Berieme si späť svoju krajinu, alebo – 99% v anonymnom „revolučnom háve“?

392

 

Po čudne načasovanej Gorile a neúspešnej volebnej kampani neznámej kontroverznej strany 99% niekto ohlasuje v „mene nespokojných občanov“ suverénne  už aj hodinou  určené demonštrácie v najväčších mestách Slovenska. Už sú aj odhadované údaje, koľko ľudí sa ich zúčastní.Keďže mi chodili a chodia tieto avíza aj od mojich známych, pozrel som sa na to, o čo ide. A tak som si otvoril všemocný facebook, kde som našiel iniciatívu pod heslom „Berieme si späť svoju krajinu“Ako novinár som si chcel okamžite pozrieť, kto, aký osloboditelia a revolucionári sú zase za tým, a kto to chce „prevziať krajinu do svojich rúk“. Našiel som toto:

  

Tlačová správa zo dňa 8.10.2012

Dňa 17.11.2012 sa v mestách Bratislava, Trnava, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Poprad, Nové Zámky, Košice a Prešov uskutočnia protesty pod názvom Berieme si späť svoju krajinu. Protesty sa začnú o 15.00 hod súčasne vo všetkých mestách.

Dôvodom protestov je neúnosná ekonomická a politická situácia v Slovenskej republike. Za protestami nestojí žiadna politická strana ani hnutie, ani žiadna finančná skupina. Je to spontánne rozhodnutie občanov Slovenska, ktorí sú nespokojní s vývojom a smerom, ktorým sa Slovensko uberá za posledných 23 rokov.
Akcia Berieme si naspäť svoju krajinu nemá nič spoločné s Protestami Gorila.
ANONYMOUS podporia protesty aj svojou „špecialitkou“ – Útokom na webové stránky.
Ľudia, ktorí sa uvedenej akcie zúčastnia sa vopred dištancujú od násilia a ničenia verejného alebo súkromného majetku. V prípade použitia násilia zo strany vládnej moci resp. policajných zložiek bude zo strany protestujúcich vyvodená patričná reakcia.

S pozdravom
Nespokojní občania Slovenskej republiky.

http://www.1711.sk/index.php/7-tlacova-sprava-zo-dna-8-10-2012

****************************************************************************

Podobnosť čisto náhodná?  

Iniciatíva Berieme si späť svoju krajinu  na svojom webe  píše:

Dôvodom protestov je neúnosná ekonomická a politická situácia v Slovenskej republike. Za protestmi nestojí žiadna politická strana ani hnutie, ani žiadna finančná skupina. Je to spontánne rozhodnutie občanov Slovenska, ktorí sú nespokojní s vývojom a smerom, ktorým sa Slovensko uberá za posledných 23 rokov…“

*****************************************************************************

 V bode číslo 17. z programového vyhlásenia strany 99% sa píše:

Názor verejnosti a občanov nemá na Slovensku žiadnu váhu, pretože ho politici nerešpektujú. Jedno percento vyvolencov si želá, aby občania nemohli kontrolovať skorumpovaných politikov, pretože nás chcú aj naďalej nerušene okrádať. Politici sa však musia riadiť názormi občanov, nie svojich mecenášov. Verejná mienka musí konečne ovplyvňovať smerovanie tejto krajiny. Potom bude Slovensko lepšou krajinou.

Dodatok: Politika je o správnych prioritách. Prioritou 99% je slúžiť bežným občanom, a nie skupine vyvolencov.   (koniec citátu)

**********************************************************************************

Zo začiatku som sa takmer zľakol, akí mimozemšťania to odhadli nespokojnosť občanov, fakt že chcú ísť demonštrovať 17. novembra, a že je to spontánne rozhodnutie národa. Potom ale nastúpili pragmatické myšlienky.

Nuž, ako prvé som sa musel zasmiať, a potom aj rozčúliť. Zrejme sa tu vytvára akási piata kolóna, ako to Európska Únia už má v dobrom zvyku, a chce tu niečo prevrátiť, čo sa jej nepáči. Čo sa jej nepáči – to je zrejme to, že Slovensko je v zuboch európskych komisárov v istom zmysle príliš tvrdým orechom:  A tak nech to urobia za nás oni!  My už prídeme na pomoc…

Organizátormi sú  teda anonymní „nespokojní občania.“  Žiadne meno, nič, (aspoň čo doteraz viem).  To isté sme zo začiatku vnímali aj u strany 99%.   Kto to je teda teraz,  a čo vlastne chce?

 Zhrňme:   V tlačovej správe tzv. „nespokojných občanov“ z dňa 8. októbra 2012  je 5  podozrivých vecí:  

1.  Príznačná anonymita organizátorov

2.  skrývanie sa za „nespokojných občanov“

3. Až príliš okaté dištancovanie sa od „kauzy Gorila“ (prečo?)

4. Prísľub počítačových hackerov (a ktovie čím ešte sú )- tzv. Anonymous.

5. Skrytá vyhrážka  nepokojov – (citát): V prípade použitia násilia zo strany vládnej moci resp. policajných zložiek bude zo strany protestujúcich vyvodená patričná reakcia.“ 

 6- ty mimoriadny úkaz  –  široká publicita tejto iniciatívy neznámych organizátorov.

Diabol kričí – chyťte diabla

Vráťme sa opäť k otázkam:


 KTO a aké demoštrácie vlastne organizuje?   Kto chce zneužiť nespokojnosť občanov?  Čo tým sleduje?  Aké heslá tam vytiahne?  Milí priatelia, ktorí sa chystáte demonštrovať, viete to?  

Sme my Slováci tak nesmierne hlúpi, že na toto naskočíme? Čo sa stane?  Nechce tu niekto zase  davovou psychózou rozoštvať národ,  či zaviesť jednoducho stanné právo, aby Slovensko definitívne „upratal“?  Komu to vlastne zase poslúžia Slováci, ktorí prídu ako takí barani demonštrovať v rámci populárneho dátumu na námestia, a ani nevedia, pod akou vlajkou? Prevedie sa v zákulisí týchto demonštrácií zase nejaká nekalá akcia, aby sme si ju nepovšimli? 

Napokon, v posledné mesiace sme mali vidieť výsledky všetkých demonštrácií. A v danej výzve „nespokojných občanov“ ja nevidím nič duchovné, nič kresťanské, len výzvu na nepokoje s neznámym cieľom a výsledkom.

Zase mi prichádza na um stará rozprávka o vlkovi a kozliatkach.  Stačí si pozrieť tzv. arabskú jar, tzv. „revolúcie“ na Ukrajine či v Gruzínsku a inde. Tí neznámi ONI  ani tu nevystúpia, oni si nastrčia pred svoje zámery davy nevedomých Slovákov, ktorí im to krytie s radosťou urobia.

Nie je to nič nové.   Španielsky conquistador Hernando Cortés presne tou istou taktikou dobyl Mexiko v rokoch 1519 -1522.  Jeho heslo pre jeho vojakov bolo:  Bojujte s Indiánmi rukami Indiánov.  A tak využijúc rozpory medzi Aztékmi s maličkou armádou dobyl veľkú ríšu.

Myslíte si azda, milí priatelia, že ja nie som nespokojný? Že nechcem zmenu, že sa mi tu súčasné pomery páčia? Ale stačí mi, keď si spomeniem na November 1989 s pádom komunizmu , o čom sme dlhé roky snívali, a čo sa vtedy dialo, a ako sme rovno nastúpili cestu do pažeráka EÚ – pardon –  na „slobodu“.  Pohľahky, však čo – stačilo predsa zaštrngať kľúčikmi!

Priatelia, to je preč. Dnes môžete štrngať, koľko sa vám páči, nič nevyštrngáte, iba nejakú oveľa horšiu situáciu, ktorá je už niekde presne naplánovaná.

Preto vám radím – vykašlite sa na to.  Pretože ak prídete na dané námestia v daný deň, môže vás zaskočiť príliš nečakané prekvapenie…   A vás, milí priatelia, ktorí rozumiete, o čom píšem – prosím vás o modlitby a obety za tento národ,  ktorý chce diabol duchovne zlikvidovať…  

Sedembolestná Panna Mária, Patrónka Slovenska, oroduj za nás!                                                                                

                                                                                                                                  Anton Selecký   

ZÁVEROM

Organizátorom sú ANONYMOUS

Všeobecné info:
info@1711.sk   Košice:   kosice@1711.sk

Mestá, ktoré majú záujem o email v tvare <vase mesto>@1711.sk píšte na info@1711.sk

http://www.1711.sk/index.php/7-tlacova-sprava-zo-dna-8-10-2012   (kliknite na KONTAKT)

Rohaté logo

ANONYMOUS:

VENDETTA

(krvná pomsta)

Pomsta koho a komu?

„V mene Márie

bol v týchto národoch porazený marxistický komunizmus, ktorý desaťročia vykonával svoje panstvo a udržiaval pod ťažkým a krvavým tlakom toľké moje úbohé deti.

Nie zásluhou hnutí alebo politikov, ale len na môj osobný príhovor prišlo konečne toto vaše oslobodenie.

– Aj to sa stane v mene Márie, že ja povediem zavŕšenie môjho diela porážkou slobodomurárstva, každej diabolskej sily, materializmu, praktického ateizmu, aby celé ľudstvo dosiahlo svoje stretnutie s Pánom, aby tak bolo očistené a úplne obnovené triumfom môjho Nepoškvrneného Srdca vo svete.“

Panna Mária Don Gobbimu, dňa 12 septembra 1991    v Šaštíne

****************************************

 

Je jasné, kto sa chce komu pomstiť, a za čo…

Ešte niekoľko pôsobivých záberov

„nositeľa slobody“ (a svetla)