Informujeme: Kotleba – Ľudová strana naše Slovensko ku „protiteroristickým opatreniam“ vlády SR, Výzbroj armády RF, Ponuky Jany Tutkovej, KINO: Októbrové dieťa

588

 

Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko: Vyhlásenie k protiteroristickým opatreniam vlády SR

Logo - malé27. novembra 2015 schválila Ficova vláda tzv. protiteroristické opatrenia, ktoré menia Ústavu SR a mnohé ďalšie zákony. Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko dôrazne odsudzuje tieto opatrenia, pretože pod zámienkou boja proti terorizmu zásadne obmedzujú základné ľudské práva a slobody slovenských občanov. Tieto opatrenia, ktoré v skutočnosti neslúžia na boj proti terorizmu, ale na mocenské posilnenie súčasnej Ficovej vlády a systému, pošliapavajú Ústavu SR, likvidujú demokratický a právny štát a vytvárajú na Slovensku novodobú totalitu!

Na prvom mieste považujeme za absolútne neprípustné, aby bolo možné na základe súdneho príkazu zrušiť webovú stránku len preto, že podľa SIS-ky údajne podporuje či propaguje tzv. „politický extrémizmus“. Za „politického extrémistu“ Ficova vláda považuje každého, kto ostro kritizuje tento skorumpovaný a zločinecký systém a usiluje sa o jeho zásadnú zmenu. Inými slovami „politickým extrémistom“ v smeráckom chápaní je každý skutočný politický oponent Ficovej vlády, ktorý nielen reční, ale aj koná v prospech slovenských občanov.

Rovnako neprípustné je zavedenie možnosti poslať do väzby až na 5 rokov bezdôvodne kohokoľvek, koho polícia obviní z terorizmu! Týmto spôsobom môže vláda obmedziť osobnú slobodu svojich politických oponentov len na základe vykonštruovaných obvinení, ktoré sa nemusia nikdy preukázať!

Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko zásadne nesúhlasí ani s novými právomocami polície a SIS, ktoré vytvárajú zo Slovenska doslova policajný štát. Polícia bude môcť napríklad zaistiť až na 48 hodín všetkých účastníkov legálnej protivládnej demonštrácie pod zámienkou, že na mieste zhromaždenia „hrozí teroristický útok“! Pod rovnakou zámienkou bude môcť uzavrieť akékoľvek verejné priestranstvo, hoci aj celé mesto a prešacovať každého človeka, ktorého v uliciach stretne! Taktiež bude môcť doslova vyzliecť donaha všetkých pasažierov MHD len preto, že by medzi nimi mohol byť nejaký terorista! SIS-ka bude môcť zase celkom legálne získať údaje o telefonátoch každého obyvateľa Slovenska, čiže údaje o tom s kým, kedy a  kde telefonoval!

Tieto a ďalšie opatrenia vlády, ktoré už roky postupne zavádzajú úplné sledovanie a kontrolu všetkých občanov SR, pre prípad, že by sa postavili proti vláde, nie sú ničím iným ako cieleným budovaním novodobej totality!

Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

http://www.naseslovensko.net/nase-nazory/vyhlasenia/kotleba-ludova-strana-nase-slovensko-vyhlasenie-k-protiteroristickym-opatreniam-vlady-sr/

azn_logo_grafika_1

 

Elita sa pripravuje ne niečo veľké: Soros predal akcie svetových bánk pod cenu a nakupuje zlato.

Čítajte na: http://alianciazanedelu.sk/?p=8141

********************************************************************************

Nové zbrane armády Ruskej Federácie

unnamed

 

Ponuka Jany Tutkovej: Kniha  Zlé peniaze (sprievodca krízou)

Aktuálne sa boj za život preniesol priamo do parlamentu. Legislatívci v Národnej rade SR začali rokovať o poslaneckom návrhu na zákaz umelých potratov, o ktorom sa bude hlasovať pravdepodobne v utorok. Keďže ide o opozičný návrh poslancov Kuffu (OLANO), Mikloška (KDH) a Kvasničku (nezaradený), bude zrejme neúspešný, ale usmerňujúci pre pro-life voličov v nadchádzajúcich voľbách. Podľa výsledkov hlasovania bude jasné, ktoré strany a politici sú skutočne národní, sociálni, kresťanskí, solidárni… Hneď po podaní tohto návrhu zákona ma oslovil portál Parlamentnélisty, ktorému som poskytla rozhovor k téme potratovej legislatívy, ale dotýka sa aj ďalších oblastí, dokonca veľmi osobných.zle peniazeK sviatku sv. Mikuláš máme pre Vás malý darček v podobe zľavy, ak si objednáte novú vynikajúcu knihu Zlé peniaze – sprievodca krízou. Kniha vysvetľuje fungovanie finančného sektora, ktorého zraniteľnosť odhalila kríza v roku 2008. Na jeho kolaps, ktorý je len otázkou času, pripravte svoje rodiny. Ak nie kolaps, tak riadené zotročenie širokých más v podobe zvyšovania daní a kontroly finančných tokov, aby záujmy mocných a vplyvných boli chránené, ako je tomu už teraz. Je to kniha, ktorá Vás zorientuje v ekonomike, politike i v osobných finančných rozhodnutiach.

Predáva sa v knihkupectvách za 17,90 Eur a online za 14,90 Eur. Ak si ju tu na webstránke Zlé peniaze objednáte a uvediete do poznámky CBR, môžete ju dostať za 13,90 Eur, čo je 7% zľava pre našich sympatizantov (22% zľava oproti maloobchodnej cene). Odporúčam knihu ako skvelý vianočný darček pre Vašich blízkych, lebo odhaľuje, čo naozaj ničí, oslabuje, doslova ožobračuje naše rodiny. Hoci priamo sa netýka tém ochrany života a manželstva, ukazuje širší obraz toho, ako politiky „sociálneho štátu“ poškodzujú rodiny, aby mohli prerozdeľovať bohatstvo vyvoleným. Ponuka platí do Vianoc.

Prajem Vašim rodinám bohatú mikulášsku nadielku. S úctou,

Ing. Jana Tutková, M.A.  riaditeľka

Rose-meaning-colorJane a jej manželovi Andrew-ovi sa pred pár mesiacmi narodilo tretie dieťa. Gratulujeme a prajeme veľa Božích milostí a požehnania celej rodine! Prikladáme príbeh tejto nevšednej katolíčky a Pro-life bojovníčky:

Príbeh – Jana Ray – Tutková

Riaditeľka Centra pre Bioetickú ReformuCBR

jana-tutkova-300x326V mojom príbehu to bol Pán, kto si ma vyhľadal a vyvolil, kým ja som od neho utekala.  Doteraz ma to napĺňa úžasom a vďačnosťou. Najprv mi vybral rodičov, ktorí pozvali Boha do manželstva, ktoré nikdy nie je bez strastí, a vieru mi dali do vienka. Prvé sväté prijímanie bolo pre mňa duchovným zážitkom, ktorý ma viedol k tomu, aby som žila vieru nielen v kostole, ale aj mimo neho.

Lenže viac a viac času som od 8. roku života venovala spoločenským tancom, až kým ma ako 13-ročnú nezrazila motorka na prechode prechodcov. Takto si ma Pán pritiahol k sebe a azda chcel ustrážiť pred životným štýlom, ktorému tanečníci ľahko podľahnú… Prestala som s tancom a začala som spievať v kostolnom zbore v Michalovciach, zároveň vďaka saleziánskym stretkám prežívať hlbšie svoju ešte vždy detskú vieru. Aké to bolo schizofrenické chodiť do kostola a zároveň pozerať MTV, ktorú s ďalšími kanálmi

Výstavu kontroverzných billboardov Stop genocíde dnes pred vysokoškolskými internátmi a oproti Detskej fakultnej nemocnici v Košiciach prezentovala Jana Tutková (na snímke) a ïalší aktivisti. Košice, 15. október 2008. Foto: SITA/Marián Angeloviè
Výstavu kontroverzných billboardov Stop genocíde dnes pred vysokoškolskými internátmi a oproti Detskej fakultnej nemocnici v Košiciach prezentovala Jana Tutková (na snímke) a ïalší aktivisti. Košice, 15. október 2008.
Foto: SITA/Marián Angeloviè

priniesol pád komunizmu.

Na strednej škole som sa neubránila tlaku rovesníkov a okrem Gympeľ rádia som na Gymnáziu Pavla Horova iniciovala organizovanie diskoték, plesov, športových podujatí, čokoľvek spojené so zábavou a kamarátmi. Aj som sa riadne zaľúbila do ateistu, a pochopiteľne môj prvý vzťah skončil rozchodom a zlomil mi srdce.

Potvrdili sa mi slová, ktoré som neskôr čítala v kniheJána Pavla II. Láska a zodpovednosť:   Opakom lásky je využívanie. Tým je aj zotrvanie vo vzťahu pokiaľ jednej strane neprestane vyhovovať…
  
********************************************************************************************

KINO: Októbrové dieťa

Chvíľa pre pesničku: Marie Rottrová