, ale aj na ulice, do chrámov, škôl, komunít, v ktorých sme sa cítili bezpečne.  Magda3A tak okrem bezpečnosti svojho štátu zásadných problémov okolo našej zahraničnopolitickej orientácie a nedostatkami v modernizácii škôl pre naše deti  (!!!) …. sa budeme zmáhať aj s kultúrnou rozpoltenosťou na Slovensku… Viem, že to prežijeme, ako všetky búrky a vojny predtým….“

S „búrkou“  –  s blížiacim sa referendom – sa  zrejme blíži   absolútna totalita  pre našich chudákov gayov a lesby,  ktorých asi vo vízii Magdy Vášáryovej  pošleme na mučidlá a do koncentračných táborov.  Akú „búrku“  to prorokuje vlastne táto pani poslankyňa, herečka , akú víziu hrôzy – ona,  ktorá si užíva plným priehrštím demokraciu, za ktorú sa na Slovensku v minulosti zasadzovala a za ktorú trpela najmä Katolícka Cirkev?  Táto pani poslankyňa plače, a hovorí nevieme za koho, že „utrpeli sme v týchto búrkach plných predsudkov, zlej vôle, závisti –  mnoho šrámov,  stratili sme veľa družiek, ktoré zomreli na nepochopenie…“

Milá pani Vášáryová, čo tak spomenúť si na tisíce väznených zásadových kresťanov,  stovky popravených, čo tak spomenúť smrť katolíckych biskupov vo väzeniach, ktorí sú dnes na oltári ako svätí?  Nad čím to nariekate?  Nad tým, že práve vy ste v tom komunistickom totalitnom  období hviezdila ako herečka  a užívala ste si plným priehrštím slávy  – a iných „vymožeností“ ?

Prosíme vás, pani Vášáryová, nestraťte aspoň trocha súdnosti a nehrajte nám túto LGBTI  trúchlohru.  Možno – ten honorár –  asi stál za to (?).  Potom ale radšej odíďte z politickej scény…   Anton Selecký

Kardinál Ján Chryzostom Korec hovorí k národu

Legenda slovenskej katolíckej Cirkvi a odboja proti komunizmu  Kardinál Korec  o Referende 2015

Piate Božie prikázanie – Nezabiješ!

Gender ideológia prináša aj  vraj „slobodu“, dobrovoľný „asistovaný“  odchod zo života, prosto VRAŽDU.  Súhlasíš s tým?  

„Súhlasíte s tým, aby školy nemohli vyžadovať účasť detí na vyučovaní v oblasti sexuálneho správania či eutanázie, ak ich rodičia alebo deti samy nesúhlasia s obsahom vyučovania?“  (Tretia otázka Referenda o rodine 2015)

Čarnogurský sa stal prezidentom Slovensko-ruskej spoločnosti

31.01.2015 18:47:53|Zdroj:SITA|Foto: SITA

čarnoBývalý disident a politik Ján Čarnogurský sa stal prezidentom Slovensko-ruskej spoločnosti. Do funkcie ho zvolilo valné zhromaždenie. To zároveň prijalo vyhlásenie o súčasnej politike EÚ voči Rusku, ako aj výzvu vláde SR, aby Slovensko nehlasovalo za sankcie EÚ proti Rusku.  Súčasná politika Európskej únie a NATO voči Ruskej federácii nezodpovedá podľa Slovensko-ruskej spoločnosti predstavám a záujmom slovenského obyvateľstva, ktoré tradične vníma Rusko ako svojho priateľa.„Súčasná európska politika by mala viac zohľadňovať postoje slovenskej a európskej verejnosti,“povedal Čarnogurský dnes pre agentúru SITA. Podľa neho snaha riešiť rozpory na Ukrajine bez zohľadnenia záujmov ruskojazyčného obyvateľstva bola jedným z dôvodov súčasného konfliktu na Ukrajine. Súčasné postoje EÚ a jednotlivých jej členov, ktoré sa prejavujú hlavne tzv. sankciami, sú podľa neho kontraproduktívne a komplikujú vyriešenie krízy na Ukrajine

Čítajte viac: http://www.ta3.com/clanok/1055358/carnogursky-sa-stal-prezidentom-slovensko-ruskej-spolocnosti.html

Vlády států NATO provádějí management terorismu

Pacifik: Malý veľký muž