Voľby marec 2012: Čísla ako znamenie(?), alebo „keď vtáčka lapajú…“

441

 

Milí priatelia, máme tu opäť voľby. Najmä po tom čo sme založili vlastnú stranu Magnificat Slovakia – registrovanú 19. januára 2012 – dostávam permanentnú otázku:  Koho mám voliť?

Po informáciách a zisteniach môžem povedať: Kauza GORILA bola umelo vytvorená. Zdá sa, že zámerne bola povalená aj vláda SR v októbri 2011. Prečo?  Každý môže vidieť, že GORILA bola chystaná na istú akciu. Tá akcia prebehla teraz. Zámer Gorily je – poštvať občanov proti doterajším politickým stranám. Prečo? Doteraz nesplnili očakávanie Bruselu, ale najmä USA. Dôvody:

1. Na Slovensku nemáme ešte jedinú mešitu

2. Homosexuálom sa stále nedarí prejsť Bratislavou (a do NRSR)

3. Nedarí sa presadiť zvrátenú sexuálnu výchovu detí

4. Máme kompaktnú a v zásadách jednotnú katolícku Cirkev

5. Migračná politika SR je striktná

Brusel a USA potrebujú razantne zmeniť tvár Slovenska, najmä v uvedených 5-tich bodoch.  A tak sa o to pokúsila SaS.  Nevyšlo to. Tentoraz celá GORILA a zmätenie slovenských voličov má jeden presný účel.  Vydláždiť do Parlamentu cestu záhadnej strane 99%.

Tajuplná strana, ktorá má mohutnú finančnú podporu a skrýva sa za „národ“ –  ľudí, ktorí sú nemajetní a „bežní“, ktorá spieva typické vlkove „kozliatočká otvárajte..“ resp. sa oblieka do barančieho rúcha . Takže o čo ide:

Strana 99% je dieťaťom socialistov, stojí za ňou americká administratíva, má urýchliť liberalizáciu Slovenska,  je za ňou skupina napojená na zbrojársky priemysel, a spravodajskou hrou sa chce dostať k moci. Okrem toho zavádza voličov svojou tajomnosťou a zvádzajúcim  sloganom AJ VY STE  99%    V začiatkoch 99% sa aktivizoval najmä Eduard Chmelár.  

 

doc. Mgr. Eduard Chmelár PhD.

publicista, spisovateľ, historik, mierový aktivista   * 21.08.1971 Modra

Novinár, s ktorým som pred rokmi spolupracoval na petícii proti vstupu do NATO.  Ako sa kto môže vyvíjať je fakt, že Eduard Chmelár dnes bojuje proti cirkevným sviatkom, zvlášť proti  štátnemu sviatku Sedembolestnej Panny Márie, a že tento krok je iba jedným bodom z programu zakonšpirovanej proticirkevnej koalície,   nám môžu ukázať niektoré spojitosti: 

http://www.sme.sk/c/6121929/sas-navrhuje-namiesto-sviatkov-dovolenku.html#ixzz1cWw7VTTE

http://beo.sk/domace-udalosti/1372-chmelar-sa-vysmieva-slovenskym-tradiciam

Keď pripravoval pôdu strane 99%, zrejme si uvedomili tieto jeho slabiny a stiahli ho „z obehu“ – pretože  ľudia by veľmi rýchle odhalili pozadie strany 99%.

Strana ktorá má na bilboardoch slogan AJ VY STE 99%, však stále drží Chmelára medzi svojimi.

Pozrime sa ešte, kde pôsobí  dnes Eduard Chmelár  Je prepojený aj na Hnutie Zeitgeist Movement,

http://www.zeitgeistmovement.sk/www/forum/22-ekonomika-a-zdroje-veobecna-diskusia/1750-obianske-zdruenie-zmena

 

The Zeitgeist Movement odmieta súčasnú náboženskú vieru a chce položiť základy novej civilizácie spočívajúcej na viere v človeka. Tieto myšlienky sú citeľne ovplyvnené hnutím New Age. To, čo sa začalo ako malý súkromný projekt, sa využitím voľnej internetovej distribúcie stalo celosvetovým hnutím.

Slovenská pobočka hnutia rozbehla svoju činnosť v marci 2009 v Bratislave. Predstavitelia hnutia sa usilujú sektársku náplň eliminovať a zaštítiť samosprávnou formou organizácie. Od roku 2010 u nás pôsobí občianske združenie Zmena, zastrešujúce činnosť Zeitgeist Movement Slovensko.

Ďalej je tu http://answers.sk/livestream/

ako o sebe píše:  „Nezávislá iniciatíva ľudí, ktorá sa snaží priniesť alternatívny pohľad na všetko, čo sa týka života ľudí, teda aj Vás“

Okrem toho Eduard Chmelár horlí za OBČIANSKU ÚSTAVU, teda vyhodenie sv. Cyrila a Metoda z ústavy, a je členom  Iniciatívy za Občiansku Ústavu, prepojený na združenie Prometheus.

 

 

Prometheus, s „pekelným“ logom sa hlási k „humanitným“ organizáciám

 

 

http://prometheus.unas.cz/kto-sme.htm

 

Teda:  SaS, (poslanec „šaman“ Poliačik“ + čarodejnice a veštkyne z hnutia ProtiGorile), Strana 99%, Prometheus, Zeigeist, Občianska Ústava

Pripravujú na Slovensku ťaženie proti katolíckej Cirkvi.

Ak si prevrátite 99% v tej grafike, v ktorej sa prezentuje, pozrite sa, čo vám vychádza: 

 

 

 

 

 

 

Spomeňte si na záhadnú stranu Janusza Palikota v Poľsku, ktorá sa dostala k moci a hneď vyšla s tvrdým protikatolíckym programom.

Keďže sa našej strane Magnifcat Slovakia nepodarilo dostať do volieb marec 2012, Odporúčame vám všetkým:

 

 

ROZHODNE CHOĎTE VOLIŤ,  ALE NEVOĽTE STRANU SAS A NAJMÄ NIE STRANU 99%.          Anton Selecký

 

Modlitby a pôst za Voľby marec 2012:

http://40dni.tvojavec.sk/