Posolstvo Kráľovnej pomoci: Zostaňte verní, Zázrak v Nigérii?, Program 25-teho výročia na Hore Zvir,Vyšla letná M ROSA

1829

Zostaňte verní

„Moje milované deti!
Som vašou starostlivou Matkou, ktorá vás ponára do svetla materinskej nežnosti najmä vtedy, keď máte pokušenia zísť z cesty lásky. Zostaňte verné tejto ceste a tým potešíte moje srdce.

Pomocou modlitby lásky dovoľte Bohu, aby prežaroval vaše srdcia svojim svetlom a menil ich svojou prítomnosťou.

MartinSrdcia plné Božej prítomnosti žiaria Božím svetlom a ako deti svetla už nebudete viac brať do úst hriešne slová, ale z plnosti sŕdc dokážete hovoriť o Božej láske a dobrote.

Ponáram vás do lásky Ježišovho a môjho srdca.“

Prostredníctvom Martina Gavendu, Dechtice, 15. júna 2015

Mariánský zázrak v Nigérii?

NigériaTeroristická skupina Boko Haram je v posledních týdnech potlačována. Existuje souvislost s vizí nigerijského biskupa, že islamisté mohou být přemoženi pomocí růžence? Zažívá Nigérie v současné době mariánský zázrak?

Koncem dubna bylo oznámeno, že Oliver Dashe Doeme, biskup z Maiduguri, měl vidění, že by radikální islamistická teroristická organizace Boko Haram mohla být přemožena pomocí růžence. Tato zpráva se rozšířila po celém světě.

Od té doby zakouší skupina Boko Haram spřízněná s „Islámským státem“ citelné neúspěchy. Stovky unesených žen a dívek jsou opět na svobodě a vojáci z nigerijské armády pronikli hluboko do oblastí, které do té doby byly pod nadvládou Boko Haram. Tyto zprávy oznámil Wall Street Journal.
 Kathnet

hlavna_put

************************************************

Vyšlo nové dvojčíslo M ROSA

na leto júl – august 2015.

Môžete si ho ešte  objednať,  podporíte  tým našu webovú stránku (treba nám o tom poslať oznam e-mailom na magnificatslovakia@gmail.com 

V bohatom dvojčísle nájdete množstvo príbehov, obrátení, správ  a potrebné povzbudenie do týchto dní. Vraciame sa najmä k Novéne ku Pompejskej Panne Márii, k pobožnosti, ktorá má mimoriadne účinky (svedectvá prikladáme v čísle).     redakcia

1 titulka
********************************************************************************

Balicek