Píšete nám: Pomôžme zachraňovať životy detí!

244

Vážení priatelia, prišla nám táto výzva na pomoc matkám a ich malým deťom.  Ďakujeme každému, kto svojou pomocou prispeje akýmkoľvek spôsobom iniciatíve ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud blížneho.

To: ;
Subject: Fw: Pomoc pre poradnu Alexis – surne
Date: Thu, 29 Dec 2011 23:08:14 +0100

Milí moji známi,
dnes som dostala túto správu od kamarátky (pozrite nižšie)…včera, nezávisle od tejto správy a výzvy…atď., som s riaditeľkou „Áno pre život“ – Hankou Verešovou navštívila azylový dom pre opustené a týrané mamičky s deťmi, ich chránené dielne, predajňu so suvenírmi v Rajeckých Tepliciach…a poviem pravdu, až ma prechádzal mráz po chrbte, keď som si uvedomila a na vlastne oči videla ako žijú niektorí ľudia a ako sa niektorí mnohokrát sťažujeme na „bársaké“ banality a vlastne, žijeme v blahobyte…, za čo som úprimne ďakovala Bohu, pričom ma to viac „naštartovalo“ podnikať kroky smerujúce k pomoci núdznym.
…ak môžte, podporte túto výzvu. Pravdivosť údajov a činností, ktoré uvádzajú v odkazoch potvrdzujem na 100% a ako len môžem garantovať, tak garantujem vlastnou osobou, že si to zaslúžia…a veľmi pomáhajú. Ak by chcel niekto vidieť na vlastné oči, rada mu to sprostredkujem.
MUSÍME SI POMÁHAŤ…MUSÍME, čo i len jediným klikom na odkaz, čo i len jediným eurom…aj to motivuje zainteresovaných, že niekto za nimi stojí a stojí za to robiť prácu, na ktorú sa podujali a tá práca má zmysel.
Ďakujem za riaditeľku „Áno pre život“, riaditeľku „Fóra života“, všetkých zamestnancov ale najmä obyvateľov azylového domu a všetkých, ktorí využívajú pro-life služby.
S pozdravom
Ivka Tvrdovská


From: Elena Liptáková [mailto:liptakovae@gmail.com]
Sent: Thursday, December 29, 2011 8:29 AM
To: undisclosed-recipients:
Subject: Pomoc pre poradnu Alexis – surne

Ahojte drahi priatelia,

trinast mamiciek sa tohto roku rozhodlo, ze napokon sa nevzda svojho dietata a nepojde na potrat aj vdaka poradni Alexis. Je to jeden z projektov Fora zivota, velmi aktivnej slovenskej pro-life organizacie. Bolo to istotne trinast dobrych rozhodnuti. Poradnu Alexis mozno podporit jednym kliknutim v sutazi ludialudom. Mame moznost ziskat financnu podporu od TA3, ak sa nam podari ziskat dostatok hlasov. Tu je link:

http://www.ludialudom.sk/vyzvy/434

Dakujeme, ze nam pomahate pomahat!

Elena Liptakova

PS. Uz nam chyba iba 790 hlasov 🙂 aby sme boli na druhom mieste :). Prosim preposlite to aj svojim priatelom! Vdaka.