Aktualizované: „Lunacek“ v akcii: Napíšte svojim europoslancom – ihneď! Aspoň uvidíte, Slováci, ako vás zastupujú! (Boj o rodiny, KINO)

394

Europoslancov údajne zastrašujú (alebo zrejme podplácajú)

Ulrike LunacekETSRELA sa vracia! Ako zmanipulovali írske referendum, tak  ONI budú „hlasovať“ dovtedy, kým sa neunavíme, kým nás nevygumujú alebo napokon nezmietnu zo stola. Falošná „demokracia“ úporne a cieľavedome ničí morálku! Čo neprerazila Estrela v „červenom“ kostýme, skúša Ulrike Lunacek (na obr.) v „zelenom“. Bojujme! Ak zabrali dve petície, podpisujme tretiu!   Nenechajme sa vygumovať! A ak sa naši europoslanci ukážu ako „zastrašení“, v nasledujúcich voľbách ich proste vymeníme! Anton Selecký

https://www.dropbox.com/s/ao5keg68fyrq66f/Lunacek%20Report.pdf

PETICIA proti sprave  Lunacek:

http://www.citizengo.org/en/2882-european-parliament-will-vote-roadmap-special-lgbt-rights-lunacekno

estreal1Dvakrát vyhodená za dvere Európskeho parlamentu, vracia sa oknom! Správa Estrela v novom šate – Lunacek

 

CBR Aktuality

Milí priatelia,

nájdite si chvíľku napísať našim europoslancom, aby odmietli podporiť Lunacekovej správu, ktorá chce zobrať členským štátom suverenitu vo veci definície manželstva a cez EÚ nanútiť „homofóbne“ zákony, registrácie a adopcie homosexuálom ako i homosexuálnu výchovu na školy.

Predkladateľkou je rakúska LGBTI aktivistka Ulrike Lunacek, ktorá minulý rok predložila pedofilný pozmeňujúci návrh o potrebe „odtabuizovania a interaktívnej sexuálnej výchovy“ pre batoľatá!

estrea2bNapíšte im, že odmietate ideologizáciu, otepľovanie a sperverznenie ľudských práv ako i vzdanie sa našej suverenity a jej odovzdanie do rúk sodomistov, ktorí ovládli európske inštitúcie, no v SR majú zanedbateľné zastúpenie v spoločnosti. Ich cieľom je nútiť celú spoločnosť odobrovať ich správanie a praktiky, ktoré podľa amerických údajov (Center for Prevention and Control of Diseases) sú zodpovedné pri análnom styku za 94% prípadov prenosu HIV u mladých mužov a ďalšie vážne ochorenia konečníka.

Nejde tu o žiadnu orientáciu, či rodovú identitu, ale o zlyhanie psychosexuálnej identifikácie sa s tým istým pohlavím – počas ich detstva či mladosti, ktoré psychiatri pripisujú problémom vnímania rodičov a rodičovskej lásky. Za zranenia, ktoré si tieto osoby nesú, nemusí pykať celá spoločnosť, lebo sa im dá pomôcť.

 

Žiadajte týchto slovenských europoslancov, aby podporili alternatívnu rezolúciu.

edit.bauer@europarl.europa.eu, sergej.kozlik@europarl.europa.eu, eduard.kukan@europarl.europa.eu, alajos.meszaros@europarl.europa.eu, katarina.nevedalova@europarl.europa.eu, jaroslav.paska@europarl.europa.eu, monika.smolkova@europarl.europa.eu, peter.stastny@europarl.europa.eu, boris.zala@europarl.europa.eu, monika.flasikova@europarl.europa.eu, vladimir.manka@europarl.europa.eu, miroslav.mikolasik@europarl.europa.eu, anna.zaborska@europarl.europa.eu

Tutkova-3Na konci pripájam slová europoslankyne Anny Záborskej, ktorá prosí o pomoc a zdôrazňuje, že situácia je vážna, lebo mnoho europoslancov sa bojí zastrašovania zo strany LGBTI aktivistov.

Vďaka za Vašu angažovanosť.

 Ing. Jana Tutková, M.A.   riaditeľka

 

Boj o rodiny pokračuje! Bojuj aj ty o svoju rodinu!

Vráťte mi moje dieťa!

An Israeli soldier holds a flag as he takes part in the gay pride parade in Jerusalem„Chceli ste mať vojnu, budete ju mať“

Homo aktivista Peter Weisenbacher takto reagoval na aktivitu Aliancie za rodinu, ktorá vydala a distribuovala vianočnú pohľadnicu s motívom svätej rodiny a textom „Pre nás je rodina svätá“. Táto pohľadnica bola vydaná v náklade 500.000 kusov a adresátom bola distribuovaná v čase vianočných sviatkov.

weiserbacherHomo aktivista Peter Weisenbacher vyhlásil vojnu kresťanom

weisecrvHomo aktivista Peter Weisenbacher na svojom Facebookovom profile uvádza: „Takzvaná „Aliancia za rodinu“ vytlačila 500 000 pohľadníc, má megabilboard a ide strašiť referendom. Rok 2014 teda evidentne bude kultúrnou vojnou, náboženskí fundamentalisti už zaútočili nenávisťou. Tolerancia a zdravý rozum sa musí brániť. To len aby bolo 

weisenjasno, neznamená, že sa bojím.Chceli ste mať vojnu, budete ju mať, sľubujem, že to budete ešte dlho ľutovať.“      

PhDr. Peter Weisenbacher výkonný riaditeľ a štatutárny zástupca, koordinátor LGBT kampane

http://www.hlavnespravy.sk/homo-aktivista-peter-weisenbacher-vyhlasil-vojnu-krestanom/199614

peter.weisenbacher@ludskeprava.sk      http://www.ludskeprava.sk/o-nas/kancelaria/

http://beo.sk/domace-udalosti/1649-institut-ludskych-prav-pozadie-a-suvislosti

Milý Peter, tento film venujeme Tebe, Boh ťa žehnaj.

KINO:  Svätá Barbora – alebo, čas mučeníkov

Peter Weisenbacher reaguje:   Istá mníška mi napísala: „cítim z vašich slov lásku k ľuďom a pokoru…“

Prinášame reakciu Vodcu LGBTI na Slovensku, ktorý sa ohradil proti „nenávisti“, ktorú sme proti nemu vyvolali:

https://www.facebook.com/weisenbacher

Pred 22 hodinami
weisenbachernPo tom čo dezinformačný web Hladné Srání uverejnil ohovoráčky na moju adresu (bez podpisu zbabelého autora) mi prišlo asi 30 mailov od šokovaných (právom) kresťanov. Väčšina z nich bola slušne napísaná a podpísaná, tak som im vecne odpísal, že sú to klamstvá a nech sa zamyslia kto a prečo vytvára takéto napätie a nenávisť v spoločnosti. Väčšina bola prekvapená, že som odpovedal a ospravedlnili sa, že naleteli, niektorí dokonca sľúbili, že sa budú sťažovať na ten web (a príbuzné, ktoré to prevzali, alebo dokonca okorenili). Najviac ma však potešil záverečný mail od istej mníšky s ktorou sme pohovorili trocha viac, píše „Cítim z Vašich slov lásku k ľuďom a pokoru, ktorá chýba aj mnohým tým, ktorým náš Pán udelil dar viery.“
1Páči sa mi to • Zdieľať

Peter Weisenbacher
2. februára 11:58
Dobry den p. Selecky, pokial viem aj vy ste na Vas web toto klamstvo prebrali a viacerych ludi podlo naviedli k nenavisti voci mne, takze evidentne viete o com je rec. Klamstvo ma kratke nohy a bozie mlyny melu pomaly, ale isto, na to nezabudajte.

Pán Weisenbacher, na Hlavných správach bola táto informácia o vás 13. januára 2014. Dnes je 2. februára 2014. Prosím teda:

1. Napíšte mi a dokladujte kedy ste to dementovali ako klamstvo, či ste nejako ináč konali v tomto smere – teda právne – teda či ste to nejako dali na pravú mieru – keď je to teda klamstvo.
2. Ja som sa vás pýtal čo je to „agentúra Hladné Srání“ – ktorú menujete a ktorá vlastne akosi podľa vašich slov mala to celé spustiť.
3. Vysvetlite mi, prečo sa Hlavné správy obrátili na Alianciu pre rodiny, či bude proti vám viesť trestné oznámenie, – keď ste údajne „poškodený“ klamstvom.
4. Vydokladujte „nenávisť“ voči vám, ktorú som ja podľa vás spustil prevzatím údajného klamstva. Veď vy sám to popierate, samozrejme bez mien, ako sa vám veriaci ospravedlňujú a ešte zvažujú právne kroky na vašu obranu. Ešte píšete, ako vám (samozrejme neznáma) „mníška“ skoro vyznáva lásku. Tak potom nehovorte že sme tu vzbudili proti vám nenávisť.
5. A za posledné: Prečo vám zrazu záleží na mienke katolíkov? Veď odhliadnuc od toho, že sa bránite proti „klamstvu“ že vyhlasujete vojnu katolíkom, vy sám – a vaši súpútnici – proste tú vojnu dokazujete tým, že popierate zásadné morálne atribúty a danosti kresťanstva.
Celé to mi pripadá ako vaša vlastná spravodajská hra,  zrejme aby ste dokázali „nenávisť“ kresťanov. To potrebujete z tohto všetkého – nič iné.    Anton Selecký