Píšete nám: Ohlasy na sčítanie

298

1. ja som zabavil  formuláre celej našej rodinke,  inak toto ma presvedčilo:

Lockheed Martin je najväčšia americká vojenská firma, (to znamená, že pokiaľ na svete prebieha nejaké bombardovanie civilistov s najväčšou pravdepodobnosťou, je na zabíjanie nevinných ľudí použitá munícia a stíhačky firmy Lockheed Martin) táto firma získala kontrakt na spracovanie údajov sčítania Veľkej Británie – čiže ľudia poskytli priamo svoje najdôvernejšie dáta firme zaoberajúcej sa technikou zabíjania civilov, niet čo dodať…

2. robím neplateného poradcu mojej milovanej, ktorá robí sčítaciu komisárku…inštrukcie sa rôznia a často aj menia a môžem z istotou tvrdiť, že identifikátor nezaručuje, že sa osoba, ktorá je v jednom mieste trvale prihlásená a býva na druhom mieste nemôže dvakrát sčítať….jednoducho, vyplní tlačivá aj v mieste trvalého bydliska a aj si vyžiada nové tlačivá z náhradným identifikátorom v mieste prechodného bydliska – tento problém nie je zabezpečený…a vôbec – tento problém nie je ani zo strany štátu, ani obcí riadne pripravený, tak nemožno od neho očakávať zázraky!!!

3. anonymne by bolo, keby sa vhadzovalo do urny, a nemohlo registrovat, kto dal ktore tlacivo.

4. ja som prišiel po kolonku zamestnavatel a kedže som vo firme sám , tak je to neanonymné ako hrom

5. je v tom asi este daky figel… pri realnych, domov dorucovanych harkoch, alfanumericka hodnota pod kodom nekoresponduje priamo s ciarovym kodom (iba prvych 7 znakov). Citacka kod precita ako 16 miestny, cisto numericky retazec.

6.  tie dotazniky naozaj vyzeraju ako na nasu identifikaciu, a nie na statistiku. A uz vobec nie na riesenie problemov, ktore by boli potrebne riesit.

7.  Nuz, dnes som citala spravy na internete.  Znova jeden komentar pod clankom: Ked som komisarke podavala vyplnene tlacivo bez nalepeneho identifikatora, zhrozila sa a povedala, ze ho tam ale nalepit musim. Na otazku, čo sa stane, ak to neurobim som sa dozvedela, ze ho tam da sama a odpoved na posledny dotaz, odkiaľ ho bude mat, znela, ze si ho vyhlada v databaze…

 

IBM obvinená so spolupráce s nacistami:

http://www.zive.sk/ibm-obvinene-zo-spoluprace-s-nacistami/sc-3-a-157586/default.aspx

Video: IBM spolupracovalo na riadení holokaustu

http://infobezcenzury.weebly.com/1/post/2011/05/preco-bojkotovat-scitanie-obyvatelstva.html

SME:  Sčítanie nie je anonymné

http://www.sme.sk/c/5901754/scitanie-nie-je-anonymne.html

Ako školili komisárov:

kosicezapad.sk.bozon.webglobe.sk/resources/File/odpovede.pdf

Video: Sčítacie hárky v trezore ako v Pentagone…