Čipy: Šelma 666 už za dverami?

1103

Do tretice tu máme čipové správy. Ponúkajú nám platby mobilom!  Terminológia viac než zrejmá!  Je len záhadou, prečo sa takto vlastne dekonšpirujú, keď v mnohých iných podobných prípadoch používajú pohanskú terminológiu.  Najnovšie – spojenie (NEXUS)  s evidentným motívom vytvorenia jednotného svetového náboženstva  – „cirkvi“ Antikrista

Bezkontaktné platby mobilom na Slovensku už v prvom polroku 2012

Komerčný štart bezkontaktných mobilných platieb bude na Slovensku už v prvej polovici tohto roku.

„Máme v procese pilotný projekt, ktorý sa blíži k finálnej fáze,“ uviedol na štvrtkovej tlačovej konferencii regionálny manažér spoločnosti Visa Europe pre Slovensko Marcel Gajdoš. S ktorými bankami či mobilnými operátormi spoločnosť rokuje, Gajdoš neuviedol, keďže ide o dôvernú informáciu.

http://mobil.sme.sk/c/6223531/bezkontaktne-platby-mobilom-na-slovensku-uz-v-prvom-polroku-2012.html

O čo vlastne ide?  Nuž pozrime sa na tie dôvernejšie informácie sami:

Terminológia  platieb mobilom:  Uvedenie filmu, zrejme s propagáciou Antikristovskej cirkvi: Ylum, Nexus (z latinčiny spojitosť, súvislosť) To Homeworld. Film natočila firma NEXUS. Citát: Udalosť: Nexus: Boh Con skúma duchovné a teologické problémy len zriedka riešené inými médiami.
Dohovor božstiev z rôznych rás a vierovyznaní v celej galaxii. V reakcii na viac ako šesť tisíc rokov modlitby, aby diskutovali o otázku, prečo „bohovia“ povoľujú toľko krutosti, utrpenia a smrť.“ (koniec citát)  A potom sa objaví Evil. Evil (preklad ZLO)

 

Čo hovorí wikipédia:  EVIL – Zlo je porušenie, alebo úmysel porušiť niektorý morány kódex . Zlo je zvyčajne vnímané ako opak dobra.  Zlo je často spojené s vedomým a úmyselným previnením, diskriminácie s cieľom poškodiť iných,  ponižovanie ľudí, ktorého cieľom je znížiť ich psychickú pohodu a dôstojnosť na deštruktívnosť, zlo má motívy pôsobiť  bolesť  alebo utrpenie pre  sebecké , alebo nekalými úmyslami a činmi spôsobené zbytočné alebo bezohľadné násilia.

ISIS je uvedený  vo videu ako systém na vytvorenie elektronických miest pre nakupovanie a predávanie.

 ISIS alebo IZIS bola egyptská bohyňa, ktorej kult sa rozšíril najmä v období helenizmu. To bolo aj obdobie, kedy boli napísané Zjavenia sv. Jána.  IZIS bola manželka vládcu podsvetia Ozirisa.  V preklade jej meno znamená Kráľovná trónu.Je známa tým, že na hlave má dva rohy.

Zjavenia Jána píšu: Zjv 13:11 Potom som videl inú šelmu vystupovať zo zeme. Mala dva rohy podobné baránkovým, ale hovorila ako drak. Zjv 13:16 A pôsobí, že všetci, malí i veľkí, bohatí i chudobní, slobodní aj otroci, prijímajú na pravú ruku alebo na čelo znak, Zjv 13:17-18 a že nik nemôže kupovať alebo predávať, iba ten, kto má znak: meno šelmy alebo číslo jej mena.V tom­to je múd­rosť: Kto má roz­um, nech spočíta čís­lo šel­my, lebo je to čís­lo človeka. Jeho čís­lo je šesťs­to šesťdesiatšesť.