Dechtice: Púť lásky a požehnania, príbeh modlitby a uzdravenia

798


Musím s radosťou v srdci priznať, že nastal čas, že Dechtice sa  pomaly po 17 rokoch  Zjavení Panny Márie stávajú známejšími a viac ľudí sa zaujíma o Dechtice a čoraz viac chcú tam ísť.                                                             

Je to aj prianie Panny Márie, aby kňazi tam privádzali svojich veriacich. Na takejto púti sme boli aj 31.marca 2012. Medzi pútnikmi bývajú  takí, ktorí so mnou chodia už 13 rokov, ale aj takí, ktorí idú prvýkrát. Jedni idú poďakovať, iní poprosiť Pannu Máriu o pomoc, ale aj takí, ktorí jednoducho očakávajú odpoveď, alebo radu. I ja som od Kráľovnej pomoci  mala očakávania.

Po Zjavení Adrianka povedala, že sme dostali  dar lásky od Ježiša,  že máme sa vytrvalo modliť a dôverovať. Modlitba nám vždy pomôže. Panna Mária nás žehnala a požehnala aj náboženské predmety.

Martin: ponáral do Srdca Panny Márie tých, ktorí ešte nemajú taký vzťah k Panne Márii a nespoznali Jej  lásku.

A práve tuto  lásku nám Panna Mária priniesla a chce ju darovať každému.

Za seba môžem povedať, že  ten deň som niesla k Panne Márii mne blízku a drahú osobu, ktorá ten vzťah potrebuje prehlbiť a ešte nezažila Jej veľkú lásku. Verím, že Panna Mária sa v túto sobotu a v tento deň dotkla srdca spomínanej mne drahej osoby. Martin ešte podotkol, že v tento deň mal byť v škole, ale Panna Mária mu povedala, že aby bol s nami a venoval sa nám.

Vizionárka Majka s veľkou láskou nám poslúžila svojími modlitbami a odovzdala nás Panne Márii a na koniec aj cez ňu nás Panna Mária žehnala.

Ubezpečila som sa, že už dávno pred púťou Panna Mária pozná naš úmysel a ťažkosť a s veľkou láskou odovzdáva odpovede na naše prosby a problémy a pomáha ich riešiť. Kráľovná pomoci ochraňuj nás, neopúšťaj  a vždy stoj pri nás!

M. Barnášová, Prešov

Boh ma uzdravil

Milí priatelia, pred tromi týždňami sme priniesli svedectvo 27-ročného Andreja Dudáša z Lehoty pod Vtáčnikom, ktorý nám ho poslal.

http://www.magnificat.sk/2012/03/svedectva-kralovna-pomoci-medzi-nami/

Svedectvo tohto mladého človeka na nás zapôsobilo, a keďže Andrej nám v e-maili poslal aj  svoj mobil, nebol problém mu zavolať a dohodnúť sa na návšteve.

Slovo dalo slovo, a napokon vznikol tento krátky dokument, v ktorom vám prinášame jeho svedectvo naživo. Veríme, že bude povzbudením pre mnohých mladých ľudí, ktorí prechádzajú podobnými ťažkosťami, akými prešiel aj Andrej.

Zvláštne dopĺňa slová Adrianky Kúdelovej, ktorá v sobotu 31. marca 2012 na hore Boričky prízvukovala: Nikdy to s modlitbou nevzdávajte, a dôverujte…  Andrej je toho živým príkladom.    Anton Selecký

P.S. Kto by chcel Andrejovi napísať, môže sa ozvať na e-mail: andrej.dudas@post.sk