Podpisová akcia za život kresťanky! Odmieta zradiť Krista, bude popravená?

451


Milí priatelia ponúkame vám podpisovú akciu za záchranu života Asie Bibi, pakistanskej kresťanky, ktorá čaká na popravu, pretože odmieta zradiť svoju kresťanskú vieru. Taktiež prosíme o modlitby za ňu, aby vydržala a bola svedectvom pre mnohých v súčasnosti prenasledovaných kresťanov.

Nedávno egypstká armáda doslova tankami zvalcovala v uliciach koptských kresťanov. Ak sa nepostavíme proti tomuto trendu, onedlho sa táto situácia môže týkať každého z nás.

Asia Noreen, známá spíše pod jménem Asia Bibi, je pákistánská křesťanka a matka 2 dětí odsouzená za údajnou „urážku proroka“ k smrti oběšením na základě zločinného zákona o rouhání. V současné době čeká ve vězení na výsledek odvolacího soudu, jehož jednání je však neustále odkládáno.
Její odsouzení vyvolalo celosvětové protesty a snahu omilostnit Asii Bibi a upravit zákon o rouhání tak, aby se omezilo jeho masové zneužívání k pronásledování náboženských menšin v Pákistánu. Tyto snahy narazily na odpor četných muslimských autorit. Masové protesty islamistů a vražda jednoho z největších odpůrců zákona a zastánců Asie Bibi, paňdžábského guvernéra Salmána Tasíra (1946-2011), vedla k tomu, že se vláda od těchto plánů distancovala.
Neochota zabývat se jejím případem ještě vzrostla poté, co byl zavražděn další její zastánce, ministr pro záležitosti menšin Šáhbáz Bhattí(1968-2011). Imán Jusef Quareši vypsal odměnu 500 tisíc rupií (asi 6 tisíc dolarů) za její zavraždění. (zdroj: katopedia)

Sloboda vierovyznania je jednou z najväčších predností západného sveta. Ak však Pakistan naozaj popraví kresťanskú ženu Asiu Bibi, matku dvoch detí – a to len kvôli jej viere – logicky mnohí nastolia otázku, či recipročne neprehodnotiť veľkorysé privilégiá moslimov v Európe.

http://www.aktuality.sk/clanok/176785/komentar-asia-bibi-mozno-zomrie/

22.11.2010, 20:58 BRATISLAVA

 

Manžel Asie Bibi, Ashiq a dcéry, Isha a Isha,  sa modlia  za jej prepustenie.

Facebook
Podiel petíciu

Fotografie rodiny Ázie

Ja, dolupodpísaný,zdvorilo žiadam o okamžité prepustenie Ázie Bibi z väzenia v Pakistane a svojho rúhanie presvedčenia a zrušenia rozsudku smrti.Žiadame vás, aby ste zmilovali sa nad našou kresťanskou sestrou.
Prosím, aby táto manželka a matka bola prepustená na slobodu, a mohla žiť so svojím manželom a deťmi.
http://www.callformercy.com/
PETÍCIA ZA PREPUSTENIE väznenej matky, kresťanky ASIE BIBI !!!!!

Pákistánská křesťanka čeká již dva roky na popravu. Odmítla přestoupit na islám

http://www.callformercy.com/

FIRST NAME (Meno)

LAST NAME (Priezvisko)
ADDRESS (Ulica a číslo domu)
CITY (Mesto)
STATE (z ponuky vybrať Other= iný)
ZIP / PSČ
COUNTRY (Krajina)
EMAIL (Adres e-mail)