Monitoring: Na nátlak USA hrdlorezi pokojne odchádzajú, ale kam? Valerij Pjakin komentuje, KDH „pod hlinou“, USA: 100 rokov teroru

1777

80 000 hrdlorezov z Aleppa si pokojne odišlo cez „koridor“

Amerika, OSN a „mierotvorci“ na Rusko naliehali, aby „spravili humanitárny koridor“. Rusko vyhovelo.

Sýria s Ruskom dnes otvorili koridor pre teroristov a ich rodinných príslušníkov, ktorí zostali v poslednej štvrti Aleppo obkľúčení. Jedná sa o 80.000 ľudí. Medzi teroristami sú aj moslimovia z Kosova, Francúzska, Španielska. A možno aj príslušníci z Academi (predtým Blacwaters). Viď:

http://www.abc.es/internacional/abci-rebeldes-sirios-y-rusia-acuerdan-tregua-para-evacuar-alepo-201612131847_noticia.html

Turecko prijme 80.000 utečencov z Allepa.

Viď.: http://www.teraz.sk/zahranicie/turecko-prijme-80000-utecencov-zo-syr/233481-clanok.html

No a to sú práve títo, pravoverní islamskí džihádisti. Tí, ktorí majú francúzsky, španielsky, kosovský pas, a čoskoro sa objavia ako ctihodní občania EÚ doma. Bude to vítaná posila pre „európsky moslimský odboj“. Otázkou ostáva, či to bol cieľ humanistov z USA a OSN, alebo si nevida ďalej od nosa. No a to je jeden z dôvodov predĺženia výnimočného stavu vo Francúzsku. 1+1=2 aj v matematike. A potom nasleduje predĺženie výnimočného stavu v období mieru, prosperujúcej demokracie a postupujúceho liberalizmu:
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/413864-francuzski-poslanci-schvalili-predlzenie-vynimocneho-stavu/

Potom sa budú ozývať hlasy, že za migranrov je zodpovedné Rusko. Ako jeden šialený anglický poslanec za Labouristov, Ben Bradshaw, obvinil Rusko, že je zodpovedné za Brexit aj migrantov.

http://www.pravda.ru/news/world/14-12-2016/1320181-britain-0/

A poznámka na záver. Prečo sa angažuje OSN?

Pretože Vysoký komisár OSN pre ľudské práva je Zajd Husajn, ktorý navrhol obmedzenie práva veta v BR OSN.

Zeid Ra’ad Zeid Al-Hussein pochádza z Jordánska, patrí ku kráľovskému rodu Hasemitov z Hejazu (Saudská Arábia), sýrsko iracko jordánskej vetvy. Tento rod vládol nad Mekkou nepretržite od 10. st. do 1924, kedy ich o vystriedali Saudi. Jeho mama pochádza z Turecka, princezná Fahrelnissa Zeid. Študoval v USA, Johns Hopkins University.

Bol protikandidátom Pana Ki-muna na post generálneho tajomníka OSN, zakladajúci člen ICC a jeho vysoký predstaviteľ v r. 2002.

ALE DOMA SI PORIADOK NEROBÍ! Tam o rovnoprávnosti žien ani nechyrujú, nie to ešte o gender rovnosti.

Prejav, ktorý v českom parlamente nemohol zaznieť

Valerij V. Pjakin (5. decembra 2016)

Hlina nasal Merkelovej filozofiu. Chce kontrolovať internet a postihovať ľudí za názory

O tom, kam sa rúti KDH pod vedením jedného z prefabrikátov súčasných politikov Alojza Hlinu, svedčí aj jeho výrok o slobode.  KDH vzniklo pod vedením Jána Čarnogurského, predstaviteľa disidentského Hnutia za občiansku slobodu, ktorého ako členovia sme podpísali manifest pod názvom Demokracia pre všetkých.  PRE VŠETKÝCH.  Alojz Hlina teda nemá základné vedomosti o KDH.

Ako sa ukazuje, vývojová „vývrtka“, do ktorej sa dostalo KDH, toto hnutie je tesne pred zradením svojho poslania a pred koncom svojej kariéry.  Podobne, ako tomu bolo s jeho periodikom Slovenský denník.  Kto je za týmto všetkým a prečo sa tak deje, sa postupne zrejme ukáže.  Anton Selecký

bez-cenzury-si-demokraciu

 

Bratislava 11. decembra (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Oliver Ondráš)

Podnecovanie násilia a neznášanlivosti na internete by malo byť postihované. Zákon totiž platí aj na internete. TASR to povedal predseda KDH Alojz Hlina po tom, čo sa tento týždeň zúčastnil na zjazde Kresťanskodemokratickej únie (CDU) nemeckej kancelárky Angely Merkelovej v Essene. KDH a CDU sú partnermi konzervatívnej Európskej ľudovej strany (EPP)

Na snímke predseda Kresťanskodemokratického hnutia (KDH) Alojz Hlina
Na snímke predseda Kresťanskodemokratického hnutia (KDH) Alojz Hlina

 O tom, že zákon platí aj na internete, hovorila podľa Hlinu práve Merkelová. “A ja s jej názorom súhlasím,” uviedol. Nepozdáva sa mu, že násilie podnecujú na internete aj niektorí politici na Slovensku. Internet v našej krajine označil za toxický. “Je zahltený hlúposťami, primitívnosťami a klamstvami. Niektorí politici otočia svoj mobil smerom k sebe a spustia tirádu slov, ktoré okrem toho, že vypovedajú dosť o mentálnom svete samotného ‘samokameramana’, sú častokrát aj za hranou zákona,” poznamenal Hlina.

USA: 100 rokov teroru

 Chvíľa pre pesničku:  Kenny Rogers

KINO: Zmysel života