Nestojme nečinne povedľa, keď oni umierajú!

974

Čo vám médiá ani Cirkev nepovedia. Prečo moslimovia podrezali francúzskeho katolíckeho kňaza? Smrť kňaza bola moslimská obeta Alahovi! Prečo je Európa vo vojne, ktorá čoskoro prebudí celú Európu, aby čelila realite. Po vystrieľaní antiklerikálnej redakcie vrieskali: Ja som Charlie“ – Po rituálnej vražde kňaza „ticho po pěšine..“ 

walid shoebat  Rescue Christians.org, 26.7.2016 – Walid Shoebat

„Prinútili ho kľaknúť si na kolená. Chcel sa brániť. A vtedy sa začala tragédia,“ povedala sestra Danielle. „Nahrávali si to. Pri oltári predviedli akýsi druh kázne v arabčine. Bol to horor,“ povedala pre televíziu BMF.

Bola to islamská obeta Alahovi!

Takýto obetný systém je súčasťou samotného islamu, kde islamská história uvádza príbeh Jaada bin Durhama, v ktorom ho Al-Kasri zmasakroval v mešite v Obetný deň v r. 119. To bol precedens v tom, že použitie ľudskej bytosti na Slávenie obetyje v islame povolené! Podporili to aj vrcholní najvplyvnejší teológovia v histórii islamu ako Al-Shafi’, Ibin Tayymiya, Bukhari, Dhahabi, Ibin Al-Qiyam, Darami a Ibin Katheer.

Sympatizanti moslimského ISIS dokonca prinútili dve mníšky, aby sledovali, ako filmujú podrezanie hrdla francúzskeho katolíckeho kňaza Jacquesa Hamela. Mníšky potvrdili, že moslimskí teroristi predviedli akýsi druh kázne.

A to nie je po prvý raz, čo moslimovia obetovali kňaza pri obetnom oltári! Ďalší kňaz Francois Murad bol obetovaný rovnakým spôsobom.

Západné vlády o tom vôbec neinformovali verejnosť. Motto ISIS Akri/Akra  (čo znamená ´bašty, pevnosti´) je výzvou islamu zasahovať Západ v oblastiach, ktoré sú najpohodlnejšie 

Otázka, ktorú si k tomuto všetci kladú, znie: „Kedy sa Západ prebudí?“

Najlepšie odpovieme inou otázkou: Ako Boh prebudil staroveký Izrael v Biblii? Prenasledovanie Cirkvi vo Francúzsku napokon prebudí Francúzov a ukáže im, že vojna nie je o chorých a umierajúcich sekulárnych hodnotách, ktoré v skutočnosti zakrývajú reálnu situáciu. Moslimovia už vpadli do Francúzska tak ako v 8. storočí! Jednou z vecí, ktorú chceli zničiť, bol Kostol sv. Martina a podobne nedávno zaútočili na Francúzsko v Nice, čo nebola náhoda! Čo médiá vôbec nespomenuli, bolo, že Nice je mesto, ktorého sa dotklo najviac svätcov – Mária, Marta a Lazar. Bolo evanjelizované sv. Barnabášom, ktorého vyslal sám sv. Pavol.

Toto je historická vojna. Preto sme už predtým viackrát varovali a napísali sme: „Proroctvo o moslimskej invázii do Európy predpovedali svätci. A práve sa to pred našimi očami deje.“ Toto je „zušľachťovanie ohňom, ako sa zušľachťuje zlato“ a Boh to stanovil v biblických proroctvách o Cirkvi, zvlášť v Európe, centre Cirkvi

A čo vidíme dnes? Pán Hollande vyzýval k jednote francúzskych katolíkov a členov iných komunít: „Čo títo teroristi chcú urobiť, je rozdeliť nás a po smrti tohto kňaza myslím na všetkých katolíkov Francúzska a vyjadrujem im svoju podporu,“ povedal. Francúzsky premiér Manuel Valls na Tweete napísal, že je „zhrozený z barbarského útoku“ a dodal: „Celé Francúzsko a všetci katolíci sú zdrvení.“ Bývalý premiér Jean-Pierre Raffarin vyslovil obavy: „Toto všetko sa urobilo, aby sa rozpútala vojna náboženstiev.“

Už mesiace pripomíname, že Európa je epicentrum, čo sa týka prichádzajúcej vojny kresťanstva s islamom. Čoskoro potom sa islamský terorizmus prudko spustil. Iba v ostatných niekoľkých týždňoch moslimovia zabili v Paríži 130 ľudí, potom 32 ľudí a zranili viac ako 300 ľudí na bruselskom letisku a v stanici metra v Maelbeeku, pri kanceláriách EÚ. Moslimský Francúz marockého pôvodu prebodol policajného veliteľa pred jeho domom v parížskom predmestí a zabil jeho partnera, ktorý tiež pracoval pre políciu. Ďalej Tunisan Mohamed Lahouaiej Bouhlel vrazil s dodávkou do ľudí, ktorí oslavovali deň Bastily na francúzskej riviére v Nice  – zabil 84 ľudí a zranil vyše 300. Potom bol spáchaný útok sekerou a nožom v nemeckom regionálnom vlaku, kde terorista zranil 4 členov rodiny turistov ako aj útok v Ansbachu. V Mníchove moslim Ali Daud Sonboly zastrelil 9 ľudí pred obchodným domom. A teraz bol kňaz doslova sťatý a obetovaný pri obetnom oltári.