Monitoring: Kampaň za „rodovú rovnosť“, Richter obnovil adopcie do Talianska! Čo je vlastne za „VAROVANÍM“ a i.

358

Kampaň za rodovú rovnosť sa rozbehla

Začala sa široká „kampaň“  vysvetľovania „zadubeným“ Slovákom, aká výborná je rodová rovnosť, ako chráni rodinu a ako nesprvodlivo sa postupuje proti aktivitám LGBTI na východe.  

C itát:  kine Mladosť vás chceme upozorniť na snímku Dúhový šampionát (začiatoko 18.10) o tom, ako vnímajú LGBTI komunitu na Ukrajine. Napriek tomu, že svetová zdravotnícka organizácia pred vyše 20 rokmi vyradila homosexualitu zo zoznamu ochorení, na Ukrajine je drvivá väčšina občanov presvedčená o tom, že homosexualita je chorobou a tak tam gejovia a lesby musia svoj súkromný život skrývať. Dúhový šampionát je snímkou dvoch holandských novinárov, ktorí sa s kamerou vydávajú do Kyjeva na prvý ukrajinský „dúhový pochod“.

No a od 19.00 príďte v kine Mladosť s nami diskutovať o tom, či ohrozujú „nové ľudské práva“ rodinu. Návrh Národnej stratégie rozvoja ľudských práv totiž vyľakal časť verejnosti, myslí si, že poskytnutie väčších práv pre LGBTI komunitu môže ohroziť tradičnú rodinu. Navyše odporcovia poukazujú na to, že v návrhu chýba ochrana života pred narodením. Vypočujeme si argumenty ľudsko-právnych aktivistov, ale aj ochrancov tradičných hodnôt a rodiny. “   Nuž –  asi to bude zaujímavé! 

http://jedensvet.blog.sme.sk/c/343099/Ako-komunisti-likvidovali-rehole.html?utm_source=sme-widget-hp&utm_medium=web&utm_campaign=blog

Tureckého premiéra T. Erdogana (na obr.) uviedli ako kandidáta do VÚC Bratislavského kraja za stranu Magnificat Slovakia(!) – vtip, alebo provokácia?

48.38%              24.1%           13.56%        5.38%                    turcvi
Pavol Frešo  Monika               Daniel             Oskar
                     Flašíková          Krajcer      Dobrovodský
                    – Beňová
2.48%                 0,99%            0,99%      1,38%
Jaroslav            Anton                Karol        Zdenka   atď…
Paška             Čulen                Ondriáš      Beňová
CulenDvaja kandidáti, ktorých foto nemali, (napr. Zdenka Beňová, ako vidno) sa nestali Madelaine Albrightovou či niekým iným.
Už v predvolebnej kampani Mgr. Antona Čulena premenovali na Rastislava a našu stránku uviedli ako portál s extrémistickým obsahom.  
Nuž, môžeme zrejme očakávať aj ďaľšie „pozornosti“.
Kandidát strany Magnificat Slovakia na predsedu VÚC bratislavského kraja Mgr. Anton Čulen (na obr.) sa proti tejto jasnej zlomyseľnosti ohradil.   Viac na:

richteerrSlovensko obnoví adopcie do Talianska

SITA | 22.11.2013 14:24

Slovensko v krátkom čase podpíše s Talianskom novú zmluvu o medzištátnych adopciách, pravidlá pre túto krajinu nebudú oproti ostatným štátom ničím špeciálne a adopcie sa tak budú môcť riadne obnoviť.

Po štvrtkovom rokovaní s talianskou ministerkou pre integráciu Cecile Kyene to vyhlásil minister práce, sociálnych vecí a rodiny Ján Richter. Je presvedčený, že v novej fáze adopcií nebudú s Talianskom žiadne problémy.

http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/300233-slovensko-obnovi-adopcie-do-talianska/

TV Markíza: Juvenilná justícia

;

Očkovanie – áno alebo nie?

PETÍCIA – promptme!   Predmet: Národna stratégia na ochranu deti – podporte hromadnú pripomienku

peticiaMilí priatelia,  dovolujem si poslat Vám link na informácie o novej hromadnej pripomienke

k stratégii riešenia údajného násilia páchaného na deťoch v SR a
inštrukcie, ako hromadnú pripomienku podporiť.

Termín: do 29.11. 2013 
Prosím o aktívne šírenie tejto informácie, pretože sa tu vytvoril
umelý problém, nafúkol sa, a jeho „riešenie“ sa môže zneužiť v
neprospech rodiny. Stratégia je vypracovaná narýchlo, takže
pripomienok je viac.

http://rizikaockovania.sk/leg/pripomienka_2013_nsod.html

Vyssie je link, na ktorom su spisane prehladne prehladne jednotlive pripomienky /je ich celkom 11/ a zaroven sa lahko prekliknete priamo na
hromadnu pripomienku podanu na Portali pravnych predpisov, kde ju treba aj oficialne podporit najneskor do piatku 29.11.2013.

Pokial nie ste registrovani na portali, je tam aj jednoduchy postup, ako sa registrovat, inak nemozete pripomienku podporit.
Pokial potrebujete poradit s registraciou, dajte mi vediet, zaberie to 5  min casu.

Dakujem Vam. Pekne dni.  Gabriela Pruzincova

Nové fakty k „Varovaniu“: Napojenie na austrálsku sektu

Blog ‚midwaystreet’ uverejnil ďalšie informácie o pozadí posolstiev „Varovania“.

Existuje tu napojenie na austrálsku sektu, ktorej vodca sedí vo väzení za znásilnenie!

mary-photo-2 Dublin, 23.11.2013 (kath.net/jg) 016    – Na blogu „midwaystreet“ uverejnili ďalšie informácie o pozadí posolstiev „Varovania“. Údajná írska „vizionárka“ je podnikateľka Mary Carberryová, ktorá vystupuje aj pod dievčenským menom Mary McGovernová.

Posolstvá „Varovania“ čoskoro začal podporovať istý P. Marie-Paul, ktorý sa označuje ako katolícky kňaz. Ten sa pokúsil teologickými argumentami ukázať pravosť posolstiev a šíril ich ďalej na rôznych internetových stránkach. Avšak „Varovanie“ dal do súvislosti s inými, už odsúdenými „vizionármi“. Medzi nimi bola v roku 1995 zosnulá Veronica Luekenová z Bayside (USA) a William Kamm (tzv. Little Peble) v Cambewarra (Austrália).kamienoknarrowweb__200x293

Rešerše užívateľov Facebooku, ktorým sa to začalo zdať podozrivé, nakoniec ukázali, že P. Marie-Paul nie je nijaký platne vysvätený katolícky kňaz, ale sám bol členom sekty Williama Kamma. Správca stránky „Varovanie“ na Facebooku sa nakoniec radil so samotnou „vizionárkou“. „Mária od Božieho milosrdenstva“ mu tvrdila, že sa osobne rozprávala s Ježišom o P. Marie Paulovi. Ten príspevky (falošného) kňaza vraj označil doslova ako „dôležité“.

Od Williama Kamma smeruje naozaj priame napojenie na Mary Carberryovú a „Varovanie“. Na tomto mieste prichádza opäť do hry Breffni Cully, ktorý spoločne s dcérou Mary Carberryovej Sarah založil vydavateľstvo Trumpet Publishing Ltd. „Midwaystreet“ rešeršami zistil, že Trumpet Publishing už získalo práva na firemný názov „Coma Books“. V „Coma Books“ si možno kúpiť posolstvá a modlitby „Varovania v knižnej forme – zrejme s vysokým ziskom pre vydavateľstvo! Knihy sa tlačia v Poľsku a vydavateľstvo ho bez sprostredkovateľa priamo rozosiela kupujúcim. Tri zväzky posolstiev stoja každý jeden € 15,99, kniha „Krížová výprava modlitby“ stojí € 7,99.

kamiewnokCully pod menom „Joseph Gabriel“ poriadal semináre o „Varovaní“ v Kanade, USA a Austrálii. Na svojej elektronickej vizitke uvádza ako svoj podnik  „TheWarningSecondComing“ (Druhyprichodvarovania). To je názov internetovej stránky „Márie od Božieho milosrdenstva“. Cully je zubár v dôchodku, ktorý má účasť na viacerých podnikoch a investuje do nehnuteľností. Napriek svojim mnohým kontaktom má na sieti Google+ iba dvoch priateľov: svojho správcu a ženu menom Christine Lammermannovú.

Christine Lammermannová je spojkou medzi „Varovaním“ a Williamom Kammom. Jej dcéra Bettina sa v roku 1991 vydala za údajného „vizionára“ v Nemecku. Matka a dcéra nasledovali Kamma v tom istom roku do Austrálie, aby žili v jeho spoločenstve, ako povedala v interview pre Illawara Mercury.  Kamm sa narodil v r. 1950 v Kolíne a o 4 roky prišiel s rodičmi do Austrálie. V r. 1985 (alebo v r. 1984) založil „Rád sv. Šarbela“ a usiloval o jeho uznanie Cirkvou. Táto skupina však bola Katolíckou cirkvou zakázaná. berichtet.

V r. 1991 Kamm tvrdil, že Boh mu dovolil mať 12 kráľovien a 72 princezien. S týmito ženami mal splodiť jadro nového ľudstva, ktoré malo po čoskoro očakávanom konci sveta zaľudniť zem. Bettina bola jednou z „kráľovien“, až kým v r. 2006 sektu neopustila. V r. 2002 bol Kamm za znásilnenie dvoch maloletých dievčatiek zatknutý a v roku 2005 a 2007 odsúdený na viaceré roky väzenia – až do roku 2015.

Na internetovej stránke Kamm uverejňoval posolstvá „Varovania“. O jeho vlastných „zjaveniach“, ktoré mal údajne v r. 1983, sa tam už neobjavilo nič, odkedy sa začali „vízie“ Írky „Márie od Božieho milosrdenstva“. Obsahovo tam sú pozoruhodné paralely k „Varovaniu“:

kamienokll-kammPestujte si vlastné potraviny, peniaze už nebudú mať nijakú cenu, kupujte zlato a striebro, koniec je blízko! Kamm ďalej tvrdí, že Boh mu prorokoval, že on bude raz posledným pápežom(!)

Napriek osudu svojej dcéry Christine Lammermannová zostala naďalej členkou sekty. Až donedávna udávala adresu spoločenstva ako sídlo svojej internetovej marketingovej firmy. Na internetovej stránke Lammermannovej sa v novembri 2011 objavili posolstvá „Varovania“, avšak bez udania zdroja. V jednom maily sa zdá, akoby dokonca sama preberala autorstvo jednej z modlitieb. „Dúfam, že sa ti páči, čo som napísala“, uviedla v súvislosti s modlitbou č. 125. Pochádzajú posolstvá od Mary Carberryovej? Alebo sa za „Máriou od Božieho milosrdenstva“ skrývajú ešte ďalší „vizionári“?

Írsko sa vôbec zdá byť plodnou pôdou „vizionárov“. Okrem Joe Colemana, ku ktorého prívržencom patrila aj Mary Carberryová, je tam istý O’Leary, ktorý tvrdí, že má zjavenia od r. 1988. Ten založil modlitbové skupiny, ktoré veľmi pripomínajú skupiny „modlitbových krížových výprav“ z „Varovania“.

Ďalšia „vizionárka“ Christina Gallagherová podľa článku Daily Mail opisovaná ako „nenápadná žena v domácnosti“ a matka dvoch detí, za 20 rokov „kariéry“ dosiahla pozoruhodný blahobyt. Noviny Irish Sunday World  v r.  2007informovali, že Gallagherová býva v Malahide, severne od Dublinu, v luxusnom dome v hodnote $ 5,4 milióna dolárov. V tej istej obci žije aj Mary Carberryová.

Blog „midwaystreet“ bude na túto tému ďalej rešeršovať. –zg-

PaprockiExorcizmus proti homosexuálnemu „manželstvu“

USA, 22.11.2013 (kath.net) 016 510 – Biskup z amerického Springfieldu (Illinois), Thomas Paprocki (na obr.), bezprostredne pred legalizovaním homosexuálneho „manželstva“ v americkom štáte Illinois, vykonal exorcizmus. Biskup Paprocki je toho názoru, že exorcizmus je tu primeraný, pretože uznanie homosexuálneho manželstva ukazuje na radikálnu morálnu dezorientáciu spoločnosti.  „Nechcem tým povedať, že každý, kto je zapojený do predefinovania manželstva, je posadnutý diablom, ale určite sme všetci pod vplyvom démonických síl a preto potrebujeme ochranu a oslobodenie od zlého,“ vysvetlil biskup. Biskup sa modlil sa len „malý“ exorcizmus, na rozdiel od „veľkého“ exorcizmu, ktorý sa modlí pri posadnutí diablom. –zg-