Monitoring: Zvláštny požiar Gay Pridu na Taiwane, Prečo práve Gréci? KINO: Žena princa Charlesa, Nič nás nerozdelí, Plánovaný krach eura?

256

Taiwan: Stovky ľudí zhoreli na „festivale gejov“

Tajvan, 30.6.2015 (Natural News) 018 069 – Stovky ľudí zhorelo a stovky boli vážne zranené na „festivale gejov“ na Taiwane cez víkend 30. júna. Keď chceli vyvolať špeciálne farebné efekty s použitím „špeciálnej vysoko explozívnej palivovej obilnej múčky“, všetko sa vznietilo a ohnivý dážď sa spustil na celý dav ľudí.
Podľa agentúry Natural News, taiwanského aktivistu za práva gejov a organizátora „dúhovej party“ Zhong Ji Lua zatkla polícia, vypočúvala ho, potom ho prepustila na kauciu a obžalovala vo veci tejto katastrofy v zábavnom parku Formosa Water Park.
Podľa správy polícia vyšetrovala, ako bolo možné, že sa takáto „masívna smrtiaca ohnivá guľa spustila“ na dav ľudí. Natural News uvádza, že Lu je hlavný zakladateľ hnutia „Práva gejov na Tajvane“ a že ho identifikovali ako aktivistu za práva homosexuálov na webovej stránke Pridewatch Taiwan, ktorú neskôr zrušili.
Dôvod vznietenia ohnivého pekla sa neuvádza, no noviny China Post napísali, že zatkli aj technika na spomínanom podujatí. Taiwanský prezident Ma Jing-Jeou navštívil popálené obete v nemocnici v Taipei a sľúbil, že nájde zodpovedných a pomôže zraneným.
Natural News informovala, že látka použitá na ohnivé efekty bola rovnaká ako tá, ktorá zapríčinila množstvo explózií v obilných sýpkach po celom svete. Palivová obilná múčka sa vznietila a vyšľahli veľké plamene, ktoré sa spustili dolu na hlavy ľudí. Pred akciou bolo aj varovanie pred nebezpečenstvom, pretože takéto nešťastie sa stalo už v septembri 2013. Správa tiež objasnila, že v Tajvane sa identita gejov stále považuje za veľmi urážlivú. Preto, ako uvádza Natural News, niektoré skupiny, ktoré spočiatku hovorili o festivale gejov, no neskôr zmenili svoje správy.
„Je smutné, že sa medzi ľuďmi s vážnymi popáleninami začínajú objavovať názory o fatálnosti tejto nešťastnej udalosti,“ uvádza správa. „Jasne vyjadrené – pre súčasnú situáciu v Taiwanem, kde sa identita homosexuálov neakceptuje tak ako napr. v Severnej Amerike, rodiny zomrelých obetí si neželajú, aby sa tieto obete nejakým spôsobom spájali s festivalom „gejov“.

Natural News uvádza, že od nich požadovali, aby odstránili každú zmienku o tom, že udalosť bola pre gejov, aby sa chránila povesť obetí. Mike Adams, ktorý bloguje ako „Health Ranger“ pre Natural News, sa vyjadril, že vyhovel žiadostiam a odstránil výraz „gay pride“ z titulu správy. Dodal, že malajzijská správa vysvetlila, že názov „dúhová párty“ vyplynul z rozhodnutia najvyššieho súdu USA, aby štáty uznali „manželstvo“ gejov.
Taiwanské štátne orgány oficiálne oznámili, že až 500 ľudí bolo zranených a „miestne nemocnice boli úplne preťažené popálenými obeťami“. Správy vysvetlili, že na žiarivé farebné efekty sa používajú rôzne kovy kombinované s kyslíkom a vznietenie zrejme spôsobili zapaľovače cigariet. Noviny The London Mail informovali, že oheň vzbĺkol za sekundy a ľudia ako v inferne prebiehali cez plamene.

http://www.wnd.com/2015/07/hundreds-burned-in-gay-festival-stunt/

 Prečo práve Grécko?

Zdá sa, akoby Grécko bolo krajinou, ktorá si míňa nad svoje pomery, berie pôžičky, žije na úkor Európy. Takto je nám to predkladané. Čo však takmer nevieme je – že Grécko sa masívne bráni európskej sekularizácii a technologickému zotročeniu. Krajina, odkiaľ pochádzajú aj naši vierozvetscovia sv. Cyril a Metod, sa postavila na odpor, o čom sa takmer nikde nepíše.. A tak ju potrebujú zničiť. Že by pomsta za kristianizáciu východnej Európy našimi apoštolmi?

KINO: Žena princa Charlesa

Řecko jako začátek krachu bankovního systému? 

Od řeckého důrazného „NE“  Velká trojka, MMF, ECB a EK, jedná. Všem jde o udržení Řecka v Eurozóně, ale ne každý nabízí stejný postup, přičemž nejvíce je udržení nakloněn MMF – ten je veden udržením vlivu NATO v Řecku. Že Spojené státy jsou pro tento zájem ochotny učinit cokoliv stejně, jako Merkelová a lídři Evropy pro své zájmy, ukazuje odhalená tajná analýza MMF, resp. pozadí toho, jak se s ní nakládalo.

http://aeronet.cz/news/recko-jako-zacatek-krachu-bankovniho-systemu-tajna-analyza-mmf-uz-neni-tajna-a-pandorina-skrinka-je-otevrena/

KINO:  Nič nás nerozdelí

Silný příběh filmu Nic nás nerozdělí je založen na skutečné události jedné rodiny, která v roce 2004 přežila úder ničivé vlny tsunami v Indickém oceánu. Manželé Henry (Ewan McGregor), Maria (Naomi Watts) a jejich tři synové se rozhodli strávit poklidné Vánoce v Thajsku a těší se na několik dnů prožitých v tropickém ráji.

Rodinná idylka ale náhle a nečekaně skončí dva dny po Štědrém dnu, když jihovýchodní pobřeží Asie zasáhne vlna tsunami. Obrovská masa vody se valí na hotelový komplex, smete vše, co jí přijde do cesty, a rozdělí i prchající rodinu. Ačkoliv všichni členové rodiny přežijí, vyhráno zdaleka nemají, protože nalézt jeden druhého uprostřed pekla je skoro nemožné…