Zaujalo nás: Všetky vlády „zatĺkajú“ chemtrails (a i.)

451

A predsa rozprašujú!

Už je to prakticky desaťročie, čo nás lietadlá práškujú jedovatými chemikáliami. Politici a médiá nám pritom podsúvajú, že stopy po rozprášených chemikáliách sú kondenzačné pásy, ktoré sa tvoria z horúcich výfukových plynov za vhodných fyzikálnych podmienok (teplota, vlhkosť vzduchu…). Výsledkom tohto práškovania, ktoré slúži na vojenské účely, je rastúca kontaminácia životného prostredia rôznymi chemikáliami. Čo je však na tom perverzné, zodpovedné miesta zanovito tvrdia, že sú to kondenzačné pásy a odmietajú konať(však, páni ministri, ochrana životného prostredia a zdravie obyvateľov, ktorí na vaše kratochvíle odvádzajú nemalé dane, sú vám zjavne ukradnuté…).

19. septembra 2012 sa nemeckému aktivistovi Wernerovi Altnickelovi, ktorý na túto tichú genocídu upozorňuje už mnoho rokov, podaril husársky kúsok. Nasnímal dve štvormotorové vojenské (ako inak) lietadlá na súbežnom kurze, keď jedno z nich, prúdové lietadlo s výbavou AWACS, náhle(!) prestalo vypúšťať chemtrails a približne po 20 sekundách ich opäť skokovo (!) začalo znovu vypúšťať! To celé sa uskutočnilo na súbežnom kurze s druhým štvormotorovým vojenským lietadlom, ktoré po celý celý čas nad ním vytváralo neprerušené pásy.

Bude zaujímavé dozvedieť sa, ako popierači chemtrails vysvetľujú tento „prirodzený fyzikálny“ jav!

Tiež odporúčam našim ministrom, ktorí tak vzorne napĺňajú ochranné funkcie štátu, aby sa zamysleli nad tým, prečo tzv. nízkorozpočtové letové spoločnosti dokážu fungovať so smiešnym rozpočtom. Čo myslíte, čím si prilepšujú?

http://www.auria.sk/blog/a-predsa-rozprasuju

************************************************************************************

Ruský politik: Homosexualita sa dá premôcť pôstom a modlitbou

Vitalij Mironov, poslanec mestského zastupiteľstva v Petrohrade, vyhlásil v obľúbenom rozhlasovom vysielaní, že homosexualita sa dá „vyliečiť pôstom a modlitbou“. Nie je to prvé také rozhodné vyhlásenie Milonova. Pre mnohých toto kontraverzné vyhlásenie odznelo vo vysielaní Echa Moskvy. Milonov vyhlásil, že ak by mu syn povedal, že je homosexuálom, zobral by ho ku kňazovi, ktorý je povinný povedať mu, že má účasť na zlom zvyku, ale je východisko z tejto situácii. Boh na nás môže skúšať rôznymi spôsobmi, povedal poslanec. Najdôležitejšie je, že táto choroba môže byť ľahko vyliečená pôstom a modlitbou. Nepoznám prípad nebol vyliečený, keď mu pomôže ruská pravoslávna cirkev a koná úprimné pokánie. Ľudia sa môžu zbaviť tejto choroby, podobne ako sa môžu zbaviť kleptománii alebo smilstva, vyhlásil poslanec. Milonov tiež sa zúčastnil kampane proti požiadavkách LGBT v Petrohrade. Poslanec sa tiež preslávil ako odporca zabíjania nenarodených detí.

http://www.bibula.com?p=61343

 

********************************************************************************

TIP OD VÁS:

OD:  Tomáš Ondrovič

Každý ateista by si mal pozriet tento film. Pretože Zlo je dôkazom existencie Boha:

NÁKLAD 200 (české titulky)

ruský film z obdobia sovietskej okupácie Afganistanu

Náklad 200 neodporúčame pozerať citlivým povahám

———————————————————————

Po opakovanom proteste film Náklad 200 z tejto stránky sťahujeme.   Kvôli širšiemu hodnoteniu privítame aj viac názorov na tento film, (prišiel zatiaľ len jeden, ale nechceme pohoršovať ani jedného diváka)

—————————————————————————————————————

Napísali ste nám 

Pozrela som si  film, ktorý  si  odporučil  na  stránke  magnificat  na  nižšie  uvedenej  linke.

Tóno, nie  je  nijaký  dôvod, aby  bol  na  mariánskej  stránke  propagovaný, aby  si ho   veriaci  človek  pozeral a možno  ani  ateisti. Odporučil si ho  síce  ateistom, ale  pozrú si ho  predovšetkým  veriaci, ktorí  na  stránku  chodia. Je  to  tak  ťažký  film  a  tak veľmi  mi  zaťažil  myšlienky, že  by  som  bola  radšej, keby  som  ho  nevidela.  Čo  si  tým  chcel      divákom  ponúknuť ?  Veď  tam  nie  je  jediná  pozitívna  myšlienka, len zlo, zlo  a  zas  zlo.

A  že  zlo vo  svete   je to vie  každý a ten  napr. sex  s  mŕtvym v posteli  mi  naozaj  k  šťastiu  nechýbal.  Vedome  by  som  si  taký  film  nepozrela,  na  Tvoje  doporučene  som  sa  začala  naň  dívať a  potom  som   len  čakala, aký  to  bude  mať  koniec. Tiež  bol  zlý.

Ten  krátky  dialóg  o existencii Boha  je  nepodstatný.    Myslím, že  P. Mária  by  ho  tam  nechcela  mať……       Mária

* * *

V poriadku Mária, je to tuhá káva, to beriem, aj keď je to natočené podľa skutočných udalostí. Ale pozitívum je tam práve to, že profesor vedeckého ateizmu sa na konci filmu ide dať pokrstiť.  Ja som to dal predtým pozrieť niekoľkým ľudom, a nemali výhrady, pretože to nie je tvorcami násilne a zámerne propagované zlo ako napríklad v kopci amerických scifi blbostí a hororov, kde sa oslavuje hrubosť zlo a  sadizmus  ako prvoplánový námet  – v tomto filme je to peklo, ktoré vytvoril práve sovietsky ateizmus, život bez Boha, a to tam je jasne prezentované. Rusi to natočili ako natočili, veru nijako toho diváka nešetria, avšak je to názorná ukážka, čo so spoločnosťou, ktorej násilne vezmú Boha, urobí diabol.  Anton 

P.S.  My vieme o gulagoch, o hekatombách mŕtvych, o strachu, v ktorom žili národy ZSSR – ale o takomto dopade ateizmu v spoločnosti sa nám ani nesnívalo. Z filmu Náklad 200 je jasne vidieť, že ani sovietska čiernobiela spoločnosť nebola takou, akou ju robila oficiálna propaganda. Napriek všetkému sa obyčajný človek v ZSSR zamýšľal nad existenciou Boha a mohol vidieť okolo seba peklo, v ktorom bola ľudskosť niekde úplne na dne všetkého.

Na stránke Magnificat.sk už boli viaceré filmy, ktoré vyvolali  rôzne reakcie.  V prípade ďalších,  minimálne troch negatívnych  ohlasov na film,  ho stiahneme.

**********************************************************************************

Vedci:  Vesmír sa šialenou rýchlosťou rúti do neznáma

© Flickr.com/ Sweetie187 /cc-by 3.0
Počas celého roka sa vedúci astronómovia z NASA snažia pochopiť niečo nevysvetliteľné. Množstvo galaxií, ktoré poznáme aj pod názvom „vesmír“ sa približuje k niečomu obrovskému. Tento jav vedci nazvali „čierny prúd“.

Podstatu tohto javu tvorí predpoklad, že ďaleko v kozme si miesto našla koncentrácia energie (alebo hmoty?), ktorá sa nateraz nachádza za hranicami nášho súčasného chápania sveta, a ktorá, okrem iného, k sebe priťahuje celý pozorovateľný vesmír rýchlosťou 600 km/s.

Vedci však zatiaľ nevedia rozlúštiť čo je to za jav a či nejakým spôsobom ohrozuje ľudstvo.

http://slovak.ruvr.ru/2012_08_11/84762087/