Aktualizované: Vládne výpalníctvo proti Kotlebovi, Monitoring – správy: Už sú tu….Zločinné kradnutie detí, ČN TV, Gloria TV, Churchmilitant TV a i. KINO: Vojnový kabinet

930

Minister Jahnátek svojím konaním spochybnil volebné právo občanov Slovenska, a používa proti županovi Banskej Bystrice výpalnícke maniere

„Toto si ľudia v Banskobystrickom kraji musia uvedomiť, keď si zvolili na čelo takého ako majú. Toto je výsledok. Banskobystrickému vyššiemu územnému celku prajem veľa šťastia, ale bez peňazí“, odkázal obyvateľom Banskobystrického kraja minister pôdohospodárstva Jahnátek
Kotleba na pohrebe 2. Polanskeho
Použiť eurofondy sa dá aj zmysluplne. Ukázalo sa to napríklad pri budovaní cyklociest, kde súčasný župan postavil 1 kilometer za 42 515 eur, kým jeho predchodca zo Smeru Maňka platil za 1 kilometer 121 311eur,čo je takmer 3x viac.

Predseda Banskobystrického samosprávneho kraja v rozhovore pre RTVS na adresu ministra pôdohospodárstva Jahnátka povedal, že už v minulosti účelovo a neodôvodnene zastavil čerpanie eurofondov na opravy ciest II. a III. triedy v Banskobystrickom kraji len preto, že to vyhrala firma, ktorá nebola spriaznená s vládnou stranou a kde vysúťažená cena klesla o milión a pol. Viac k téme povedal po skončení mimoriadneho zasadnutia zastupiteľstva predseda BBSK v rozhovore pre RTVS.

Vrtulníky, prchající lidé a policie opět nic „neví“

ilustrační foto Policie ČR

ilustrační foto Policie ČR

Středa, 6. 1. 2016, 7:54 – OSTRAVA/DOLNÍ LOMNÁ – Scénu jako z akčního filmu zažili mezi svátky dřevorubci a turisté v kopcích nad Horní Lomnou. Asi čtyři kilometry od chaty Pod Kyčmolem přímo u slovenské hranice v lese honila policie běžence. Nyní tvrdí, že nezasahovala.

„Byli jsme pěkně vyděšení. Uslyšeli jsme zvuk vrtulníků a vzápětí se z lesa vyřítila skupina asi 10 až 15 lidí, která se rozprchla do okolí. Schovávali se, kde se dalo. Jeden lezl do křoví, druhý pod klády, třetí prchal neznámo kam. Většinou muži tak okolo třiceti, ale měli s sebou i pár žen. Cosi vykřikovali, je jasné, že šlo o cizince, byli snědší pleti. Vrtulníky s nápisem POLÍCIA kroužily nízko, přímo nad stromy,“ sdělili muži z Jablunkovska, kteří u hranice káceli stromy.

V šoku ze zásahu byli také turisté, kteří šlapali hřebenovou túru. „Myslím si, že uprchlíky někdo z pašeráků vysadil tady v horách a možná jim navykládal, že jakmile překročí hranici, jsou v Německu, kdo ví. Ale musím se přiznat, že jsem měl strach, nikdo neví, co takový člověk ve stresu udělá,“ zmínil jeden z turistů Jaroslav Lysek.

Podle něj bylo svědkem „akce“ tak 15 lidí. O to víc je zarážející, že oba státy tvrdí, že o ní nic neví. Mluvčí české cizinecké policie Kateřina Rendlová odvětila, že žádné informace od sousedů v tomto duchu k nim nedorazily. Chvíli trvalo, než se nám podařilo v době dovolených někoho na Slovensku sehnat. Nicméně od mluvčí slovenského policejního prezidia Denisy Baloghové nám nakonec přišla tato stručná odpověď: „Slovenská polícia neeviduje vami uvedený prípad.“

Prakticky se opakuje situace, o níž jsme psali v polovině listopadu. Tehdy náš kolega na cyklostezce z Frýdku – Místku do Ostravy potkal skupinu běženců, kteří na něj pokřikovali arabsky a ukazovali výhružná gesta. Ihned uvědomil policii a když se chtěl následující den dozvědět, jak případ dopadl, policii mu odvětila: „Tady a uprchlíci? Žádní tu nebyli. Máte důkazy? Nemáte? Tak to máte smůlu.“ Článek: ZDE

Když jsme nyní sdělení od slovenské policie probírali se svědky zásahu, shodli jsme se, že tady nejde o šíření paniky, ale o právo na informace a že zlehčování situace není na místě. Pokud některá místa v horských oblastech slouží k pašování lidí, měli by to vědět hlavně obyvatelé žijící na samotách či v roztroušené zástavbě v kopcích. Třeba jen proto, aby se nevyděsili a byli připravení a opatrní, když se k nim náhodou taková skupina bude blížit. Zprávu přinesl iHorizont.

redakce Ostrava Onlin   http://www.ostrava-online.cz/zpravy/vrtulniky-prchajici-lide-a-policie-opet-nic-nevi

Ešte Európa?

Sestava 1

Vaše dieťa dýcha. To je známka incestu musí vám byť odobrané.

barnevernet

Asi takto by sa dali parodovať dôvody, pre ktoré nórsky úrad pre ochranu detí “Barnevernet” odoberá deti od rodičov. Niektoré z nich sú tak absurdné, že za nadpisom článku skoro vôbec nezaostávajú.

Zo skutočne najbizarnejších dôvodov vybrala nórska kritička tejto organizácie, profesorka lingvistikyna Univerzite v Bergene Marianne Haslev Skanland pár desiatok najilustratívnejších. Priznám sa, že po ich prečítaní, začínam mať vážne obavy pri akomkoľvek vzťahu s Nórskom a jeho povestnými Nórskymi fondami, ktoré podporujú vytvorenie rovnakého podhubia spoločnosti, ako je doslova genocídny, nacisticko-eugenický systém v Nórsku.

Po tom, čo sa odhalilo zákulisie desivej manipulácie Nórov s deťmi, táto severská krajina prestala mať oprávnenie nazývať sa kultúrnou krajinou. Hovorí sa, že peniaze nesmrdia. K tomu by som dodal – ale označujú svojim smradom tých, ktoré ich používajú. Mimovládky, pracujúce na základe financovania Nórskych fondov sú potom predĺženou rukou týchto šialencov aj u nás. Ak sa pýtate, kto berie tieto smradľavé peniaze, stačí keď si otvoríte napr zoznam sponzorov rôznych ľudskoprávnych, genderových a LGBTI aktivít. Všade tam nájdete logo Nórskych fondov.
Norske fondy
Na stránke EEAGRANTS môžete nájsť aktuálne bežiace projekty k domácemu násiliu. Multikulti Nóri podporujúrovnako, ale asi najdôležitejší je fond pre mimovládne organizácie, ktorý rozdeľuje peniaze Nórov ďalej. Asi Vás neprekvapí komunikácia s prefláknutým fondom Georga Sorosa Open Society fund, ktorý je mimochodom zapojený aj do štrajku učiteľov.

Je to potom rovnaký princíp, ako keby Nemecko Adolfa Hitlera, vyvražďujúce pod zámienkou boja za rasovú čistotu celé skupiny obyvateľstva, sponzorovalo v zahraničí mimovládne organizácie a aktivity zamerané napríklad vytvorenie “rovnej” spoločnosti. Užívanie peňazí Nórov sa od uvedeného príkladu po morálnej stránke vôbec nelíši, rozdiel je len v počte mŕtvol.

Dôvody Barnevernet na krádeže detí

Upozorňujem ešte raz, že pri uvádzaných dôvodoch išlo o odobratia detí rodičom. Čitajte na linku:

http://medzicas.sk/vase-dieta-dycha-to-je-znamka-incestu-a-musi-vam-byt-odobrane/

Česká Nezávislá Televízia 1. februára 2016

Česká Nezávislá Televízia 29. januára 2016

Gloria TV – Global správy – január 2016

Churchmilitant TV správy – týždňový prehľad

Prvý kanál –  Ruská TV
http://www.1tv.ru/

Zamestnávateľ zradcov: George Soros

Komentár V. V. Pjakina, 25. 1. 2016

KINO: Vojnový kabinet

Chvíľa pre pesničku: Joan Baez