Aktualizované: Ibi podporuje Kotlebu, Kampaň začína naberať na intrigách, Kandidát strany Kotleba – ĽSNS Anton Čulen vypnutý! Video, stiahnuté „pod poslušnosťou“, Odpoveď primátora Rimavskej soboty, Míting Kotleba – Piešťany, Mešita v Bratislave, Tajný dovoz zbraní do Európy

922

Ibrahim Maiga podporuje Kotlebu: „Budete sa čudovať“…

Mili priatelia, budete sa cudovat, som clovek ktory je a vzdy bude na strane spravodlivosti, je to jedno kto stym pride.
Vela som o Kotlebovy pocul, aj sledujem niektore jeho kroky co sa tykaju ludia inej rasy a Romov, mozno on a jeho ludia mna osobne nemaju radi, myslim ze dovod by na to nemali, som si pozrel zo zvedavosti toto jeho video, musim vam povedat ze je tam az na moje prekvapenie vela vela pravdy, a ja pravdu milujem nech je to od kohokolvek. Chcem len aby ste boliv obraze, aby ste pochopili aka je dnes realita na slovensku, mne je jedno kto to zmeni, ale hlavne treba zmena, nech je to krajina slusnych ludi, krajina kde sa clovek docka spravodlivosti, a nech uz sa ludia nemusia bat à nech maju usmev na tvari.
Pomozme ludom, tym pomozeme sami sebe. Nemam nic s Kotlebom ani jeho strana, len sa mi pacili niektore jeho vyroky co zdielam s vami.
Kazdy si je strojcom svojho stastia, teda aj vy.
Pekny den vam. Ibi

Skutočné pravdivé video o kampani a doterajších výsledkov Mariána Kotlebu, ktoré v mainstreamových médiach…
MOJEVIDEO.SK|OD (C) 2015 MOJEVIDEO.SK

https://www.facebook.com/ibrahim.maiga?fref=ts

Spevák a herec pôvodom z afrického Mali, Ibrahim Maiga (52), prostredníctvom svojho Facebooku uverejnil šokujúce stanovisko. V ňom uvádza, že sa stotožňuje s niektorými výrokmi nacionalistu Mariána Kotlebu (38).

Ibi Maiga sa hlási ku Kotlebovým výrokom.

Hviezda z Fontány pre Zuzanu 2 (1993) Ibrahim Maiga, ktorý momentálne žije v rodnej Afrike, no kedysi dlhé roky žil a pôsobil práve na Slovensku, tiež vníma predvolebné obdobie v našej krajine. Ibi našiel pochopenie u kontroverzného predstaviteľa Ľudovej strany Naše Slovensko Mariána Kotlebu, Maiga sa prostredníctvom sociálnej siete priznal, že súhlasí s niektorými jeho výrokmi.

http://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/ibrahim-maiga-podporuje-kotlebu-budete-mi-cudovat-tvrdi-spevak.html

*******************************************************************************************

odposluch4Myšlienka dňa:  Kto nie je odpočúvaný, ako keby ani nebol. 

*********************************************************************************************

Embassy RF press service <press@rusemb.sk>

Vážení priatelia, prosíme Vás aby ste venovali pozornosť tomuto materiálu.

Politika USA je zameraná na zdržiavanie nielen Ruska, ale aj  Európy, považuje oficiálny zástupcu Ruského ministerstva RUSKOzahraničia Maria Zacharová. „Činnosť Washingtonu – to je uskutočňovanie politiky zdržovania, ale v tomto prípade ide nielen o zdržovanie Ruska, ale je to zdržovanie aj Európy,“ – povedala Maria Zacharová v interview pre denník „Argumenty a fakty“.

“Dovoľovať úzke vzťahy medzi Európou a Ruskom znamenalo by posilnenie oboch strán.  A bol to práve Washington ktorý donútil EÚ uvaliť sankcie, čo uznávajú aj americký viceprezident Joseph Biden, aj minister zahraničia John Kerry. Európska únia nemala v úmysle tak konať, ale urobila tak pod nátlakom. Akým nátlakom? Aké argumenty použili USA? Veľmi vhodná otázka pre budúcnosť. A jedného dňa to zistíme,”- poznamenala M.Zaharovová.

Stály predstaviteľ Ruska v Rade Európy Ivan Soltanovskij pokladá, že PACE prehráva pre krízu vo vzťahu s ruskou stranou. “Situácia, kedy sa v PACE bez účasti Ruska diskutujú aktuálne otázky medzinárodnej agendy, vrátane situácie na Ukrajine, terorizmu a tak ďalej, je absurdná,” – poznamenal I. Soltanovskij. „A porazeným nie je ruský parlament, ale práve Zhromaždenie, pretože škandály, ktoré ho stále častejšie sprevádzajú, margírujú jeho činnosť a, samozrejme, znižujú jeho úlohu ako dôležitej súčasti Rady Európy”, – povedal (RIAN).
s úctou   Veľvyslanectvo Ruskej federácie    v Slovenskej republike

Začali uplatňovať “ balíček opatrení? * Je predvolebná kampaň „extrémizmom“? * Webová stránka Aliancie za nedeľu Antona Čulena vypnutá  * Čudné stiahnutie videa o KDH * Sloboda na stračej nôžke *

Computer-CrashMilí priatelia, ako už médiá aj my sme oznámili, od 1. januára 2016 začal platiť vládou SR schválený „balíček protiteroristických opatrení“ podľa ktorého  je možné nariadoť prevádzkovateľovi vypnúť  webovú stránku.

Weby šíriace extrémizmus budú vypínať

Zákon prinúti majiteľov webových hostingov na príkaz sudcu vypnúť internetové stránky, na ktorých dochádza k schvaľovaniu teroristických činov, šíreniu politického alebo náboženského extrémizmu alebo propagácii sektárskeho zoskupenia.

https://dennikn.sk/315584/vypinanie-webov-sledovanie-mobilov-kontroly-aut-prehlad-noviniek-protiteroristickeho-balika/

Dnes v noci  mi prišiel tento e-mail:    Anton Culen  0:38 (pred 8 hodinami)   komu: skrytá kópia: mne

 azn_logo_grafika_1
Priatelia,  vyzera to tak, ze stranku AZN niekto bez udania dovodu vypol.     Predseda AZN A. Culen
———- Forwarded message ———-
From:  Date: 2016-02-25 0:32 GMT+01:00 Subject: Website traffic notification  To: uskutocnujte.slovo@gmail.comThe website alianciazanedelu.sk is over traffic and has been disabled.   Teda  Webová stránka Aliancie za nedeľu bola vyradená z prevádzky a zablokovaná
Najnovšia správa od Anton Čulena:   Útok na stránku AZN naberá na obrátkach:  Firewall hlásil vyše 15 000 náporov!  
26. februára 2016:  Stránku Aliancia  za nedeľu sa už podarilo spojazdniť. 

************************************************************

Za Boha a za národ (repríza)

Nie je tomu tak dávno, čo bol kandidát strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko v médiách atakovaný za „nedovolenú kampaň“ na škole, kde pôsobí. 

Učiteľ náboženstva z Kotlebovej kandidátky mal kampaň v škole

Letáky kandidáta ĽSNS a učiteľa v bratislavskej škole rozdali žiakom. Kampaň v školách zákon zakazuje.

https://dennikn.sk/370078/ucitel-nabozenstva-kotlebovej-kandidatky-mal-kampan-skole/

čajka2

****************************************************************************

Zablokovaný slobodný názor o. Miroslava Čajku

Ďalším problémom sa stalo video katolíckeho kňaza – rehoľníka – redemptoristu Miroslava Čajku (na obr.) pod pseudonymom „Eirene“, ktoré zverejnil na TV Gloria pod názvom „Prečo mi svedomie nedovolí voliť KDH“ . Video nabralo na popularite až na vyše 15 000 pozretí.  Prosím, môžu byť rôzne pohľady na takúto prezentáciu názorov. Ja sám mám na predmetné video svoj názor. Ale evidentne došlo k porušeniu práva na slobodu názoru o. Miroslava Čajku, jeho prejavu a presvedčenia!  Získali sme totiž  informáciu, ohľadne o. Miroslava Čajku, ktorú tlmočím:  „Dostal príkaz od svojho nadriadeného stiahnuť video pod poslušnosťou. „  Zaujímavé, že tento príkaz (ktorý odniekiaľ pramení) prišiel až po dlhšom čase!…

Je zvláštne, že práve neznaboh Voltaire, ktorý bojoval proti Cirkvi, je autorom výroku: 

„Pane, hlboko nesúhlasím s Vaším názorom, ale urobím všetko preto, aby ste ho mohli slobodne vyjadriť.“  (Voltaire)

https://www.facebook.com/miroslav.cajka.946?fref=ts

Pre objektívnosť:  Stretnutie KDH v Poprade
http://www.teraz.sk/slovensko/nazivo-start-kampane-kdh/176662-clanok.html

Nehorázny tlak na kresťanské Slovensko

Primátor Rimavskej soboty ku obvineniu z podpory strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

Sme tu pre záchranu Slovenska

Ide to, chlapci!  Vydržme ešte do utorka! 

3838-cerin_thumbStredoslováci – zaberme! Veď sa nedajme zahanbiť! Pozdravujem vás z Horehronia spod mojej Orlovej a Kráľovej hole.   A. Selecký

Hlasuj za ČERÍN – na obr. (B. Bystrica)!

ONLINE súboj  sa vyostruje medzi Banskou Bystricou (KOTLEBA) a Prešovom  (KDH) Hlasujte až do 29. februára 2016! Hlasy aktualizované každú hodinu!  Klikni na:

https://www.vub.sk/fresky/

Píšete nám: Islámske modlitebne v Bratislave

Ja som bol minulý týždeň na Obchodnej v Martinuse, vyjdem von a tam sa po chodníku valilo asi 3 stovky islamistov. Boli dobre oblečení, hluční a sebavedomí. Ľudia im na chodníku rýchlo ustupovali. Bolo vidieť, že im to robí dobre. Vošiel som do obchodu so suvenírmi a pýtam sa predavačky čo to je za demonštrácia. Povedala, že bývalú reštauráciu vo dvore prerobili na mešitu, a do dvora už nikto neveriaci nesmie. Jedna staršia predavačka na náš rozhovor prekvapujúco zareagovala, že čo sa nám nepáči, že to iba Fico straší. Ona bývala roky v Kanade a Kanadania ich srdečne vítajú. A keby sme poznali islam, tak by sme sa určite stali tiež mohamedánmi. A to ešte oficiálne k nám žiadni islamisti nedostali azyl a kvóty sme zatiaľ odmietli.  Ani som netušil, že rovno na Obchodnej….

557632_burka-satka-moslimkaburkaIslámská nadace NA SLOVENSKU, kultúrne centrum cordóba

Obchodná 31, Bratislava

Páteční modlitby, vzdělávací programy. Konzultace pro studenty, pomoc migrantům.

www.islamweb.sk

Modlitebna

Karlova Ves, Staré Grunty 64, Bratislava  (u přírodovědecké fakulty UK, zastávka tramvají 1, 4, 5, 9, 12 – Botanická zahrada)

Modlitebna  Jaskový rad 1, Bratislava III

P.S.   Obchodná ulica v Bratislave je už dávnejši považovaná za neoficiálne cetrum islamu na Slovensku

„Slovenskí“ moslimovia

Viedeň: 333 rokov po porážke vojsk Kara Mustafu

Juraj Blanár: Nechceme mešity

„Nábytek“  z Turecka

17.2.2016 Přišlo emailem Témata: Turecko, Invaze kobylek do Evropy166 slov

Tato zásilka „nábytku“ dorazila do Řecka. Zasilatel je Turecká fabrika zaregistrovaná coby LLC (Limited Liability Comp.) v New Yorku a na Floridě a působící po celých USA od doby, kdy Liberální Obamaova parta ovládla Bílý dům. Prapodivná shoda náhod.
Zásilka „nábytku“ byla určena k zlepšení podmínek života lidí v uprchlických táborech v Řecku. 52 tun pušek a nábojů ve 14 dvojitých 12 metrových konteinerech následuje migranty na jejich pouti do Evropy.Pokud toto neukazuje na ozbrojenou invazi Evropy, pak již nic. Jsou ty davy mladých mužů ve vojenském věku, bez žen a dětí opravdu jen uprchlíci a refugees? Přicházejí tak jak slíbili. Do neozbrojených fabrik, škol, státních budov a úředů.
[]

http://www.zvedavec.org/prispevky_6779.htm

Naši predkovia s nimi bojovali

Kým ešte nám “dovolia” fungovať, máte ešte možnosť poskytnúť pomoc pre náš (aj váš) magnificat.sk!

Možno tak urobiť prevodom ľubovoľnej čiastky na náš účet

ZUNO 1129555503/8410. ĎAKUJEME!

Podporiť nás možno aj poslaním zloženky na adresu Magnificat Slovakia, Belinského ul. č. 24, 851 01 Bratislava, do správy pre prijímateľa je potrebné uviesť magnificat.sk