Projekt L.U.C.I.D

510

„Deň odchádzal a stmievanie volalo všetky pozemské stvorenia k nočnému tichu. Zatiaľ čo ja sám som sa pripravoval k boju…“ ( Dante Alighieri: Peklo)

Falošné svetlo Lucentu

Z listu čitateľa:

Na slovenský telekomunikačný trh sa dostala americká nadnárodná spoločnosť LUCENT. Je silné podozrenie, že názov firmy  je zložený zo slov Lucifers Enterprise, čo prakticky znamená „Luciferov podnik“. Nastáva globálna svetovláda a je jasné, kto to všetko riadi. Knieža zla. Bol by som rád, keby si o tom informoval čitateľov M ROSY. Lucent podpísal zmluvu s francúzskou spoločnosťou Alcatel, ktorá pôsobí na Slovensku. Prosím Ťa, napíš, keď budeš vedieť viac. Nech nás všetkých ochraňuje naša Nebeská Matka Panna Mária a Jej Syn Ježiš Kristus, náš Pán. Dušan Kochan

Toľko z listu nášho čitateľa. O čo ide? Kto je „Lucent?“ Aké má zámery a čo sleduje? Skôr než sa pustíme po stopách informácie Dušana Kochana, pozrime si celkom nenápadnú správu agentúry SITA zo 7. júna 2007:

„Po minuloročnej decembrovej fúzii spoločností Alcatel a Lucent Technologies, pôsobiacich v info-komunikačnom odvetví spoločnosti Alcatel-Lucent Slovakia, chce spoločnosť v SR v tomto roku takmer zdvojnásobiť obrat na 52, 6 mil. eur. ..   Alcatel Lucent poskytuje komunikačné riešenia pre telekomunikačných operátorov, poskytovateľov internetových služieb a poskytovateľov hlasových , dátových a video aplikácií.  Medzi jej najvýznamnejších klientov patria spoločnosti Orange Slovensko a Slovak Telekom.

Alcatel-Lucent, ktorý pôsobí v 130 krajinách sveta, vlastní kapacity výskumu a vývoja v oblasti komunikačných služieb. (krátné)

Mobilní operátori, komunikácie, infovek. Orange, T-mobile,  O2, vtieravé nekonečne sa opakujúce reklamy. Plazma, LCD, digitálna televízia, Magio, netušené priestory, paušály, ktoré sľubujú netušenú voľnosť…Balíky služieb, „darčekov“, a telefonovanie.  Zadarmo, zadarmo, ZADARMO…(?)

Projekt otroctva

Kto to je Lucent Technologies, udomácnený aj u nás na Slovensku, ako aj menej známy projekt L.U.C.I.D, nám ozrejmuje šokujúca kniha. Project L.U.C.I.D.

Texe Marrs, známy autor bestselleru   Dark Secrets of the New Age (Temné tajomstvá New Age), bol pomocným profesorom letecko-kozmických štúdií, prednášal o obrannej politike USA, systémoch strategických zbraní a príbuzné obory na Texaskej univerzite v Austine 5 rokov. Vedeckú hodnosť získal na štátnej univerzite v Severnej Karolíne. Ako dôstojník amerického letectva velil jednotkám elektronickej komunikácie a inžinierstvu. Obdržal niekoľko vojenských vyznamenaní, vrátane medaile za službu vo Vietname.

Texe Marrs napísal knihu, ktorá otriasa pokojom každého súčasníka, ktorý len trocha tuší v globalizácii nebezpečenstvo:

Šelma 666 – univerzálny kontrolný systém ľudstva  Project L.U.C.I.D

V knihe píše.

Autorom projektu L.U.C.I.D je spoločnosť Advanced Technologies Group, Inc.: „V dobe, keď mal apoštol Ján svoje prorocké videnia, vládol Rím západnej civilizácii. V tej dobe rímske autority vydávali  vojakom a otrokom  kúsky „mozaiky“, ako prostriedok identifikácie . Mozaika, nazývaná Tesserea bola akýmsi druhom starovekej identifikačnej karty.  Taký istý termín – TESSEREA bol navrhnutý  národnou bezpečnostnou agentúrou a spravodajskou službou Ministerstva obrany USA, ako kódové meno pre navrhované nové I.D. karty pre občanov.

Zatiaľ čo PLÁN – píše ďalej Texe MARRS vo svojej knihe Project L.U.C.I.D. – pre ich univerzálne zavedenie , je známy ako Project MOSAIC ( pozn. MOZAIKA ), ako keby toho nebolo dosť k pochopeniu zlovestných zámerov našich kontrolórov, počítačový čip, ktorý bude súčasťou I. D. kariet sa nazýva „CAPSTONE“ ( pozn. (kameň na vrchole ). Použitie termínu „capstone“ sleduje dva príbuzné ciele, vzťahujúce sa k súčasnému plánu zaviesť kontrolu všetkých občanov pomocou počítačových I. D. čipov. Za prvé – počítačový systém bude slúžiť ako „capstone“ Nového svetového poriadku, nazývaného aj Nová civilizácia. Za druhé – oddeľovač, zobrazený na našej súčasnej jednodolárovej bankovke, medzi pyramídou Nového svetového poriadku ( Novus Ordo Seclorum ) a „capstone“ nad ňou, ktorý zobrazuje vševidúce oko Lucifera, znázorňuje konečný cieľ. „Capstone“ klesá a bude pripojený k pyramíde slobodomurárskymi staviteľmi Iluminátmi. Sprisahanie Iluminátov bude zavŕšené sieťou L.U.C.I.D., poskytujúcou základné prostriedky pre spútanie ľudí celého sveta.“

Ľudia, ktorí tvoria vnútorný kruh Iluminátov, majú globálny plán. Zdá sa, že pri uskutočňovaní tohto plánu plne spolupracujú s najväčšími a najmocnejšími korporáciami na tejto planéte. Najväčší telekomunikačný koncern na svete je gigant medzi gigantmi, AT&T. AT&T bude istotne hrať významný part na Informačnej superdiaľnici. Projektu L.U.C.I.D. Nedávno bolo oznámené, že sa delí na tri samostatné spoločnosti.

Jedna z nich je Lucent Technologies. Znamená Lucent Lucifer’s Enterprise. Lucent znamená „vyžarujúci svetlo“. To meno má málo spoločné s výrobkami firmy – telefónnymi prístrojmi. Logo ( Lucent Technologies ). je červený kruh s hrubým okrajom V USA Today je táto úchvatná veta: „AT&T dúfa, že meno a logo jednoduchý červený kruh – osvieti povedomie o novej spoločnosti“.

Meno nového produktu firmy Lucent prekonalo moju predstavivosť: Inferno. Peklo. Ba čo viac, logo pre tento vtieravo ponúkaný produkt je slovo „inferno“, vytlačené písmom ohnivo červenej a sírovo žltej farby, s plápolajúcimi hranami, obklopeným stúpajúcim dymom! Potom som sa pozrel na hornú časť reklamácie letáku a objavil som tento citát z Danteho klasického diela Peklo: „Deň odchádzal a stmievanie volalo všetky pozemské stvorenia k nočnému tichu. Zatiaľ čo ja sám som sa pripravoval k boju…“ ( pozn. 1 Pt 5, 8 ! ). Danteho nesmrteľné dielo Peklo je  o pekle a o Luciferovi.

Elektronická Babylonská veža?

Bol to Lucifer, pán pekla, ktorý sa skrze svojho ľudského služobníka, Babylónčana Nimroda, vzoprel Bohu a usiloval o vytvorenie Nového svetového poriadku postavením kolosálnej Babylonskej veže. Nimrodove ohromné úsilie však bolo zmarené, keď Boh staviteľov uviedol do zmätku tým, že spôsobil, že si nerozumeli, pretože každý hovoril iným jazykom. Nastal chaos… v novinách spoločnosti Lucent o softvérovom produkte Inferno  Peter Bernstein, prezident Infonautics Consulting, chválil produkt firmy Lucent slovami: „Programové vybavenie Inferno je konštruované tak, aby z elektronickej Babylonskej veže odstránilo chaos.“

Ponoril som sa ešte viac do materiálov Inferno a objavil som vetu, že „Aplikácie ( pre Internet/počítač ) pod operačným systémom Inferno sú písané v novom jazyku, nazývanom Limbo, ktorý bol vytvorený špeciálne pre programové prostredie Inferno…“ Limbo“ –  oddelenie pekla.

Ďalej som zistil, že komunikačné protokoly pre Inferno sa nazývajú Styx. V pohanskej mytológii a náboženstve je Styx synonymum pre  peklo.

„Lucent – Inferno –  Limbo – Styx“

Silový systém Inferno je konštruovaný tak, aby televízne prístroje, rozhlasové prijímače, telefóny a ostatné elektronické zariadenia mohli byť interaktívne a pripojiteľné k sieti L.U.C.I.D.

Dnes vo svojej obývačke sledujete a počúvate televíziu. Ale už čoskoro nastane doba, keď niekto iný a niekde inde bude prostredníctvom vášho televízneho prijímača sledovať a počúvať vás…

Tex MARRS:  Project L.U.C.I.D.

Biočipy a koniec slobody

Bude každý občan čoskoro nútený prijať programovateľný biočip do svojho tela? Umožní biočipový implantát sledovanie a stopovanie ľudí pozemnými senzormi a satelitmi, spojených dohromady s masívnym, super-počítačovým systémom?

Americká a iné spravodajské služby majú vážny záujem na tom, aby implantovateľné biočipy zmenili každého muža, ženu či dieťa na kontrolovaného otroka. Prostredníctvom kybernetického, biočipového mozgového implantátu budú ľudia myslieť a konať presne tak, ako boli naprogramovaní.

Science News, autoritatívny vedecký časopis, uvádza, že: „boli vyvinuté nové elektronické technológie, ktoré sledujú mozog. Táto technológia umožňuje vonkajšie ovplyvňovanie komunikácií medzi mozgovými bunkami a priame riadenie mozgových neurónov človeka.“

The Wall Street Journal uvádza, že „výskumné laboratórium amerického námorníctva, je dnes schopné zjednotiť mozgové bunky s mikročipmi. Niektorí odborníci sa obávajú, že ministerstvo obrany plánuje vyrábať „armádu vraždiacich zombií…“

Na www.magnificat.sk si Project L.U.C.I.D. môžete prečítať na linke našich kníh.

* * *

Dodajme: V čoraz väčšej a násilnejšej technologizácii celého nášho života ktorú Ilumináti stavajú ako pokrok a pohodlie, sa skrýva najčernejšie otroctvo všetkých čias. Všetky historické diktatúry mali svoje slabé miesta a okienka, ktorými sa dalo uniknúť. Projekt L.U.C.I.D. pripravuje z celej zemegule klietku, v ktorej sa nebude dať skryť – nijako a nikde. Ale predsa… Jedno „miesto“ zostáva,  na ktoré peklo nemá nijaký dosah:   Nepoškvrnené Srdce Panny Márie, Archa a Koráb našej záchrany.

Pripravil: Anton Selecký