Chemtrails: sypú na nás jed ako na škodcov

1165

Napísali ste nám:

Ad: Chemtrails

Mám takúto osobnú skúsenosť. Keď bol pápež Benedikt XVI. v roku 2009 na návšteve Moravy, mal v nedeľu 27. septembra na letisku pri Brne svätú omšu. Zišlo sa na nej množstvo pútnikov. Počasie bolo pekné, slnečné. Zúčastnila som sa tejto púte so skupinkou pútnikov z našej farnosti. Presne sa už nepamätám, kedy sa to stalo, no bolo to v čase, keď sme na niečo čakali a neboli sme sústredení na svätú omšu. Keďže mám rada lietadlá, všimla som si spolu s ešte jedným pútnikom, že sa presne k nám na oblohe práve blížia dve za sebou letiace veľké lietadlá. Leteli na svoju veľkosť relatívne dosť nízko a pomaly a keď že som už niečo o chemtrails čítala, aj to mi prišlo na um. Po skončení púte pútnici po jednotlivých sektoroch opúšťali areál letiskovej plochy. Zaujímavé bolo, že keď sa naša skupina chcela trochu skôr pohnúť (ako to robili takmer všetky skupiny), začal nás zaháňať a kričať na nás jeden z usporiadateľov. Ostali sme teda poslušne na mieste. Neviem, či do usporiadateľa vstúpilo sto čertov alebo skôr sto anjelov, lebo v nasledujúce dni sa u mňa prejavili príznaky, aké sa popisujú v článkoch o pôsobení chemtrails. Takmer týždeň mi bolo nevoľno a nevedela som si vysvetliť, prečo. Až nakoniec som si pomyslela, či to nemohli byť práve ťažké kovy z chemtrails. A vďaka usporiadateľovi som sa mohla osobne o ich pôsobení presvedčiť a tak vydať toto svedectvo.
E. L.

Podľa konšpirátorov sú chemické látky, chemtrails, vypúšťané do vzduchu, aby spôsobovali globálne stmievanie (na utlmenie globálneho otepľovania), kvôli vojenským rádiolokátorom majú byť súčasťou zmien počasia (vrátane projektu HAARP) a v neposlednej rade upozorňujú aj na ekonomický dopad. Chemtrails v ovzduší majú oslabovať produkciu tradičných potravín a pomôcť biznisu s geneticky modifikovanými potravinami.

Čítaj:

Spôsobuje zemetrasenia tajná superzbraň HAARP?
Najznámejšie konšpiračné teórie
Mnoho ľudí si myslí, že ide o contrails, alebo kondenzačné stopy, ktoré za niektorých podmienok môžeme vidieť za tryskovým lietadlom. Ale tieto kondenzačné stopy nie sú dlhšie, než niekoľko dĺžok lietadla a na oblohe nezostávajú dlho, ale vyparujú sa.

Chemtrails zostávajú na nebi omnoho dlhšie a často sa ťahajú od obzoru k obzoru, niekedy sa rozširujú do podoby mrakov. Obsahujú ťažké toxíny, ktoré boli namerané vo vode a vzduchu na rôznych miestach. A teraz sa tieto toxíny prejavujú vo vysokých koncentráciách v krvi bežných ľudí, ktorí žili v oblastiach s chemtrails. Viac na…

http://www.aktuality.sk/clanok/190045/video-chemtrails-su-skutocne-a-skodia-nasmu-zdraviu-tvrdi-terapeut/