Kriminalizované ruské video: Irina Bergsetová. Alebo – kto to tu vlastne „čaruje“?

523

Juvenilná justícia je vraj  demagógia – nuž pozrite si, milí priatelia, “demagógiu” v priamom prenose.  Ruské video s Irinou Bergsetovou o juvenilnej justícii v Nórsku, ako aj film Prázdná kolíska, ktorý  z Ruska čudesne nepochádza….  

Ing. Pietruchová Oľga, M.A. tajomníčka výboru pre rodovú rovnosť na Ministerstve práce, sociálnych vecí a rodiny, obhajkyňa  potratov,  práv “inakšie” sexuálne orientovaných a spoluautorka knihy s obsahom tzv. “sexuálnej výchovy” pre mladistvých na svojom blogu píše:

panik-emoticon-18478365Hnutie ruských matiek
Celú paniku vyvolalo video z ruského zdroja, o ktorom som písala minule. S trochou rešerše sa dopracujeme k jeho zdrojom. Ruská matka Irena Bergset, ktorá sa vydala do Nórska, obvinila po rozvode bývalého manžela zo sexuálneho zneužívania spoločného syna. Keď neuspela, založila Hnutie ruských matiek a pustila sa do boja, a to formou najtvrdšej demagógie a klamstva. Rozhovor, ktorý je v preklade zverejnený na radikálnych nacionalisticko-kresťanských portáloch, v súčasnosti vlajkových lodiach juvenilnej justície, musí každému normálnemu človeku otvoriť oči. Pár úryvkov z rozhovoru:
Čítajte viac:

http://pietruchova.blog.sme.sk/c/337116/Juvenilna-justicia-II-alebo-odkial-demagogicky-vietor-fuka.html#ixzz2er5QYV3F

Irina Bergsetová

Prázdna kolíska

Píše se rok 1986. Margaret Hupreysovou jedné noci v Nottinghamu osloví rozčilená Australanka Charlotte, která chce znát pravdu o tom, kdo vlastně je.Když byly Charlotte čtyři roky, byla lodí převezena z dětského domova v Nottingahamu do Austrálie. Plulo s ní několik dalších stovek dětí, jako byla ona. Margaret může uvěřit jejímu příběhu jen stěží. O týden později se Margaret dozví o muži, který byl též jako malý chlapec převezen na jiné lodi plné dětí do Austrálie. A tak se začne o případ zajímat blíže.To, co začalo snahou pomoci Charlotte najít její matku, brzy skončí objevením dalších tisíců ztracených synů a dcer.Téměř bez pomoci, proti drtivé převaze a bez ohledu na své vlastní blaho, Margaret opětovně spojila tisíce rodin, donutila britskou vládu převzít odpovědnost a přitáhla celosvětovou pozornost k mimořádnému justičnímu omylu.  (oficiálny text distrubútora)

 

strigaNie náhodou sú za šírením tejto poplašnej správy na Slovensku radikálne homofóbne organizácie ako Združenie pre ochranu rodiny (ZOR); Magnificat,  ktoré je všetkým možným vrátane politickej strany s neprehliadnuteľnými prvkami pravicového extrémizmu…

Existuje pravidlo používané vo vede, ktoré sa vola Occamova britva. To zhruba hovorí: Ak pre nejaký jav existuje viacero vysvetlení, najpravdepodobnejšie je to najjednoduchšie. Tak si skúsme predstaviť k tejto kampani okolo juvenilnej justícii dve možnosti:

polis1. Existuje globálne sprisahanie mocnej skupiny ľudí, ktorá založila systém juvenilnej justície a ovláda všetky krajiny západu (okrem Ruska, samozrejme). Táto nenásytná hydra, juvenilná mafia, ktorá tajne ovplyvňuje dianie v tých najvyspelejších a najdemokratickejších krajinách, cez diabolský plán juvenilnej justície kradne deti milujúcim biologickým rodičom a dáva ich na adopciu homosexuálom a pedofilom, aby mohli realizovať svoje zvrátené chúťky. Zvyšné deti putujú na orgány (aj keď doteraz sa ani jeden taký prípad v médiách neukázal). Napriek neuveriteľnému rozsahu tohto sprisahania verejnosť ani médiá na západe o tom nič nevedia.

gaymmm 2.       Pár ambicióznych náboženských fanatikov ako Magnificat a exkomunikovaní ultraradikálni kňazi z RKC hľadajúc účinnú agendu, s ktoru sa dostanú do médií, rozširujú ruskú homofóbnu propagandu nasmerovanú proti liberálnym západným krajinám. Tu totiž vycítili skvelú príležitosť, ako strašením rodičov zmobilizovať masy na presadzovanie svojej stredovekej agendy namierenej proti homosexuálom, rodovej rovnosti a ľudsko-právnej agende vrátane práv detí.

Ktorú možnosť si vyberiete, ponechám na váš vlastný úsudok.

http://pietruchova.blog.sme.sk/c/337116/Juvenilna-justicia-II-alebo-odkial-demagogicky-vietor-fuka.html

 

smile(1)Nuž, vyberte si.

te skutočne veľkoryso

ponúknuté možnosti 

gay-homose

 

gay1

 

 

 

 

 

 

-gay-rainbow

gay1278797-Flag_raimbow
striga2h