Aktualizované: Čitatelia v Dolnom Kubíne! Pozor na Windows 10!, Rusi v bojovej pohotovosti, Modlitbou a pôstom za Slovensko, Dnešná EÚ – import deviantov a teroristov

778

Vážení sympatizanti našej stránky v Dolnom Kubíne! Máme pre vás súrnu úlohu: Rozšírte promtne svojim priateľom -spoluobčanom nižšie uvedený link! Hromadné premietanie vítané. Ďakujeme!

 http://www.orol.tv/videos/v-znameni-dvojkriza/ 

voľbysStretnutie s predsedom strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

(Chystá sa niečo nevídané)

13.2.2016 o 18:00 – Dolný Kubín 

Ďalšie najbližšie predvolebné stretnutia

Naša výzva platí aj pre tieto mestá:

10.2.2016 o 16:30 – Michalovce
11.2.2016 o 18:00 – Stropkov
13.2.2016 o 15:00 – Ružomberok
14.2.2016 o 16:00 – Topoľčany

MICROSOFT ZAČAL AUTOMATICKY AKTUALIZOVAT STARŠÍ SYSTÉMY NA ŠPEHUJÍCÍ WINDOWS 10. TAKTO SE MŮŽETE BRÁNIT!    Pošli ďalej!

satelit25Vytvořeno 4. 2. 2016 20:55   Zobrazeno: 17870

Microsoft začal presadzovať svoj najnovší operačný systém trochu zvláštnym spôsobom. Ak si na to nedáte pozor, váš počítač/notebook si ho stiahne a nainštaluje sám bez vášho vedomia.

Spoločnosť Microsoft proces aktualizácie systému zahájila len tento týždeň. Týka sa to každého používateľa s legálnou kópiou Windowsu 7 a Windowsu 8, respektíve Windowsu 8.1. Ak máte zapnuté automatické aktualizácie, v rámci nich sa vám stiahne a nainštaluje celý systém Windows 10. Jeho inštaláciu však je možné zrušiť, no tento proces si nemusíte všimnúť.

http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7392-microsoft-zacal-automaticky-aktualizovat-starsi-systemy-na-spehujici-windows-10-takto-se-muzete-branit

Vojska na jihu Ruska byla uvedena do plné bojové pohotovosti

rus4aVojska Jižního vojenského okruhu byla uvedena do plné bojové pohotovosti, spolu s nimi také vojáci a síly Černomořské flotily a Kaspické flotily.

Na obr. Sergej Šojgu, ruský ministr obrany
 
8.únor 2016 – 17:05
Dnes v pět hodin ráno byla z důvodu prověrky připravenosti pro případy zásahu proti teroristtickým silám a nebo i k odstraňování následků živelních katastrof uvedena do plné bojové pohotovosti vojenské jednotky  Jižního vojenského okruhu.Velení ruských ozbrojených sil chce zjistit  připravenost těchto vojsk a jejich reakci na náhlé krize.„Je třeba zkontrolovat součinnost vojsk a připravenost na plnění úkolů řešených vládou a armádou, včetně boje proti teroristickým hrozbám, odstraňování následků přírodních a člověkem způsobených katastrof. Chceme zjistit míru koordinace, rychlost přeskupování sil do nových bojových uskupení vyplývajících ze situace,“ cituje RIA Novosti ruského ministra obrany Sergeje Šojgu.

***********************************************************************************

Iniciatíva začína od Popolcovej stredy, trvá do dňa volieb a je adresovaná všetkým, ktorým záleží na budúcnosti našej krajiny.

vollbyJe to pozvánka ku každodennej modlitbe (o 21:00 hod.) a malej forme pôstu či sebazáporu, ktoré môžeme takto spoločne obetovať za Božie požehnanie pre Slovensko a za to, aby sme si vo voľbách vybrali ľudí, ktorým úprimne pôjde o dobro všetkých obyvateľov našej krajiny.
Otec arcibiskup Bernard Bober iniciatíve udelil svoje požehnanie.
Ak môžete, tak túto informáciu  prosím rozšírte aj medzi svojich známych a priateľov. Vďaka.
Požehnané obdobie pôstu!
Tu stiahni :  
 ******************************************************************************************
voľby 6
*************************************************
 5. marec 2016 – číslo 19,  Marián Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko
****************************************************
OZNAM o prednáške v Prešove
Dňa 27.2.2016 sa v Prešove v Konkatedrále sv. Mikuláša / Veľkom kostole / uskutoční akcia Fatimské zjavenia – znamenie časov. Program sa začína o 14-00 hod.  moderovaným ružencom . Počas celého programu odzneje päť prednášok k štyrom témam. Prednášajúci sú : o. Pavol Benko – Spoločenstvo Fatima, o. Marián Kuffa – predstavený Inštitútu Krista Veľkňaza, o. Jozef Maretta – exorcista Prešovskej archieparchie a o. Ivan Špánik – farár v Žiline – Závodí. Bližšie informácie a program podujatia nájdete na stránke www.výveska.sk alebo na tel. čísle 0905635380
Dňa 11.- 13. marca sa v hotely Javorná na Drienici uskutoční 2. časť seminára Zbav nás Zlého – Boj s exorcistom Prešovskej archieparchie o. Jozefom Marettom. Prihlásiť sa môžete na stránke www. výveska.sk alebo na tel. čísle  0905 635 380. Podmienkou registrácie je účasť na 1.časti seminára Zbav nás Zlého.
Veľmi pekne ďakujeme, prajeme požehnaný deň, Erik a Bea Zbiňovskí
Prešovcd71f
**********************************************************
*******************************************************************************************
exorcista1Exorcizmus – služba dneška
Vzhľadom na to, že sa enormne množia požiadavky na služby exorcistu kvôli stále rastúcemu množstvu prípadov posadnutia, uvereňujeme  možnosť kontaktu pre každého záujemcu:
zbav nas zleho-2-marec 2016
***************************************************
Milí priatelia, článok vo francúzskom denníku LA CROIX vzbudil aj vo vašich radoch značnú pozornosť. Prininášame vám preto jeho celé znenie z portálu Parlamentné listy:
*********************************************************
Zednáři žádají, aby mohli legálně znesvěcovat hostii: Satanský žert? Omluvy Církve jsou zbabělostí. Drzost a krvavé ruce bratrů v zástěře. Po dálnici ústupků se řítíme do pekla

slobodomuráriPolský internetový portálpch24.plpřinesl informaci o redakčním článku v nejčtenějším francouzském katolickém periodiku – deníkuLa Croix, že zednáři by měli být v Katolické církvi konečně „rehabilitováni“. Autoři se odvolávají na probíhající Rok milosrdenství. Současný Kodex kanonického práva z r. 1983, který klasifikuje členství v zednářské lóži jako těžký hřích, a proto neumožňuje zednářům přistupovat ke sv. přijímání, je prý „těžkou křivdou“ pro ty zednáře, kteří se cítí být katolíky.

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/duchovni-svet/2238-zednari-zadaji-aby-mohli-legalne-znesvecovat-hostii-satansky-zert-omluvy-cirkve-jsou-zbabelosti-drzost-a-krvave-ruce-bratru-v-zastere-po-dalnici-ustupku-se-ritime-do-pekla.html

„Sexuálne frustrovaní“ imigranti
imigrantiDemokratická politická korektnosť nám oznámila správu z 5.12 dnes 8.2, teda s dvojmesačným meškaním. Keby to tie „odporné konšpiračné a proruské weby“ neuverejnili, tak to zapadne prachom ao znásilnenia v Kolíne. Za všetko môže Smatana, ktorý zverejnil zoznam tých odporných nehodnoverných webov. A tak troška eufeministicky píšu, že Iráčan sa vyhováral na „sexuálnu frustráciu“. Konšpiračné weby zase uvádzajú „prebytok sexuálnej energie“ ...
Dodajme, že k nám plávajú  či ináč smerujú dlhoročným väzením „frustrovaní“ vrahovia, zlodeji, devianti  a najrôznejši psychopati, ktorých púšťajú v Líbyi, Tunise a iných krajinách z väzení a psychiatrií , zrejme preto, aby si našli svoj vysnívajú život v Európe, kde ich pri vykonávaní ich „potrieb“ a „práv „ nielenže nezatvoria ani neodsúdia, ale ani nezatknú a poprípade sa im ešte ospravedlnia za obťažovanie.                                       (Pionier)

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/382647-iracan-vo-viedni-znasilnil-chlapca-pripad-vyvolal-velke-poburenie/

Juraj Smatana – „konšpiračné a rusofilne“ weby

Podstata krízy „migrantov“

Klára Samková: „Imigrácia“ je kriminálna činnosť