LOH Londýn 2012: Oslava slobodomurárstva – resp. otvorenie „Nového veku“?

3120

Čakám, že sa niekde objaví článok o slobodomur. znakoch pri
zahájení OL v Londýne , ale márne. Niečo, ešte pred uskutočnením, som
našla. Jednookí maskoti, svetlá v tvare pyramíd, Sion… Ale keď som
zapla televízor, žasla som.

Moderátori hovorili niečo o Jeruzaleme, v strede bola zelená pyramída, nad ňou strom , ktorý sa vzniesol- ako oko nad ňou, po pyramíde cestičky – ako známy obraz babyl. veže, potom
zo zeme vyšli akože komíny, čo mi evokovalo stĺpy v slobod. lóžach, už len šachovnica… možno aj bola, ale nedokázala som to dopozerať, lebo to bolo nechutné divadlo. Čisto z estetického hľadiska-bez ladu a skladu.

Na olympiáde minulej sa bolo na čo pozerať, bolo to estetické, ale teraz – hrôza. Satanská hudba, satanské akože rozprávky s Waldemortom na čele, chaos, mládež v obrazci päťcípej hviezdy….
A ešte – mimochodom-je normálne, že minimálne polovica účinkujúcich bola čiernej pleti? Nie som rasista, ale aby bola typická
anglická rodina v typickom domčeku zastúpená blondýnkou a černochom a deti mulati? Potom, je to tak- tento národ degeneruje. H lavní hrdinovia dokonca černoch a mulatka? Ľutujem potom tento národ, ktorý už vlastne ani nieje a aj to hrdo deklaruje….
….potrebovala som to len niekde vysloviť a som zvedavá, či aj iní majú také dojmy.

Veronika Ž.

*************************************************************************

Milá Veronika, máte pravdu, nielen otvárací ceremoniál, ale aj všetky  logá a rekvizity letných olympijských hier Lodnýn 2012 majú veľmi podozrivý dizajn (napríklad podozriví jednookí „maskoti – vraj mimzemšťania – na obr).

Pripomeňme  si len jedno.   Dňa 24. júna 1717, keď sa lóže zo štyroch londýnskych krčiem spojili,  vytvorili tzv. Veľkú lóžu  londýnsku, ktorá sa stala základom pre ďalšie Veľké lóže, Veľké Orienty a iné   slobodomurárske telesá.  Od spomenutého dátumu sa vlastne datuje slobodomurárstvo v dnešnom ponímaní.  Londýn je teda „rodné mesto“ moderného slobodomurárstva.

Dňa 17. januára 1723 bola Veľkou lóžou londýnskou potvrdená slobodomurárska
ústava, ktorú zostavil F. M. Anderson. Táto ústava vniesla do starého rámca „nového“ ducha. Taktiež údajne v severovýchodnom Londýne má v súčasnosti prebývať tzv. Lord Maitreya, ktorý je považovaný na nastupujúceho Antikrista.

Týmto považujem hry oslavujúce 30. olympiádu nového veku za otvorené,“predniesla panovníčka usporiadateľskej krajiny predpísanú formulku otvorenia letných olympijských hier Londýn 2012  v sobotu 28. júla 18 minút po polnoci miestneho času, čiže o 1.18 SELČ. 
Celý svet s napätím očakával zapálenie olympijského ohňa, oscarový režisér Danny Boyle pre všetkých pripravil prekvapenie z dielne dizajnéra Thomasa Heatherwicka – píše sa v tlači.

Slobodomurárstvo je charakterizované rôznymi znakmi, Najpoužívanejším je „veľké oko“ Lucifera, ktoré zároveň tróni na vrchole slobodomurárskej pyramídy. Všimnime si napríklad reflektory na olympijskom štadióne  v Londýne – všetky v tvare pyramídy…  (a i.)

Zvon Bell (Baal), ktorým boli otvorené „olympijské hry“ Londýn 2012

Je zaujímavé, že režisér ceremoniálu Danny Boyle  je spolupracovníkom slobodomurárov. 

Tu sú niektoré  informácie: 

„Ostrov je plný zvukov a hluku, Zvuky, sladký vzduch, ktoré dávajú radosť a nie bolesť.   Niekedy tisícky brnčiacich nástrojov hučí okolo mojich uší. Niekedy hlasy, že potom, ako by som mal precitnúť po dlhom spánku, ma uspia znovu. A potom v mojom sne sa mraky otvoria a ukážu mi bohatstvo, ktoré je pripravené spadnúť na mňa, a v tom sa prebudím. A plakal som, aby som len mohol snívať ďalej.                                                                        William Shakespeare „Búrka“

Otvárací ceremoniál olympijských hier v Londýne má byť symbolom pre naše oči.  Navrhol ho Danny Boyle, ktorého ja pokladám za slobodomurára. V tomto čase veľkého šetrenia celkové náklady na olympiádu sú 10 miliárd libier.

Danny Boyle (na obr.) posúva hru však ďalej každému, kto sa zaujíma o to, že je slobodomurár. Otvárací ceremoniál olympijských hier v Londýne, titulovaný ako „ostrovy zázrakov“ je nielen že založený na „Búrke“, ale aj najväčší zvon v Európe bol vlastne odliaty z kruhu, ktorý otváral tento ceremoniál. Veta „benotafeard“ ostrovy sú plné zvukov z Búrky majú byť vryté na zvone.

Hovorí sa, že W.Shakespeare bol zakladateľom moderného slobodomurárstva. Nech je to už akokoľvek, je jasné, že „Búrka“ je dnes chápaná ako jedno z najlepších diel vo vzťahu ku slobodomurárstvu.

Z olympijského ohňa, z motívu dúhy a všetko vidiaceho ohňa používajúcich ako maskotov a teraz použitie „Búrky“ na otváracom ceremoniále olympijských hier v Londýne, sú olympijské hry  plné symbolov slobodomurárstva a otváracie a zatváracie ceremónie sú plné okultovej symboliky.   Utajenie len plodí podozrenia.

********************************************************************************

Znakmi slobodomurárov je sú aj ohnivý  kruh, ohnivé šípy a plameň. Tým sa otvárací ceremoniál Letných olympijských hier v Lodnýne len tak hemží…Všimnite si najmä čudných pánov vo frakoch a cylindroch a ich zvláštnu tajuplnú  „gymnastiku“.

 ISIS alebo IZIS bola egyptská bohyňa, ktorej kult sa rozšíril najmä v období helenizmu. To bolo aj obdobie, kedy boli napísané Zjavenia sv. Jána.  IZIS bola manželka vládcu podsvetia Ozirisa.  V preklade jej meno znamenáKráľovná trónu.Je známa tým, že na hlave má dva rohy.

Zjavenia Jána píšu: Zjv 13:11 Potom som videl inú šelmu vystupovať zo zeme. Mala dva rohy podobné baránkovým, ale hovorila ako drak. Zjv 13:16 A pôsobí, že všetci, malí i veľkí, bohatí i chudobní, slobodní aj otroci, prijímajú na pravú ruku alebo na čelo znak, Zjv 13:17-18 a že nik nemôže kupovať alebo predávať, iba ten, kto má znak: meno šelmy alebo číslo jej mena.V tom­to je múd­rosť: Kto má roz­um, nech spočíta čís­lo šel­my, lebo je to čís­lo človeka. Jeho čís­lo je šesťs­to šesťdesiatšesť.

Všimnite si v nasledujúcom  linku v čase 1.04 min vedľa kráľovského páru dámu v červenom!  V ďaľšom  videu sa dočkáte vysvetlenia.

http://www.youtube.com/watch?v=Rqx9uRUIQbw

ČUDNÝ OBJEKT NAD OLYMPIJSKÝM ŠTADIÓNOM POČAS OTVÁRACIEHO CEREMONIÁLU:

KOmpletný prenos ceremoniálu (RTVS) V 17-tej minúte komentátor hovorí o „vybudovaní Nového Jeruzalema“, v ktorom budú vraj všetci ľudia šťastní…
http://loh.stv.sk/archiv?d=2012-07-27&arch=otvaraci-ceremonial_072722

ČO ASI PRINESIE ZÁVEREČNÝ CEREMONIÁL  LONDÝN 2012  ?
Anton Selecký