Čachre Clintonovej so Sorosom, Budú mať USA nebezpečnú prezidentku?, a i.

6013

Uniknutý e-mail Hillary Clintonovej odhaľuje, ako Soros nominoval Lajčáka na riešenie Albánska

Rijád 12. augusta 2016 (HSP/TAM/Foto:TASR/AP-Pavel Neubauer)

Ďalšie uniknuté e-maily Hillary Clintonovej z čias, keď bola ministerkou zahraničných vecí, ukazujú, že v oblasti zahraničnej politiky si brala radu od ľavicového aktivistu, miliardára Georgea Sorosa. Správu o tom prináša denník American Mirror

Na snímke minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav Lajčák
Na snímke minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav Lajčák

E-mail, ktorý zverejnil portál WikiLeaks, ukazuje, ako Soros oslovil Clintonovú kvôli sporu v Albánsku:

Hillary-Bug-Eyed-AP-640x480“Drahá Hillary, V Albánsku nastala vážna situácia, ktorá potrebuje naliehavú pozornosť na najvyšších úrovniach vlády USA. Možno vieš, že opozičné demonštrácie v Tirane v piatok mali za následok smrť troch ľudí a ničenie majetku.

Existujú vážne obavy týkajúce sa ďalších nepokojov v boji proti demonštrácii, ktorú zorganizovala vládnuca strana v stredu a na to nadviazali akcie opozície o dva dni neskôr.

Viac na:   http://www.hlavnespravy.sk/novy-uniknuty-e-mail-hillary-clintonovej-odhaluje-ako-soros-nominoval-lajcaka-na-riesenie-problemu-v-albansku/818828

Budú mať USA nebezpečnú prezidentku?

Hillary Clintonová podľa odborníkov trpí viacerými zdravotnými poruchami, ktoré môžu byť pre jej prípadnú prezidentskú funkciu  neprijateľné. Môže prepadnúť rozhodnutiam alebo prípadne navigácii iluminátov s nepredstaviteľnými dôsledkami pre svet. Je známym faktom, že ako Clintonová, tak aj Soros sú členmi Bilderbergu, tajuplnej elitnej skupiny so svetovládnymi plánmi. Takže je tu nebezpečenstvo, že Hillary bude len vykonávajúcou bábkou „elít“. Naša otázka znie: Patrí do Bilderbergu aj Miroslav Lajčák? 

Politika: Valerij V. Pjakin analyzuje udalosti

Islam: Jasná reč z pražského arcibiskupstva

KINO: Inšpektor sa vracia

Chvíľa pre pesničku: Bellamy Brothers