Aktuálne: Zápas o naše deti: S blížiacim sa refererendom boj informácií naberá na obrátkach, Vojna na dosah?

505
Správa, ktorá z portálu TOPKY.sk bola promptne  „uprataná“.  Nahradili ju útokom na katolícku Cirkev, ktorá vraj „straší Slovákov vymysleným príbehom!“
V tomto prípade zrejme zasiahla „vyššia moc“.  Prvotná bulvárna rýchlosť priniesť akýkoľvek šok bola zmrazená zrejme z vyšších kruhov.   S blížiacim sa referendom zrejme niektorí slovenskí ministri nepotrebujú takéto správy, ktoré nahrávajú účasti na februárovom referende.  Naopak, okamžite vytiahli údajné strašenie Slovákov vraj vymysleným príbehom, ktorý už bol zverejnený pre niekoľkými dňami.  Zdá sa, že sa začína skutočná vojna o  účasť v referende.  Do akej miery si nechajú Slováci vymývať mozog slobodomurárskymi médiami a do akej miery pochopili, o čo sa tu hrá, to ukáže 7. február 2015

Správa z dnešného rána:

Vystrašení rodičia z Košíc sa sťažujú na sexuálny kurz v škole: Museli predviesť orál a anál!

Pošlite nám tipProjekt Hrou proti AidsProjekt Hrou proti Aidspred hodinouKOŠICE – Rodičia žiakov Základnej školy na Gemerskej ulici v Košiciach sú otrasení. Ich deti podstúpili prednášku o sexuálnej výchove a tvrdia, že im prednášajúce prakticky znázorňovali sexuálne polohy a druhy sexu. Následne ich vyzvali, aby deti vo dvojiciach normálny sex, orálny a análny pantomimicky zopakovali. Projekt zastrešuje košický Regionálny úrad verejného zdravotníctva, ktorý osočovania zo strany rodičov zásadne poprel.

Rodičia deviatakov sú pobúrení. Do školy zavítali pracovníčky košického Regionálneho úradu verejného zdravotníctva a tri hodiny prednášali na tému prevencie proti chorobe Aids.

„Názornými ukážkami na obrázkoch im vysvetľovali spôsoby sexuálnych praktík – polohy a rôzne kombinácie ako žena-žena, žena-muž, muž-muž. Na obrázkoch im ukazovali druhy sexu, a to normálny – tak presne to popísali, orálny a análny,“ opísal jeden z rodičov na sociálnej sieti a doplnil: „Následne boli deti nútené pantomímou v dvojiciach ukázať, či správne jednotlivé pojmy pochopili.“

Podľa rodičov sa niektoré deti na prednáške zabávali, iné sa hanbili, no väčšina sa cítila nepríjemne. „Vysvetlite mi, prosím, ako toto všetko má približne 14 ročné dieťa spracovať!? Toto chceme, aby sa deti v takomto veku učili? Toto „školenie“ im bolo podané preto, lebo vraj sú už zrelí a pripravení na takýto život…to fakt? Nie je toto protizákonné, takéto deti nabádať k sexuálnym praktikám?“ pýta sa nahnevaný rodič. Žiaci síce vedeli, že sa zúčastňujú prednášky o nebezpečnej pohlavnej chorobe, ako aj o prevencii pred ňou a ako sa chrániť, no podľa rodičov išlo doslova o učenie sexu.

Vystrašení rodičia z Košíc

Učiteľka biológie má na vec opačný názor

„Žiaci 9-teho ročníka sú tak vyspelí, že niektorí majú rôzne sexuálne skúsenosti, preto sa nám nezdá táto prevencia nevhodná,“ uviedla učiteľka biológie zo Základnej školy na Gemerskej ulici v Košiciach. Dodala, že na škole tento projekt prebieha približne desať rokov a doteraz sa žiadny rodič nesťažoval. „Po prednáške som sa pýtala žiakov, čo oni na to, reakcie boli dobré. Panely zaberali  problematiku od spôsobu prenosu choroby, ako sa chrániť pred otehotnením, ale aj pred inými pohlavnými chorobami,“ opísala.

„Deti nepôsobili pobúrene, vystresovane, neboli do ničoho nútené. Nevidela som v tom žiadne náznaky sexuálnych polôh, je to výmysel,“ hovorí učiteľka a dodáva, že na paneloch boli panáčiky nakreslené, nešlo o fotografie. „Pred touto chorobou sa nedá zatvárať oči, obrázky sa nedali vynechať, neboli to fotky, ale kreslené panáčiky. Prednášajúca sa dlhšie nezdržiaval pri  konkrétnych formách prenosu,“ opisuje učiteľka biológie, ktorá bola na prednáške prítomná. „Je to hrozná šokujúca choroba, ktorá je zatiaľ nevyliečiteľná. Informácie majú upozorniť na závažnosť tejto choroby a zvýšiť opatrnosť detí pri možnostiach jej prenosu. 15-ročné deti sú zbrklé a je potrebné, aby boli informované,“ hovorí pedagogička.

Vystrašení rodičia z Košíc

Dlhoročný projekt RÚVZ

Regionálny úrad verejného zdravotníctva poskytuje školenie v rámci projektu Hrou proti Aids. Ide o interaktívny projekt pre stredné školy a deviate ročníky základných škôl. Pracovníčky úradu chodia do škôl, ktoré si ich pozývajú. Táto prednáška sa konala pri príležitostiSvetového dňa boja proti Aids.

V rámci prednášky umiestnili do telocvične niekoľko panelov s úlohami. Pracovníčky úradu odmietli tvrdenie, že by deti do niečoho nútili, išlo o osvojenie si vedomostí hravou formou. „Absolútne prísne sa musí dodržať, aby všetko bolo na báze dobrovoľnosti. Je na samotnom uvážení žiakov, ako danú úlohu predvedú,“ povedali nám z RÚVZ.

Vystrašení rodičia z Košíc

Interaktívne prednášky o bezpečnosti sexu

Deti počas prednášok aktívne spolupracujú, pri každej tabuli majú niečo urobiť. Jedna z tabúl je pantomíma – sexualita rečou tela. Žiaci majú znázorňovať pred skupinou úlohu a ostatní majú hádať, o čo ide. Medzi ne patrí aj znázorniť chránený sex. Dvojica sa dohodne a ukazuje problematiku podľa svojho uváženia. „Na čiernom pozadí je biela figúrka, ide o schematický náznak, nie sú tam zobrazené pohlavné orgány. Je to kresba, kde hlava je kruh, telo paličky,“ opísala obrázky na paneloch Jana Kollárová, vedúca Odboru podpory zdravia RÚVZ Košice. „Pohlavný styk nie je možné pri tomto projekte obísť,“doplnila.

Cieľom je, aby sa deti dozvedeli, akým spôsobom sa nebezpečný vírus prenáša a akým nie. „Je potrebné, aby žiaci vedeli, že nechráneným pohlavným stykom sa môže choroba preniesť. Deti si majú ozrejmiť, že sa treba chrániť a prezervatív je jediná ochrana pred chorobou,“ vysvetlil RÚVZ.

„Veľmi citlivou formou sa hovorí o veľmi závažných veciach. Nehovoriť o tom, je oveľa horšie, našou úlhou je chrániť deti, aby sa dozvedeli o možných spôsoboch prenosu vírusu HIV a o tom, ako sa chrániť pred ním a inými pohlavne prenosnými chorobami,“dodala Kollárová.

K iným úlohám patrí napr. znázorniť hádku, kamarátstvo, či vyznanie lásky. RÚVZ už uvažuje nad tým, že panel s úlohou znázornenia sexu vyradí z projektu, kvôli nepriaznivým ohlasom rodičov.

Projekt pochádza z Nemecka. Prebrali ho Česi a pred dvadsiatimi rokmi sa dostal aj k nám. Bol  zapracovaný do Národného programu podpory zdravia a do Národného programu prevencie HIV/AIDS v Slovenskej republike.

http://www.topky.sk/cl/10/1442101/Vystraseni-rodicia-z-Kosic-sa-stazuju-na-sexualny-kurz-v-skole–Museli-predviest-oral-a-anal-

karikatur Správa, ktorá „nahradila“  správu o Košickej škole, a ktorú „vydokladovali“ neprehľadným skenom  „ruského webu“

„Cirkev klame Slovákov vymysleným príbehom o ukrivdenej rodine: Masírovanie sexom v škole!“

KOŠICE – Čím je internetové pripojenie rozšírenejšie, tým viac poloprávd a klamstiev sa ním šíri. Označujeme ich ako hoax a tie najprepracovanejšie sa pokojne môžu dostať aj do médií, aj tých najprestížnejších. Podobný, riadne prifarbený príbeh, však prezentoval aj biskup Stanislav Stolárik počas odpustovej slávnosti v kostole sv. Alžbety. Podporoval tým význam referenda Aliancie za rodinu.

Rodina nemeckých katolíkov odmietla, aby sa ich dcéra v škôlke, kde majú aj kútik na intímne dotýkanie, zúčastnila sexuálnej výchovy, za čo otec šiel na štyri mesiace do väzenia. Neuveriteľný príbeh, však? Poburujúci, no veľkej miere nepresný. Každý, kto pôvodnú správu prevzal, ju o niečo „obohatil“, aby bol efekt zdesenia verejnosti účinnejší.

http://www.topky.sk/cl/10/1442529/Cirkev-klame-Slovakov-vymyslenym-pribehom-o-ukrivdenej-rodine–Masirovanie-sexom-v-skole-

Kázeň otca biskupa Stolárika v Košiciach

;

„HOAX“ nemeckej televízie (repríza)

Deti z tabuľky 34 – diabolský experiment dr. Kinseyho

Britského „capa“ urobili na Slovensku „záhradníkom“!

thorpe0Britský sudca radí Richterovi aj o ochrane detí

Lord Matthew Thorpe má 76 rokov a od minulého roka je na dôchodku. Rozhodol sa stať poradcom nášho ministra práce.

BRATISLAVA. Zdôrazňuje, že je expertom na rodinné právo v Anglicku a na medzinárodné rodinné právo. To sú podľa bývalého britského sudcu oblasti, v ktorých bude radiť ministrovi práce Jánovi Richterovi zo Smeru. Otázke, kde vidí najväčšie slabiny nášho systému ochrany detí či rodinného práva, sa vyhol.

Sudca odvolacieho súdu pre Anglicko a Wales lord Matthew Thorpe, ktorý pred dvoma rokmi rozhodoval aj v známom prípade detí Ivany Boórovej, sa od 19. novembra oficiálne stal poradcom slovenského ministra. Zmluvu má do konca budúceho roka. Jeho mesačná odmena je podľa hovorcu ministerstva Michala Stušku 1500 eur v hrubom.

Čítajte viac:http://www.sme.sk/c/7522024/britsky-sudca-radi-richterovi-aj-o-ochrane-deti.html#ixzz3KxXDi3o4

pedofiliaProgramy sexuálnej výchovy boli redigované pedofilmi

“Programy sexuálnej výchovy pre deti nedávno nariadené v Chorvátsku, a aktuálne už v mnohých krajinách podľa Kinseyho metódy, boli redigované pedofilmi” – tvrdí dr. Judith Reisman, ktorá bola pozvaná do Chorvátska na sériu stretnutí a konfrencií v súvislosti nedávnemu uvedeniu znepokojujúcich kurzov sexuálnej výchovy.

Judith Reisman, bývalá poradkyňa FBI ako aj rozličných ministerstiev USA, je jednou zo svetových expertov na neslávny Kinsey Inštitút a jeho zakladateľa Alfreda Kinseyho. Doktorka Reisman na vlastnej koži pocítila dôsledky šírenia Kinseyho teórie. Jej desaťročná dcéra bola znásilnená trinásťročným chlapcom– horlivým čitateľom Playboya.
Po tom, čo mnohí ospravedlňovali chlapca tým, že možno dievčatko so sexom súhlasilo, pretože deti sú vraj tiež “sexuálne bytosti”, ktoré túžia po sexe už od narodenia (jedna z Kinseyho teórií), Reisman začala skúmať dôsledky týchto teórií a skonštatovala, že po druhej svetovej vojne tieto teórie spôsobili doslova geometrický nárast pornografie a pedofílie.

Média začali štvanicu a liberálna lobby sa zaktivizovala
Po tom, čo doktorka vystúpila so svojou štúdiou, chorvátske ľavicové médiá, ktoré podporujú vládu vo svojom programe sexuálnej výchovy, doslova začali proti nej propagandistickú vojnu plnú lží a útokov na jej osobu, medzi ktorými bolo aj obvinenie, že je “popierateľkou holokaustu”. (!) Dosť opovážlivé, a kultúrne úbohé vysloviť sa tak o americkej židovke, ktorej väčšina rodiny z európskej vetvy zahynula v nacistických koncentrákoch.

Správy Gloria TV Global, 1. decembra 2014

Premiér Robert Fico: Veľká vojna je blízko

Prečo je vojna na 70% istá

Video: Tretia svetová vojna, vojna proti ľudstvu