Aktualizovaná petícia: OROL TV: Kto za koho kope…, (alebo – kompas mieri na Brusel)

637

V posledných dňoch sa rozpútala kampaň proti JUDr. Marici Pirošíkovej, zástupkyne SR pri Európskom súde pre ľudské práva. Podľa Zuzany Wienk a niekoľkých mimovládnych organizácií údajne zrazu nie je kompetentná zastávať post sudcu pri Európskom súde pre ľudské práva, na ktorý kandiduje.

Kde je tu príznačný „sever“, resp. „kto za koho kope“ v prípade zainteresovaných osôb, vám chceme priblížiť prostredníctvom reakcie Marice Pirošíkovej a zástupkyne OZ  Deti patria rodičom Moniky Onderkovej na útok zo strany Aliancie fair play a spol.    Anton Selecký

JUDR. Marica Pirošíková:  
Ak by som sa mala rozhodnúť – vyberám si to,
aby deti boli so svojimi rodičmi
pirosikova-
Vzhľadom na udalosti ohľadne kandidátky na sudcu Európskeho súdu pre ľudské práva  sme sa rozhodli oficiálne podporiť kandidatúru JUDr. Marice Pirošíkovej . Prosíme Vás o podpísanie petície na priloženom linku. Dňa 30.12.2013 bude podpisovanie petície ukončené a dňa 31.12.2013 zašleme oficiálny list na sekretariát Rady Európy s textom vyhlásenia a podpisovými hárkami. 

 PETÍCIA TU:   http://www.peticie.com/podpora_slovenskej_kandidatky_na_sudcu_esp

OZ  Deti patria rodičom   http://www.detipatriarodicom.sk/           http://www.detipatriarodicom.sk/wordpress/

Petícia podporená Luciou Boddington (Veľká Británia)

Od: Lucie Boddington <lucie.bodd@yahoo.co.uk

Komu:  <pirosikova@euroiuris.sk>

Dátum: 23.12.2013 12:22
Predmet: Petice na podporu candidatury Marici Pirosikove
Dobry den pratele,vytvorili jsme petici na podporu kandidatury Marici Pirosikova na post soudkyne na Evroupskem Soudu pro lidska prava.

Prosim vas o podpisy pod petici a o sdileni a preposlani vasim znamym. Petice jsou dve.  Jedna ve slovenstine a jedna v anglictine. Prosim preposlete co nejrychle protoze do 31.12.2013 musi byt petice odevzdana.
Diky za podporu.  Preji vam vsem krasne svatky a mnoho Boziho pozehnani pro vas a celou vasi rodinu.
S pozdravem
Lucie Boddington
Petice Slovenstina:
Petice Anglictina:
**********************************************************************************************
Kto za koho kope…

Zopakujme si:

Signatármi sú okrem Wienk v mene Inštitútu pre verejné otázky aj Grigorij Mesežnikov, za EkopolisPeter Medveď, za Nadáciu otvorenej spoločnosti Zuzana Kušová, za Ligu za ľudské práva v mene Via Iuris Milan Šagát, advokát Tomáš Kamenec, advokát Roman Kvasnica, šéfredaktor týždenníka TýždeňŠtefan HríbBoris Strečanský a Marcel David Zajac z Centra pre filantropiu.

Viac informácií na: http://www.szcpv.org/06/kto.htm  
 

JE TO AJ TVOJA VEC  

http://www.krestanvpolitike.sk   http://www.tvojavec.sk/